Jauniesu konference-01_3_1175x380

Jaunās paaudzes pasaule, enerģijas un pieredze.

"Ja esi savādāks" 2015.gada 24. oktobrī 

Katra jauna paaudze ienāk dzīvē ar savu unikālu pieredzi, ar jaunu redzējumu uz pasauli, ar jaunām iespējām un arī ar alternatīvu dzīvesveidu. Vai vari iedomāties savu dzīvi, ja lēmumus un izvēles tu veiktu vien ar iedvesmu un prieku, nevis aiz bailēm un šaubām?

Pirmo reizi Latvijā jauniešu konference par pašu pieredzēto, izzināto, saprasto.

 Konference_1536x922 Konference1__1536x922

Gints Barkovskis "Indigo jaunieši un jaunā laikmeta paradigmas"

Konference2_1536x922 Konference10_1536x922

Vita Riekstiņa "Ci Gun un apziņas paplašināšana"

Konference3_1536x922

Reinis Ruska "No bankas līdz mežam"

Konference5_1536x922

Konference6_1536x922 Konference7_1536x922

Kate Štamere "Telepātija un astroloģija"

Konference8_1536x922 Konference9_1536x922

Matīss Barkovskis "Saziņa ar savu augstāko Es" 

Konference11_1536x922 Konference12_1536x922

Inga Ružicka "No ofisa līdz iepriekšējām dzīvēm"

Konference13_1536x922 Konference14_1536x922

Agnese Ziediņa "Enerģētiskais ķermenis un tā dziedināšana"

Konference15_1536x922

Kārlis Bardelis "Flow sajūta"

Konference19_1536x922

Linda Vītoliņa "Debesis, eņģeļi un dziedniecība”

Konference16_1536x922

Inga Rancāne "Gongu meditācija".

Konference17_1536x922 Konference18_1536x922_

 

Enriko (Matīss) un Mī (Kate) Čenelings.

Pieredzē dalījās:

Matt_dalas_pieredze_180Matīss Barkokvskis (Matt) ▲ Latvijas lepnums 2008., labdarības fonda "Eurika" vadītājs un čanelinga treneris: ”Esmu saskāries ar dažādām būtnēm Visumā, kā arī esmu čanelingojis daudz un dažādas būtnes. Visbiežāk sazinos ar būtni vārdā Enriko no zeltainās gaismas pasaules, kur ir tikai prieks un sajūsma. Bieži pie manis vēršas arī citas būtnes, lai nodotu ziņu kādam cilvēkam, kurš meklē informāciju vai palīdzību. Pamatdoma čanelingam ir sakārtot domāšanu un veidot garīgu izpratni par lietām un notikumiem dzīvē.” Kate_Semele_180Kate Štamere ▲Telepāte un astroloģe: ”Astroloģijas zināšanas manī oficiāli ir kopš 2006.gada, kad beidzu A.Rača astroloģijas skolu un ieguvu Latvijas Astrologu asociācijas sertifikātu. Astroloģija ir simbolu valoda, caur kuru Visums sarunājas. Visums redz visu ar ko, kas sākas un to kā, kas beidzas un tā bezgalīgi, tikai jāprot šo valodu saprast un tulkot. Gan telepātiski, gan astroloģiskajā kartē iegūtā informācija dod plašāku izpratni pašam par sevi un apkārt notiekošo, palīdz apzināties, ka viss, kas notiek ir saistīts ar mūsu izvēlēm un mums ir iespēja izvēlēties ko citu, ja neapmierina izvēlētais, un tā bezgalīgi.” Reinis_Rauska_181Reinis Rauska ▲Dzīve mežā: ”Es izvēlējos nomainīt silto ofisa krēslu un "stabilu" nākotni pret telti mežmalā. Tagad pēc vairākiem gadiem, es jums pastāstīšu, kā un kāpēc es to izdarīju un kur es esmu tagad.”
Reinkarniste_Inga_180Inga Ružicka (Reinkarniste Inga) ▲ Dvēseles pētniece/terapeite, gids pašam pie sevis: ”Par Reinkarnisti es sevi saucu tāpēc, ka es interesējos un pētu iepriekšējās dzīves, dzīvi starp dzīvēm un Dvēseļu pasauli. Vēl pirms 5 gadiem es strādāju lielā telekomunikāciju uzņēmumā par „Līgumu apstrādes speciālistu”. Nostrādājot tur pilnus 12. gadus es no tā aizgāju, jo sāku uz darbu iet ar piespiešanos. Mana pirmā grūtniecība mani piespieda aizdomāties par to, kas es esmu? Kāda ir dzīves jēga? Kāda jēga ir atrasties šeit uz Zemes? Tas bija mans sākuma punkts uz savu dzīves aicinājumu.” Karlis_bardelis_181Kārlis BardelisPasaules apceļotājs: “Mana komforta zona viennozīmīgi ir saistīta ar dalību piedzīvojumā. Man patīk braukt ar apvidus skrituļslidām, tāpēc 60 dienās veicu 6247 km no Nordkapa līdz Gibraltāram. Man patīk braukt ar divriteni, tāpēc piedalījos “Pedal for no Medal” labdarības velomaratonā no Rīgas līdz Sočiem 17 dienās ar velosipēdu veicot 2840 km ziemas apstākļos. Man patīk kāpt klintīs, tāpēc vienatnē izkāpu 900 metru garu, vertikālu klinšu maršrutu Šveices Alpos.” Linda_180Linda Vītoliņa ▲ Latvijas lepnums 2013., "Sirds siltuma darbnīcas" vadītāja, dziedniece: “Mans ceļš uz dziedniecību sākās, kad man piedzima meita Lote. Viņa bieži lika man pievērst uzmanību neredzamiem Eņģeļiem, kā arī telepātiski centās sazināties ar mani. Laikam ejot, sāku sajust sevī daudz izpratnes izmaiņas, kad saskāros ar čanelingu, manī strauji sāka attīstīties izpratne, kā arī telepātiskā saikne ar Eņģeļiem un Balto Essības pasauli. Šajā saiknē Būtnes un Eņģeļi man sāka stāstīt par cilvēka uzbūvi un šādi es daudz ko sāku iemācīties par pašu cilvēku un to uzbūvi bez grāmatu palīdzības.”

 

 

Konferencē ar Enerģijas pieredzi dalīsies:

Gints_182Gints BarkokvskisIndigo skolas vadītājs un smieklu jogas pasniedzējs: “Smieklu jogas vingrinājumi atbrīvo no saspringuma un palīdz pieslēgties prieka frekvencēm. Smieklu enerģijas jauda ir pasakaina, tā iztīra prātu no kreņķiem, ķermeni no sārņiem un paver durvis uz bezgala jautru pasauli. Atļauj sev priecāties par jebko – par to, ka tu esi, par jaunu dienu, par sauli, dzīvi, pavasari, kaut vai pat par neko.” Agnese_Jete_Ziedina_180Agnese Jete ZiediņaPareģotāja un dziedniece: “Piecu gadu vecumā atklāju spēju dziedināt ar dziednieciskajām enerģijām. No bērnības redzu dažādas būtnes un garus. Tajā skaitā arī mirušo cilvēku un dzīvnieku dvēseles. Spēju sazināties ar mirušajiem vizuālā un sajūtu līmenī. Jūtu cilvēku noskaņojumu, iekšējas izjūtas un to, kāda ir cilvēka būtība. Redzu pāru saderību un cilvēku vispārējās savstarpējās attiecībās. Noteiktos brīžos redzu arī nākotnes notikumus, kurus būtu vēlams realizēt, vai tieši pretēji atstāt iesaldētus.” Gongu_Inga_182Inga Rancāne ▲ Gongu un Reiki speciāliste: ”Mēs dzīvojam nepārtrauktā enerģētiskā mijiedarbībā starp sevi, pasauli un citiem. Meditācija ir veids kā šajā daudzveidīgajā enerģiju jūklī atpazīt un saprast savas enerģijas un iemācīties tās vadīt. Mans ceļš uz meditāciju un dziedniecību sākās aptuveni 20 gadu vecumā. Kad iepazinu gongu un Tibetas dziedošo trauku skaņas, un to vibrācijas tās ir kļuva par manu pasauli. Pasauli, kurā es rodu mieru, veselumu un saikni ar Debesīm un Zemi. Ir patiess prieks tajā dalīties un piedāvāt izbaudīt meditatīvu lidojumu šajās daudzpusīgajās skaņās.”
Vita_apalja_182Vita RiekstiņaDžuņ Juaņ Cigun skolas sertificēta instruktore kopš 2009.gada. Ar Džuņ Juaņ Cigun nodarbojas kopš 2006.gada janvāra. Vita ir meistara Sju Mintana tiešā skolniece. 2015. augustā un 2009. gadā izieta padziļināta Cigun apmācība Ķīnā, Šaoliņā, meistara Sju Mintana vadībā.

 

 

Kontakti:
Inga Ružicka– 20211211,

E-pasts Inga.Ruzica@gmail.com

www.reinkarnacija.lv

__________________________________________________________________

© 2015 · Organizotors · www.eurika.lv · e-pasts: info@eurika.lv

Цена:
Описание:
Заполните форму