Līdz online tikšanās laipai ir atlikuši pāris soļi!

 

aizgajusais_2013_gads_520 ielukoties_2014_nakotne_
  • Šajā online tikšanās reizē būs vērtīga informācija par šī gada plāniem ;-)
  • Lūdzu uzmanīgi un vērīgi iepazīties ar 6 vienkāršiem soļiem, kuri tev garantēs saņemt turpmākās manas vēstules un noklausīties manu uzstāšanos.

SOLIS Nr.1 

Kurā laika joslā Tu dzīvo?

Tikšanās notiks trešdien 15.01.2014 plkst. 19:00 (Latvijas laika joslā) Ja Tu dzīvo citā laika joslā - aprēķini sākuma laiku pats.

SOLIS Nr.2

Ieslēdz telefonā ATGĀDINĀJUMU!

Ja esi nolēmis piedalīties, iesaku tieši tagad ieslēgt mobilajā telefonā atgādinājumu vismaz 1 stundu pirms tikšanās sākuma jeb 18:00, ar tekstu: Ieiet e-pastā un aktivizēt saikni, lai laikā saktu klausīties uzstāšanos! ;-)

SOLIS Nr.3 Saikne uz tiešraides online istabu!Burtiski pēc pāris minūtēm uz tavu norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz tikšanas lapu. Dienu pirms tikšanās tu saņemsi īsu atgādinājumu par online tikšanos. 

Pēc burtiski pāris minūtēm uz tavu norādīto e-pastu tiks nosūtīts links uz tiešraides online tikšanās  lapu. Dienu pirms tikšanās tu saņemsi īsu atgādinājumu par online tikšanos.

SOLIS Nr.4 

SVARĪGI! Baltais saraksts

Lai tu saņemtu saiti uz tiešraides lapu (istabu) tev nepieciešams pievienot manu e-pastu inga@reinkarnacija.com.lv savā e-pastā baltajam sarakstam, lai manas vēstules nenonāktu surogāt e-pastā (mēstulēs). Savādāk tu vienkārši vari nesaņemt no manis e-pastu vai arī nepamanīsi, ka tāds ir atsūtīts.

SOLIS Nr.5 Iesaku BezMaksas video kursu!

Ja vēl neesi izgājis manu sagatavošanas video kursu, tad TIEŠI TAGAD tu vari pieteikties un to iziet, lai, jau ienākot tikšanos, tu būtu sagatavots un saņemtu maksimālu labumu no mana webināra. 

SOLIS Nr.6 

Pievienojies manām lapām!

Spied "Man patīk" un tur tu atradīsi daudz interesantas informācijas.


Gaidu Tevi 15. janvārī plkst. 19:00

 

© 2013-2014 · Inga Ružicka / Reinkarniste · http://reinkarnacija.com.lv

Цена:
Описание:
Заполните форму