Dzimta caur iepriekšējo dzīvju prizmu

Hranitelnica_rodaEsmu dzirdējusi cilvēkus sakām:
Kāpēc ir jāstrādā ar savu dzimtu?
Vai atskatoties uz savu dzimtu mēs varam ko mainīt?

Atbilde: JĀ VARAM!!!

Vēl saka: Negribu nemaz runāt par senčiem. Mana mamma vai tētis ir tāds vai tāda ……. gan jau es tikšu galā arī bez viņiem.

Atbilde: Agri vai vēlu, jūs nonāksiet situācijā, kad jūs piespiedīs apskatīties uz sakritībām, līdzībām …….. Labāk ātrāk sākt risināt šo jautājumu. Negaidīt to brīdi, kad ieraudzīsiet, ka ar jūsu bērniem notiek tieši tas pats, kas ar jums, jūsu mammu un jūsu vecmammu ………….

Ja jūs nepazīstat savus vecākus, tad ir iespēja ar viņiem parunāt dvēseles līmenī vai vismaz palūgt viņiem atļauju pastrādāt, atvērt slūžas, lai uzlabotu savu šī brīža dzīves kvalitāti un gūtu sapratni par to, kā viss notiek Visumā un kāda loma ir jums šeit un tagad.

Tie, kas nodibina saikni ar savām dzimtas saknēm, sāk sajust:

  • Dzimtas atbalstu
  • Dzimtas spēku
  • Spēku un pārliecību savos spēkos

Trīs faktori: Dzimta un Es

Pirmkārt: Ja jums rodas jautājums: Vai es drīkstu strādāt ar savu dzimtu, lai atrisinātu tādu un tādu jautājumu?  Jūs varat vienmēr pajautāt pats sev, savam augstākajam Es. Viss labāk to darīt meditatīvā stāvoklī vai seansa laikā, kad jūs satiekaties ar savu Augstāko Es, Sargeņģeļiem. Atbilde būs zibenīga. To jūs ieraudzīsiet, sajutīsiet, sapratīsiet vai vienkārši zināsiet atbildi.

Kad es strādāju ar kursa biedrenēm, tad mēs drošības labad un lai būtu 100% pārliecība, ka mēs to drīkstam darīt (uzdevām jautājumu tur augšā, ko viņi par to saka) – tā arī prasījām. Un atbilde bija: “Jā, mēs to drīkstam darīt, jo tas ietekmē gan mūsu dzīvi, gan arī mūsu bērnu dzīves”

Otrkārt: Ja mēs ieraugām, mums parāda, ka konkrētās problēmas pirmavots ir kādā no senčiem, tad mēs prasām viņa dvēselei atļauju, ar to pastrādāt, lai transformētu un atlaistu to. Protams iepriekš paprasot vai tā “problēma” ir izpildījusi savu uzdevumu un ir gatava tikt atrisināta. Vai mēs drīkstam to nomainīt uz to domu formu, kuru dvēsele vēlas.

Asins radinieku dvēseles nekad vēl nav atteikušas, viņas tikai priecājās par to, ka tās attīrīs un atbrīvos.

Treškārt: Dzimtā mēs noņemam, transformējam tikai to, kas konkrēti ir saistīts ar tevi. Skatāmies, meklējam to senci vai to iepriekšējo dzīvi, kurā ir sakne tai “problēmai”. Atrodot to, bieži vien pietiek ar to, ka mēs apzināmies, kas tur ir bijis, mēs varam to nepieciešamības gadījumā izdzīvot, lai saprastu, kāpēc tā ir noticis un to izjūtot pateikties par pieredzi. Sajust un izteikt Trīs burvju vārdus:

  • pieņemu
  • piedodu 
  • un atlaižu

Un to izdarot jūs automātiski noņemsiet to visu no visas savas dzimtas.

Bieži vien mēs iedzimstam vēlreiz un vēlreiz savā dzimtā, bet varam arī pārdzimt kādā citā dzimtā, tādā veidā atstrādājot, kādu jaunu mācību stundu, iegūstot jaunu pieredzi, kura nepieciešama dvēselei.

Cilvēka pirmais enerģētiskais centrs-čakra ir pa tiešo saistīts ar DZIMTU.

Uzklikšķini, lai apskatītos Semināru sarakstu.

Pieteikties uz individuālu darbu ar dzimtu klikšķiniet šeit.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply