2018. gada 14.decembrī 
 

1. “Reinkarnacionikas Neofīts” bāzes apmācības sagatavošanās kurss, ceļojumiem uz iepriekšējām dzīvēm soli pa solītim! Kurss sastāv no četrām nodarbībām, kuras sagatavo jūs ceļojumiem uz iepriekšējām dzīvēm kā arī palīdz atcerēties šīs dzīves patīkamos notikumus. Kursa cena 65 eiro (standarta cena 100 eiro). Informācija un programma ŠEIT.

Atsauksmes par izieto kursu ŠEITŠī kursa laikā jūs sapratīsiet visus savus uztveres kanālus.

Pēc šī kursa jūs varat uzsākt apmācību ”Reinkarnacionikas PRAKTIĶIS”

2. Unikāla un vienreizēja iespēja 3h konsultācija ar ceļojumu + "Likteņa Matricas" apraksts. Tikai,”Melnajā Piektdienā” 90 eiro (standartā 130 eiro).

Kas ietilpst konsultācijas laikā:
  • Konsultācija ilgst apmēram 3h.
  • Pirmā stunda saruna - ko tu vēlies noskaidrot, kādi jautājumi. Skatāmies "Likteņa matricā" info par jums un paralēli es veidoju aprakstu un to pēc seansa nosūtu jums  uz e-pastu.
  • Nākamā stunda, pusotra pats ceļojums.
  • Un atlikušais laiks jautājumi, atbildes, atklāsmes.

Apmaksājiet “Melnajā piektdienā”un ceļojiet no 2019. gada janvāra.

P.S. No 2019.gada janvāra 3h konsultācija ar ceļojumu 85 eiro un atsevišķi varēsiet pasūtīt "Likteņa matricas" aprakstu @pastā par 60 eiro. 

3. Skaists un izzinošs piedāvājums no 5. meditācijām par vienu “Melnās piektdienas” cenu, tikai 45 eiro (pilna vērtība 90 eiro).

  • Informācija ar meditāciju "Roku, kāju čakras un iepriekšējās dzīves". Šeit būs info par to, kur šīs čakras atrodas ar ko tās ir saistītas, kā tās aktivizēt, kā sajust un, ko jūs iespējams esat sadarījuši, vai tieši otrādi neesat darījuši un jums tās ir aizbloķējušās. Kādas iepriekšējās dzīves jāskatās, lai tās situācijas izdziedinātu, vai lai ieraudzītu, sajustu, kā ar tām varat darboties. Tātad arī nokļūstot iepriekšējā dzīvē varat aktivizēt savas spējas. Tur var būt kaut kas saistībā ar stihijām un rituāliem.
  • Informācija ar meditāciju "No iepriekšējām dzīvēm mantotā pārliecība un nepārliecība par sevi un saviem spēkiem". Informācija, kādās situācijās rodas ne-pārliecinātība. Kādas dzīvēs jāskatās saistībā ar ne-pārliecību. Ko darīt šajās situācijās, kā ar to strādāt. Ar kādiem jautājumiem jāiet iepriekšējā dzīvē (pat šajā dzīvē ar tiem jautājumiem var strādāt, lai atrisinātu šo jautājumu). Par "reinkarnacionikas metodi, kuru es pielietoju konsultācijās un mācu apmacības kursā. Un par etapiem kādus ir jāiziet, lai saliktos puzlis attiecībā par ne-pārliecinātību, strādājot individuālos seansos. Meditācija
  • Meditācija "Dzimta un iepriekšējās dzīves".
  • Meditācija "Karmiskās attiecības no iepriekšējām dzīvēm".
  • Meditācija "Šīs dzīves scenārija izvēle caur iepriekšējās dzīves prizmu".

 

Ir iespēja iegādāties šiem produktiem DĀVANU KARTES
 
 
 

KĀDI IR NOSACĪJUMI UN KĀRTĪBA

Piedāvājums ir spēkā tikai 14. decembrī no 00.00 līdz 23.59.

Konsultācijām pēc jaunā gada atlaides nebūs. Meditāciju ieraksti tiek piedāvāti tikai vienreiz gadā.

Tie, kuri vēlas kādu no šiem piedāvājumiem rakstiet uz e-pastu:inga.ruzicka@gmail.com, vai uz tel.nr.20211211. 

 
 

__________________________________________________________________

© 2018 · Inga Ružicka · www.reinkarnacija.lv

 

Цена:
Описание:
Заполните форму