Karmiskā laulība

kbPajautājiet sev godīgi – vai es pieņemu karmiskās laulības faktu?

Un tagad, lūdzu, noticiet – tā nav nemaz tik reta parādība, kā var likties pirmajā brīdī. Izpratne par „karmu” ir radusies Austrumos, bet tas, ko tā nosaka, nav nekas svešs arī mums. Visi mēs zinam tādas parunas kā „Ko sēsi, to pļausi” vai „Kā sauksi, tā atsauksies”. Mācība par karmu runā absolūti par to pašu!

Karmiskā laulība tā ir divu cilvēku savienība, kas jau bijuši cieši pazīstami iepriekšējā dzīvē, un viņiem ir palikušas kaut kādas saistības vienam pret otru. Iepriekšējos iemiesojumos viņi varēja būt vīrs un sieva, radinieki, viens otra vecāki, iemīļotie vai pat ienaidnieki. Un šajā dzīvē liktenis atkal saved viņus kopā, lai atdotu viens otram parādus un atstrādātu karmu (izpirktu vainu, izlabotu kļūdas). Jo divu mīlošu siržu savienība – tā ir viena no lielākajām šķīstītavām uz Zemes, kur mūsu raksturi un pasaules uztvere tiek pakļauti nopietnam pārbaudījumam. 

Viss ir pārāk nesaprotami? Paskaidrošu ar piemēru.

Pieņemsim, ka iepriekšējā dzīvē Jums bija puisis, kas neko priekš Jums nežēloja, kas Jūs mīlēja un sapņoja ar Jums apprecēties. Bet Jūs viņu pametāt, jo saņēmāt uzmanības apliecinājumus no sava priekšnieka dēla. Laulība ar viņu solīja zelta kalnus – kāpšanu pa karjeras trepēm, ārzemju komandējumus, bezbēdīgu dzīvi… Un Jūs, uzskatot šos iemeslus par pārliecinošiem, pametāt to, kas mīlēja jūs vairāk par dzīvi…

 Esiet droša, ka šajā dzīvē noteikti radīsies analoģiska situācija un tā atkārtosies līdz tam brīdim, kamēr Jūs neapgūsiet mācību un nesāksiet rīkoties tā, kā vajag. Kā datorspēlē – otrais līmenis, otrais mēģinājums.

Tomēr pirms laulībām neviens par sliktu nedomā un karma parasti netiek izskatīta. Un veltīgi, ka tā. Jau paši iemesli, kam seko cilvēki, kas stājas laulībā, var daudz ko pastāstīt par laulāto tālāko dzīvi. 

Tātad, akla kaislība. Tas ir klasisks karmiskās laulības piemērs. Apskatīsim to konkrētā piemērā. 

Iepriekšējā dzīvē Nikolajs Ļvovičs bija perspektīvs jauns zinātnieks, bet viņš tik ļoti mīlēja savu līgavu Annu, ka viņas dēļ pameta zinātniskos pētījumus un neattaisnoja savu aicinājumu. Šajā dzīvē viņš ir burtiski apsēsts ar darbu un karjeru, un no sievietēm cenšas izvairīties. Nikolaja Ļvoviča dvēsele atceras iepriekšējo kļūdu pieredzi, tāpēc vīrietis zemapziņā baidās no laulībām, tāpat kā citi baidās no ūdens, slēgtām telpām vai augstuma. 

Bet karmas likumu atcelt nav iespējams, tāpēc šajā dzīvē mūsu varonis nonāk analoģiskā situācijā. Viņa bailes un centieni aizbēgt no mīlestības sagrūst aklas kaislības mehānisma ietekmē – Nikolajs Ļvovičs iemīlas kā puika, dzīvo tikai mīļotās dēļ, sapņo par viņu nakti un dienu. Rezultātā aizsargbarjeras sabrūk un bailes atkāpjas otrajā plānā… Un liekas, dzīvo tik un priecājies! Bet nē. Pēc kāda laika mūsu varonim atkal nāksies saskarties ar to pašu problēmu, ar ko iepriekšējā dzīvē. Atkal nāksies izdarīt izvēli starp aicinājumu un mīlestību, un pieņemt pareizo lēmumu, kas dotajā situācijā izskatās šādi: mīlestību un darbu ir iespējams apvienot, nedrīkst nodot sevi un atteikties no sava aicinājuma. 

karmiceski-brakCits klasisks piemērs – ‘pienācis laiks’. Ja Jūsu precēšanās iemesls nav mīlestība no visas sirds, bet gan tas, ka jau ‘pienācis laiks’ vai tāpēc, ka visi Jūsu draugi un draudzenes jau ir izveidojuši ģimenes – tam vajadzētu kalpot kā brīdinājumam. No bioloģiskā viedokļa Jūs vienkārši esat sasniedzis laulību vecumu un esat gatavs savas ģimenes izveidošanai un bērniņu piedzimšanai (bieži vien neapzināti).

No karmiskā viedokļa vēlme apprecēties parādās apmēram tajā pat vecumā, kad Jūs to izdarījāt iepriekšējā dzīvē, it īpaši, ja laulība bija neveiksmīga. Citiem vārdiem sakot, iepriekšējās dzīves kļūda, kas nosēdusies karmā, gaida savu izlabojumu un liekas, ka liktenis bīda cilvēku darbībai – pamēģini vēl reizi.  

Laulība pēc aprēķina. Kāzu epidēmija, kā likums, sākas universitātes pēdējā kursā. Laikā, kad pazūd vecie sakari un mainās pierastais dzīves ritms , meitenēm un puišiem ir cerība, ka divatā būs vieglāk sākt jauno dzīves posmu. Viņi nolūko sev piemērotu partneri – perspektīvāku, bagātāku, ar dzīvokli, ar mašīnu… Tomēr tāda laulība būs laimīga tikai tad, ja starp jaunajiem cilvēkiem ir jūtas un dvēseliska radniecība. Ja šis lēmums tiek pieņemts tikai savtīgu nolūku ietekmē, laimīgas laulības varbūtība ir līdzīga nullei. Jo no karmiskā viedokļa šāda laulība ir nekas cits kā vēlme aizbēgt no problēmām, pārlikt tās uz vīra (sievas) pleciem.  

Tāda vēlme ir gan saprotama, gan likumīga, tikai reāli neviens mūsu vietā mūsu problēmas neatrisinās. Un lai no kādām nelaimēm mēs slēptos (vientulības, nabadzības, vecāku ietekmes), tās nešaubīgi atradīs mūs. Un tā turpināsies līdz tam brīdim, kamēr mēs neatradīsim sevī spēku atrisināt problēmu patstāvīgi.
 
Ja vairāk par visu savā vīrā Jūs vērtējat naudu, esiet droša – agri vai vēlu viņam nāksies no tās šķirties un Jūs paliksiet pie sasistas siles. Jums imponē viņa stāvoklis sabiedrībā un uzticamība? Diemžēl, nav aiz kalniem tā diena, kad viņš pazaudēs darbu… Un tās nav ļaundara-likteņa kaprīzes, bet gan karmiskās mācības. Katram nāksies pašam iziet savu ceļu un daudz ko iemācīties. 

Daudzu jaunu meiteņu ‘izskriešana’ pie vīra ir kā protestsa akcija vai vēlme atbrīvoties no pārmērīgas vecāku kontroles.  

Un nokļūst viņas ne mazāk atkarīgā stāvoklī, tikai šoreiz – no sava vīra. Lieta tāda, ka atkarību no kaut kā, lai kas tas arī nebūtu, viņas „nēsā” sevī iekšā un pašas „projecē” to apkārtējā pasaulē. Pat tas, kurš nekad nav bijis mājas despots, kļūs tāds, tikai tādēļ vien, ka Jūs to zemapziņā gaidiet. Jums tikai atliks nopūsties un sacīt: „Nu ko, laikam man tāda karma!”

Mainieties! Kļūstiet par personību! Iemācieties nebūt atkarīgi ne no viena viedokļa. Tad arī Jūsu dzīve izmainīsies uz labo pusi.

Sievietēm vecumā vai ar bērniņu uz rokām stimuls laulībai var būt… bailes: „Ja nu pēc gada jau būs par vēlu?”, „Kam es būšu vajadzīga?”, „Bērnam vajadzīgs tēvs…”

Dažreiz sastopams arī šāds arguments: „Esmu nogurusi gaidīt princi, lai ir vismaz kaut kāds vīrs”. Citiem vārdiem sakot, šis ir tas gadījums, kad meitene apprecas ne ar to, ar ko tiešām gribētu, bet ar to, kas ‘patrāpījās pa rokai’.

jodhaa-akbarJa, laikam ejot, viņa spēs atklāt laulātajā slēptas vērtības, tad laulība var būt veiksmīga. Bet, visticamāk, viņa visu dzīvi atcerēsies, ka piekrita kompromisam un apprecējās ar ne sava līmeņa cilvēku.

Nav izslēgts, ka dažus gadus pēc laulībām viņa tiešām satiks savu Princi. Un tas nav ļauns likteņa joks, bet karmas likums – katrs cilvēks pievelk sev tos cilvēkus un apstākļus, par kuriem domā un sapņo. Vienkārši ne katram ir pacietība sagaidīt sava „pasūtījuma” izpildi.

Pieņemsim, ka Jūs esat jauna meitene (puisis) ar labu darbu, augstā amatā, ar labu algu, dzīvokli, mašīnu. Bet tas viss nenes Jums laimi, Jūs sapņojat tikai par ģimeni un bērniņiem. Šajā gadījumā Jūs esat vai nu cilvēks, ko psihologi sauc par „nepašpietiekamu personību”, vai arī „sena dvēsele”.  Atšķirt vienu tipu no otra ir salīdzinoši vienkārši.

Nepašpietiekami cilvēki uzskata, ka viņi var būt laimīgi tikai tad, ja ir kādam nepieciešami. Viņi pastāvīgi sūdzas par problēmu daudzumu, kuras paši sev ir uzgrūduši.

„Senās dvēseles”, no ezotēriķu redzes viedokļa, pašas ir attīstījušās pietiekoši stipri, un ir atnākušas uz šo pasauli, lai palīdzētu citiem. „Senā dvēsele” ne par ko nesūdzas, tieši otrādāk, pie viņas pastāvīgi nāk izraudāties citi. Un aiziet uzmundrināti. 

Bet tagad ļaujiet man izdarīt secinājumus par karmiskās laulības īpatnībām:

⦁    Laulība ir negaidīta pašiem partneriem. Negaidīta tāpēc, ka pēc visiem likumiem un kārtības viņi „nav pāris”. Viņiem var būt, piemēram, pilnīgi atšķirīgs sociālais stāvoklis, apkārtējā vide, materiālais stāvoklis, vai arī liela vecuma starpība.

⦁    Viņu attiecībās ir daudz zīmīga, liktenīga un iepriekš nolemta. Piemēram, viņu attiecības ārēji izskatās pilnīgi nepiemērotas laimīgai harmoniskai eksistēšanai. Viņi var pastāvīgi strīdēties un kaškēties, bet tajā pat laikā nevar iedomāties dzīvi viens bez otra. 

⦁    Alkohola vai narkotiskā atkarība vienam no partneriem. Šāda situācija ģimenē vienmēr izraisa ciešanas vienam cilvēkam. Visticamāk, šajā dzīvē viņi apmainījās vietām un tagad viens izjūt to, ko otrs izjuta iepriekšējā dzīvē.

⦁    Nav bērnu. Pazīme, ka dzimta neturpināsies. Laulībā savienojas ne vien divi cilvēki, bet arī divas dzimtas. Šādas attiecības ir domātas tam, lai partneri pārdomātu personīgās īpašības, kuras dzimta nevēlas nodot tālāk nākamajām paaudzēm. Ja pārdomas nenotiek, tad visbiežāk šāda laulība izjūk. 

⦁    Problēmas ar veselību vienam no partneriem. Šāda situācija tiek radīta augstāko mīlestības aspektu izpaušanai, tādiem kā līdzjūtība un rūpes, kas varētu neizpausties situācijā, ja viss būtu kārtībā. 

⦁    Laulība notiek negaidīti un ātri, pazūd visi sakari ar citiem cilvēkiem, tai skaitā tuviniekiem, sakarā ar pārcelšanos uz citu pilsētu vai valsti.

⦁    Ļoti ātra laulība pēc dažu nedēļu vai pat mazāk pazīšanās. Šādās attiecībās viss notiek it kā pēc scenārija un pāris savu jauno statusu saprot tikai pēc kāda laika. Sākumā viņi tiek it kā bīdīti no nezināmu spēku puses, ko viņi paši neapjauš.  

Reti, bet gadās, ka cilvēki dzīvo kopā daudzus gadus un nevar iedomāties dzīvi viens bez otra. Viņi nav iemīlējušies, bet viņi mīl pa īstam, pieņemot partneri tādu, kāds viņš ir, ar visām priekšrocībām un trūkumiem. 

No karmiskā viedokļa tādi laulātie ir izgājuši cauri visiem pārbaudījumiem, atstrādājuši visas mācības, izlabojuši visas kļūdas un tagad izbauda viens otru, novērtējot katru mirkli, kas viņiem ir dots. Viņu likteņi ir savijušies, viņi ir saistīti ar spēcīgiem diegiem un saitēm, nevis ar ķēdēm vai važām. 

Vilinoša perspektīva? Tad strādājiet ar sevi! Un atcerieties, ka karma – tā nav dogma un tas nav lāsts. Tā ir tikai rezultāts tam, kā esat dzīvojuši iepriekšējās dzīvēs un dzīvojat tagadējā. Labojiet savas kļūdas, ejiet pa dzīvi ar atvērtu sirdi, dāvājot mīlestību. Un tad Jūs pavisam noteikti sastapsiet savu laimi. 

Autors: Tamara Panina

Ja vēlaties varat atnākt uz semināru -> www.reinkarnacija.com.lv/seminari/

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply