Meditāciju nometne uz jahtas  

 

nometne_jahta

Ekskluzīva iespēja uz ūdens sadarbībā ar ūdens dziedinošo enerģiju. Tā ir labākā vieta, kur uzlādēties un attīrīties. 

Jūras un okeānus uzskata par pasaules informatīvo lauku, kurā mēs varam uzpildīt savas enerģijas baterijas.

Kuģošana ir sevis meklēšana! Kopā kuģosim un meklēsim sevi. Nometnē būs vairāk prakses par teoriju

Programma

Šajā ceļojošajā nometnē būs iespēja savienoties ar savu augstāko dvēseles aspektu, savienoties-iepazīties ar ūdens stihiju, iepazīt savu čakru sistēmu un to attīrīt un piepildīt, iekustināt 3 aci, attīrīt savus pagātnes vagonus, kuri bremzē šīs dzīves attīstību. Izbaudīt uz sevis klusēšanas retrītu. Vienkārši sajust, ieraudzīt un iepazīt sevi caur meditāciju ceļojot pašam pie sevis. 

1. Sevis vērošana. Mēs sevi diagnosticēsim. Vērosim un jutīsim sevi. Satiksimies ar sevi un savu dvēseli. 2. Ūdens stihijas vērošana. Kā tā ietekmē mūs. Ko no tā mēs varam iegūt un smelties. 3. Katru dienu 4 stundu klusēšana. Klusēšanas retrīts ļaus mums sadzirdēt prāta klusumu, baudīt klusumu. Ļaus būt vienatnē ar sevi attīrīt savu prātu no ierobežojošiem uzskatiem un sistēmām. 4. Čakras Atradīsim, attīrīsim un piepildīsim ar derīgiem resursiem 5. Attīrīsim iepriekšējo dzīvju vagonus, kuros ir palikuši karmiskie mezgli. 6. Esošo resursu, spēju, talantu aktivizēšana Ieraudzīsim savas spējas ar dvēseles acīm. Apzināsimies tās un izveidosim sarakstu ar nepieciešamo soļu darbībām, vai vienkārši saņemsim apliecinājumu, ka izvēlētais ceļš ir pareizais. Galvenais uzdevums: apzināties un iemācīties izmantot visus savus resursus, spējas, talantu un iemaņas par labu sev un citiem. Saprast, kādu lomu mēs spēlējam uz šīs planētas Zeme. Kas mēs esam? Un, ko šeit darām? 7. Grupas sinerģija (enerģija) Protams visa ceļojuma laiku mēs dalīsimies ar gūto pieredzi, iespaidiem un izmantosim grupas sinerģiju (enerģiju), lai gūtu vēl lielāku prieku un efektu.

Ceļojošās nometnes aktualitātēs Iespēja piedalīties 2017. gada nometnē uz ūdens - vesela nedēļa burājot, klusējot un meditējot. Datumi tiks paziņoti un saskaņoti tiklīdz savāksies grupa. Tāpat arī izmaksas. Ja Tev ir grūti šobrīd pieņemt lēmumu, vai doties kopā ar mani šajā ceļojumā, vai nē, tad vienkārši vari izrādīt savu interesi - reģistrējieties un es tev izsūtīšu info un jaunumus par šo ceļojumu. Rezervēt vietu uz ceļojošo nometni var šeit -> www.mlgn.to/26bz DĀVANĀ visiem nometnes dalībniekiem tiks sastādīta "Likteņa matrica" pēc dzimšanas gada datuma.   Kontakti: Inga +371 20211211, e-pasts Inga.Ruzica@gmail.com

__________________________________________________________________

© 2017 · Organizotors · NAUTICA & Inga Ružicka

Цена:
Описание:
Заполните форму