Meditācija - Ceturtā čakra un iepriekšējās dzīves  

  

Ceturtais Enerģētiskais centrs jeb ceturtā čakra

Saukta par Anahata čakru - sirds čakru. Krāsa Zaļa Atrodas krūškurvja apvidū Atbild fiziskajā ķermenī par:

 • Imūnsistēmu;
 • Sirds, asinsrite, asinsvadu sistēma;
 • Krūškurvis, krūtis;
 • Plaušas, āda;
 • Rokas, plaukstas, pleci.

 

.

Kādas iepriekšējās dzīves jāskatās saistībā ar ceturto čakru vai, kad veidojas karmiskie bloki-mezgli sirds čakrā

 • Saistītas ar pāri darīšanu citiem cilvēkiem nejauši vai tīšuprāt, kas izsauc stipru vainas apziņu. Attiecībās ar ģimeni - mammu, tēti, sievu, vīru vai bērnu.
 • Saistītas ar nodevību mīlas lietās, kad jūs nodevāt un, kad nodeva jūs.
 • Saistītas ar nespēju dot vai saņemt mīlestību.

.

Visas mūsu mācības iemiesojumos uz Zemes tiek vērstas uz vienu – izzināt beznosacījuma mīlestībuiemācīties pieņemt, uzticēties, mīlēt, būt līdzsvarā ar sevi, attīrīties no ego, izjust un ielaist sevī sirds gudrību.

Dažos iemiesojumos pastāv mīlestības izjušanas pieredze, citos iemiesojumos – mīlestības neizjušanas pieredze. Vienā mēs esam nepārliecināti sevī un mums kaut, kas ir jāiemācās un jāpieņem, lai kļūtu pārliecināti sevī. Citā mēs esam pārliecināti par sevi un saviem spēkiem, bet …. ir kaut, kas cits kas jāapgūst tajā iemiesojumā.

Ja kādā no iemiesojumiem mācība nav izieta, tad tā pāriet uz citu iemiesojumu, pie tam ar daudz lielāku apjomu un grūtības pakāpi.

SVARĪGI ir tas, ka karmas negatīvā izpausme mūsu dzīvē ir sevis paša nepiedošana un nepieņemšana, neizieto mācību dēļ. Tātad, PAZAUDĒTA TICĪBA SEV UN SAVIEM SPĒKIEM! 

 

Pirms ceļojuma sagatavošanas darbi

Izslēdziet telefonam skaņu, pabrīdiniet mājiniekus, lai jūs netraucē tuvākajā stundas laikā.

Sagatavojiet sev ērtu vietu meditācijai, viss labāk gultā-guļus, ja Jūs zināt, ka aizmigsiet, tad labāk sēdiet, bet tā, lai rokas un kājas nebūtu sakrustotas, lai nekas nebūtu nospiests.

Ceļojumā nepieciešams:

 • Pleds ar ko apsegties;
 • kāds mazs dvielītis, lakatiņš, miega maska, ko uzlikt uz acīm, lai būtu tumsas efekts;
 • Laiks apmēram 1h 30min;
 • Gatavam paplašināt savu redzes loku;
 • Lapa un pildspalva, lai pēc ceļojuma pierakstītu spilgtākos iespaidus.

 

 Meditācija "Ceturtā čakra un iepriekšējās dzīves." 

 

Pēc meditācijas mājas darbs un info

 • Pēc meditācijas galva var būt mazliet "vataina", "pūkaina" un tas ir normāli, jo pēc šāda veida ceļojuma un darba tur, smalkajā līmenī notiek process un informācijai ir nepieciešams laiks, lai sastātos savās vietās.
 • Info šoferiem. Ieteicams uzreiz pēc meditācijas kādas 30 minūtes nesēsties pie stūres, bet, ja tomēr ir nepieciešams stūrēt, tad dariet to piesardzīgi, lēnām un apzināti. Kāpēc? Tāpēc, ka pēc ceļojuma galva ir mazliet "vataina" un uzmanība izkaisīta! ;-)
 • Ja vēlaties, lai paveiktais darbs meditācijā ātrāk realizētos šajā dzīvē, tad vēlams 3 dienu laikā pierakstīt uz papīra visu redzēto, sajusto vai vienkārši saņemto "es zinu" līmenī, tādā veidā nostiprinot saņemtās atklāsmes, vai vienkārši saņemto informāciju. Jo cilvēki bieži uzreiz neapzinās, ko viņi ir uzzinājuši, izjutuši un sapratuši. Tāpēc pierakstot, vai pat ierakstot diktofonā visu, ko atceraties no piedzīvotā meditācijā Jūs attopaties un saprotat, kas tur ir bijis un, kas tur izdarīts. Jo, kad cilvēks pieraksta, izsakās vai manifestē viņš nostiprina izteikto rezultātu!

   

Ja jums meditāciju laikā neizdodas aizceļot uz savu iepriekšējo dzīvi, tad iesaku iziet manu BezMaksas sagatavošana kursu «Kā SAGATAVOTIES pirmajam ceļojumam uz IEPRIEKŠĒJO DZĪVI».

Ja arī tad neizdodas, tad jums vajag individuālu pieeju un to jūs varat saņemt piesakoties pie manis uz individuālo konsultāciju.

Reizēm, tiem, kam neizdodas, vai tiem, kuri domā, ka neizdodas neko redzēt, sajust ceļojuma laikā, tiem izejot pie manis individuālo seansu-ceļojumu, paliek skaidrāks princips, kā tas notiek un pēc seansa apmeklējuma klausoties meditāciju viss sanāk.

Semināru Grafiku varat aplūkot šeit ŠEIT.

Lai sekotu visiem maniem jaunumiem pievienojieties manām lapām:www.draugiem.lv/reinkarnacija/  vai www.facebook.com/DialogsArSevi/. Mans kanāls YouTobe, Google+ un Twwiter.

Raksts "Iepriekšējā dzīve vai fantazija". Uzklikšķini šeit, lai izlasītu rakstu.

UZMANĪBU! Meditāciju ieraksti ir domāti TIKAI personīgai lietošanai!!! 

Sazināties ar mani varat:

e-pastas: inga.ruzicka@gmail.com, Skype: sapnjotaja1, Tel.: +371 20211211

_______________________________________________________________________

© 2013-2017 · Inga Ružicka · www.reinkarnacija.lv 

Цена:
Описание:
Заполните форму