Meditācija "neMīlestība pret sevi caur iepriekšējo dzīvju prizmu"  

 

Pirms meditācijas ceļojuma izlasiet rakstu "Mīlestība pret sevi maina karmu", lai labāk saparstu, ko tas vispār nozīmē un,tad atgriezieties atpakaļ, lai aizceļotu aizraujošā ceļojumā uz savām iepriekšējām dzīvēm: neMīlestība pret sevi, sevis neMīlēšana un nauda un harmoniskā mīlestības pilnā iepriekšējā dzīve.  Izlasīt rakstu var uzkliksķinot šeit

 

Pirms ceļojuma sagatavošanas darbi

Izslēdziet telefonam skaņu, pabrīdiniet mājiniekus, lai jūs netraucē tuvākajā stundas laikā. Sagatavojiet sev ērtu vietu meditācijai, viss labāk gultā-guļus, ja Jūs zināt, ka aizmigsiet, tad labāk sēdiet, bet tā, lai rokas un kājas nebūtu sakrustotas, lai nekas nebūtu nospiests.

Ceļojumā nepieciešams:

  • Pleds ar ko apsegties;
  • kāds mazs dvielītis, lakatiņš, miega maska, ko uzlikt uz acīm, lai būtu tumsas efekts;
  • Laiks apmēram 1h 30min;
  • Gatavam paplašināt savu redzes loku;
  • Lapa un pildspalva, lai pēc ceļojuma pierakstītu spilgtākos iespaidus.

 

Meditācija

Ieeja iepriekšējā dzīvē caur šīs dzīves situāciju -> iepriekšējā dzīve -> dvēseļu valstība. 

 

Pēc meditācijas mājas darbs un info

  • Pēc meditācijas galva var būt mazliet "vataina", "pūkaina" un tas ir normāli, jo pēc šāda veida ceļojuma un darba tur, smalkajā līmenī notiek process un informācijai ir nepieciešams laiks, lai sastātos savās vietās.
  • Info šoferiem. Ieteicams uzreiz pēc meditācijas kādas 30 minūtes nesēsties pie stūres, bet, ja tomēr ir nepieciešams stūrēt, tad dariet to piesardzīgi, lēnām un apzināti. Kāpēc? Tāpēc, ka pēc ceļojuma galva ir mazliet "vataina" un uzmanība izkaisīta! ;-)
  • Ja vēlaties, lai paveiktais darbs meditācijā ātrāk realizētos šajā dzīvē, tad vēlams 3 dienu laikā pierakstīt uz papīra visu redzēto, sajusto vai vienkārši saņemto "es zinu" līmenī, tādā veidā nostiprinot saņemtās atklāsmes, vai vienkārši saņemto informāciju. Jo cilvēki bieži uzreiz neapzinās, ko viņi ir uzzinājuši, izjutuši un sapratuši. Tāpēc pierakstot, vai pat ierakstot diktofonā visu, ko atceraties no piedzīvotā meditācijā Jūs attopaties un saprotat, kas tur ir bijis un, kas tur izdarīts. Jo, kad cilvēks pieraksta, izsakās vai manifestē viņš nostiprina izteikto rezultātu!

Raksts "Iepriekšējā dzīve vai fantazija"

 

UZMANĪBU! Nodarbību un meditāciju ieraksti ir domāti TIKAI personīgai lietošanai!!! 

___________________________________________________

© 2022 ·Reinkarnaciologs Inga Ružicka · www.reinkarnacija.lv 

Цена:
Описание:
Заполните форму