Meditācijas  "Karmiskās attiecības no iepriekšējām dzīvēm"

 

Pirms ceļojuma sagatavošanas darbi

krepkie-otnoshenijaIzslēdziet telefonam skaņu, pabrīdiniet mājiniekus, lai jūs netraucē tuvākajā stundas laikā.

Sagatavojiet sev ērtu vietu meditācijai, viss labāk gultā-guļus, ja Jūs zināt, ka aizmigsiet, tad labāk sēdiet, bet tā, lai rokas un kājas nebūtu sakrustotas, lai nekas nebūtu nospiests.

Ceļojumā nepieciešams:

  • Pleds ar ko apsegties;
  • kāds mazs dvielītis, lakatiņš, miega maska, ko uzlikt uz acīm, lai būtu tumsas efekts;
  • Laiks apmēram 1h 30min;
  • Gatavam paplašināt savu redzes loku;
  • Lapa un pildspalva, lai pēc ceļojuma pierakstītu spilgtākos iespaidus.

 

1. variants meditācijai "Karmiskās attiecības no iepriekšējām dzīvēm". Ieeja iepriekšējā dzīvē caur šīs dzīves situāciju -> iepriekšējā dzīve -> dvēseļu valstība. 

2. variants meditācija "Attiecības caur iepriekšējo dzīvju prizmu". (Šīs dzīves situācija -> iepriekšējo dzīvju kaleidoskops -> iepriekšējā dzīve -> dvēseļu pasaule.)

Meditācija bonusā "Šīs dzīves scenārija izvēla caur iepriekšējo dzīvju prizmu".

 

Pēc meditācijas mājas darbs un info

  • Pēc meditācijas galva var būt mazliet "vataina", "pūkaina" un tas ir normāli, jo pēc šāda veida ceļojuma un darba tur, smalkajā līmenī notiek process un informācijai ir nepieciešams laiks, lai sastātos savās vietās.
  • Info šoferiem. Ieteicams uzreiz pēc meditācijas kādas 30 minūtes nesēsties pie stūres, bet, ja tomēr ir nepieciešams stūrēt, tad dariet to piesardzīgi, lēnām un apzināti. Kāpēc? Tāpēc, ka pēc ceļojuma galva ir mazliet "vataina" un uzmanība izkaisīta! ;-)
  • Ja vēlaties, lai paveiktais darbs meditācijā ātrāk realizētos šajā dzīvē, tad vēlams 3 dienu laikā pierakstīt uz papīra visu redzēto, sajusto vai vienkārši saņemto "es zinu" līmenī, tādā veidā nostiprinot saņemtās atklāsmes, vai vienkārši saņemto informāciju. Jo cilvēki bieži uzreiz neapzinās, ko viņi ir uzzinājuši, izjutuši un sapratuši. Tāpēc pierakstot, vai pat ierakstot diktofonā visu, ko atceraties no piedzīvotā meditācijā Jūs attopaties un saprotat, kas tur ir bijis un, kas tur izdarīts. Jo, kad cilvēks pieraksta, izsakās vai manifestē viņš nostiprina izteikto rezultātu!

Ja jums seminārā meditācijas laikā neizdevās aizceļot uz savu iepriekšējo dzīvi, tad iesaku iziet manu BezMaksas sagatavošana kursu «Kā SAGATAVOTIES pirmajam ceļojumam uz IEPRIEKŠĒJO DZĪVI».

Ja arī tad neizdodas, tad jums vajag individuālu pieeju un to jūs varat saņemt piesakoties pie manis uz individuālo konsultāciju.

Reizēm, tiem, kam neizdodas, vai tiem, kuri domā, ka neizdodas neko redzēt, sajust ceļojuma laikā, tiem izejot pie manis individuālo seansu-ceļojumu, paliek skaidrāks princips, kā tas notiek un pēc seansa apmeklējuma klausoties meditāciju viss sanāk.

Manas "Dzīves Elpā" nodarbību grafiku varat aplūkot šeit ŠEIT.

Lai sekot visiem Dzīves Elpas jaunumiem pievienojieties lapām: www.draugiem.lv/dziveselpa/  vai www.facebook.com/groups/dziveselpa/. Dzīves Elpas kanāls YouTobe.

Raksts "Iepriekšējā dzīve vai fantazija". Uzklikšķini šeit, lai izlasītu rakstu.

UZMANĪBU! Meditācijas ieraksts ir domāti TIKAI personīgai lietošanai.

Sazināties ar mani varat:

E-pastas: IngaRuzicka@gmail.com · Skype: sapnjotaja1 · Tel.: +371 20211211

_______________________________________________________________________

© 2015-2016  ·  Reinkarniste Inga sadarbībā ar Dzīves Elpu  ·   www. dziveselpa.lv

Цена:
Описание:
Заполните форму