AIZVAINOJUMS  

Ko dod reinkarnacioloģijas metode?

Tad tajā situācijā jūs jutāt to, kas notika TIKAI ar jums! Metode dod iespēju uz situāciju paskatīties:

 • uz situāciju un sevi no malas, kā es tur tajā situācijā izskatos, kā uzvedos;
 • kas tur vispār notiek (vingrinājums “ķermenī un ārpus tā”);
 • ļauj uz to situāciju apskatīties daudz plašākā spektrā, nedaudz savādāk uz to paskatīties, apjomīgāk, daudzpusīgāk;
 • izdzīvot (перепрожить) caur savu ķermeni, atcerēties (šādi strādā arī helingera metode un psihodrāma);
 • paskatīties, sajust ar pāridarītāja oponenta acīm
 • pēc tam no viedās dvēseles skatu punkta novērtēt;
 • un no manis pieaugušā cilvēka puses mijadarboties ar to bērneli, kurš tur palika tajā situācijā, tajā aizvainojumā, tajās emocijās;
 • skatamies vai cēlonis ir iepriekšējās dzīvēs -> Dvēseļu pasaule;
 • saruna ar pavadoņiem;
 • un iziet ar jaunu sapratni momentā "šeit un tagad".

Un principā nebija jēgas apvainoties, dusmoties, jo viss ir taisnīgi!

Aizvainojums, kauns, nepārliecinātība rodas traumātiskas situācijas rezultātā. Par tēmu "Traumātiskās situācijas" ir nodarbība 2.kursā. 

Kas raksturo aizvainojuma sajūtas, kā tās var atpazīt?

Parasti aizvainojumu varam atpazīt brīžos, kad jūtamies slikti. Piedzīvojot aizvainojumu, mēs jūtamies:

 • noniecināti;
 • bezspēcīgi;
 • esam sašutuši;
 • sākam noniecināt otru cilvēku un beigu beigās arī paši jūtamies briesmīgi.

Ar domu – nav nekāds brīnums, ka viņš pret mani tā izturas, es jau arī neesmu nekā vērts. Tās ir emocijas, kuras nav viegli apzināties, tās ir ļoti nepatīkamas, un reakcija uz tām ir agresija, kas tiek vērsta vai nu uz āru vai pašam pret sevi.

No kā ir atkarīgs, vai agresija tiek vērsta uz āru vai pret sevi?

Tas atkarīgs no situācijas. Ja es, piemēram, izjūtu agresijas impulsu, taču neriskēju to izpaust, jo baidos saņemt pretī agresiju, tad es to paturu sevī.

Tas atkarīgs arī no cilvēka tipa. Bieži vien tieši vīrieši ir tie, kuri atklāti izgāž agresiju uz āru, bet sievietes – drīzāk apslēptā veidā. Gadījumi, kad pamesti vīri nogalina savas sievas, ir daudz biežāki, nekā tie, kuros pamestas sievas ir vardarbīgas pret vīriem. Turklāt vīrieši arī nogalina citādi. Sievietes visbiežāk indē, vīrieši – šauj. Tā ir atšķirīga pieeja agresijai, un tam noteikti ir vēsturisks skaidrojums - kari, audzināšana. Šodien ir zināms, ka arī hormonu līmenis var ietekmēt. Testosterons vīriešos izraisa daudz lielāku agresiju. Estrogēns un oksitocīns sievietēs ir drīzāk piesaistes hormoni, kas ir loģiski, jo sievietes dzemdē bērnus. Tātad tas ir dažādu faktoru kopums, kas nosaka to, kāpēc daži cilvēki ir agresīvāki uz āru, bet citiem ir nosliece šīs emocijas vērst pret sevi.

/No psihoterapeites Berbelas Vardeckas grāmatas "Pļauka dvēselei"/

 

Strādajot, meklējot aizvainojuma cēloni varēsiet izmantot VESELĪBAS problēmu, slimību algoritmu, kurš būs pieejams 2.kursā. Izmantosiet solī 5. Skatās šīs dzīves pirmo brīdi, kad piefiksēta [slimība vai sajusta sāpe] AIZVIETOJIET ar -> AIZVAINOJUMS, traumātiskā situācija saistīta ar aizvainojumu. Kad pirmo reizi radās, parādījās aizvainojuma dīglis.

Pirms meditācijas info

Pāris nianses par to, kāds var būt iznākums, ja šo meditāciju apzināti pārtrauc no tās izejot-nepabeidzot vai aizmiegot. 

1. Ja aizmigāt.
Ja kāda no jums meditācijā aizmiga un pamostoties jutās slikti ar smagumu sirdī vai kā tamlīdzīgi. Tad tas var būt tāpēc, ka jūs iegājāt negatīvi ladētā atmiņā un to līdz galam neizzinājāt, nesapratāt:
 • priekš kam ir nepieciešama bijusi šī pieredze;
 • ko šī pieredze ir dvēselei iemācījusi;
 • kādu macībstundu tā ir izgājusi;
 • kura iepriekšējā dzīve ir ieslēgusi šo situāciju šajā dzīvē. 
Ja neaizmigtu, tad varētu izprast, kas, ko, kapēc, jo meditācijas beigās arī bija tie jautājumi, kuri palīdz izprast, pieņemt un atlaist.
 
Tā nav obligāti jābūt pēc aizmigšanas, bet tā var gadīties.
 
Ja aizmigāt un viss ir brīnišķīgi, tikai tik daudz ka neko nenoskaidrojāt, tad vienkārši izejiet vēlreiz šo meditāciju dienā, brīvdienā, kad esat modras, izgulējušās un sēdiet pie galda, tad nebūs tik viegli aizmigt. 
 
DIKATFONS
Vēl, lai neaizmigtu un atcerētos varat blakus ieslēgt telefonā dikatfonu (jaunajos telefonos visos ir dikatfoni. Var saukties: skaņas ierakstītāji, voice memos utt.) un balsī stāstīt, kas notiek, ko redzet, jūtat saprotat. Tas ļaus jums noturēt uzmanību. 
Ar diktafonu ir svarīgi uzlikt klusumu telefonā vai lidmašīnas režīmu, lai neviens neiztrauce jūsu ceļojumu pašām pie sevis.
 
Kuri/as aizmiga un ir tā nepatīkamā sajūta, tad obligāti vajag iziet vēlreiz šo meditāciju līdz galam. Jo šī nesapratne var jums traucēt, jūs pie tās varat ik pa laikam atgriesties un tas nav vajadzīgs, ir vajadzīgs to atlaist un, ja kādreiz atcerēsieties par to, tad jau būs cita attieksme pret to.
 
2. Apzināti izejot-nepabeidzot meditāciju vai kāds pusceļā iztraucēja un nebija iespējas turpināt.
Reizēm gadās, ka cilvēks apzināti iziet no meditācijas, jo ir kaut kādas nesaprotamas, nepatīkamas sajūtas. 
Izejot liekas ka tūlit viss būs labi, bet var būt, ka labi nepaliek, jo ir ieiets situācijā un tur sāk notikt kaut kādi transformējoši procesi, kuriem vienkārši ir jāļauj notikt, jo, kad jau pāriet nākošajā fāzē, procesā tā nepatīkamā sajūta transformējās un sāk parādīties citas sajūtas, dziedinošas sajūtas līdz parādās patīkamas mīlestības pilnas sajūtas. 
 
Sanāk, ka jūs iegājāt un pusceļā atstājāt. 
Vēlams tomēr ir ieiet tajā un to izdzīvot, iziet no šī ceļojuma ar jaunu izpratni un attieksmi.
 
Tas, ka kaut ko no šīs dzīves neatceraties par ko jums tur kāds rāja bērnībā, tas nekas! 
Vērtīgi ir uzzināt: 
 • ko tajā brīdī domā tas cits iesaistītais cilvēks?
 • ko tava dvēsele vēlas ar to saprast? 
 • ko vēlas iemācīties? 
 • kur tam visam cēlonis?
 • saņemt gaismas skolotāju dziedinošo enerģiju;
 • un vēl parunāt un samīļot sevi bērnībā.
Jo savādāk var sanākt tā
Lai jūs sapratsu stāstīšu piemēru ar datoru, kuram ir atvērtas ļoti daudz dažādas lapas.
Iedomājaties, ka jūs esat dators. Piemēram, Acer, Lenovan, Dell, Apple utt.
Katram datoram ir sava operaīvā sistema.
Piemēram, Apple datoru var ilgi neizslēgt dienām, nedeļām un turēt atvērtas lapas vienlaicīgi ļoti, ļoti daudz. Pēc kāda laika operatīvā sistēma var neizturēt un dators nobrūk. Nākamais solis remonts.
Citas firmas, vecāka gada datoru vajag izslēgt un visas lapas aizvērt un nākošajā dienā atkal dators ir jāiesledz un atkal jātver vajadzīgā lapa ar kuru strādāt vai vienkārši lasīt. Ja jūs tā nedarīsiet, tad šis dators ļoti ātri uzkārsies un būs jāved uz remontu. Jo nespēj pavilkt atvērtās lapas nonstopā.
Ko es ar to gribēju pateikt!
Ja jūs ejat kaut ko izzināt, īpaši dziedināt kaut ko, kur ir bijusi negatīva pieskaņa, spēcīgas nepatīkamas emocijas, tad noteikti tas ir jāizskata un jāaizver, jo ja tas paliks vaļā, tad tas ar laiku var jūsos radīt disharmoniskas sajūtas, kuras nav vajadzīgas!
Tas tāpat, kā staigāt apkārt ar atvērtu brūci.
 
Šis neattiecas uz tām, kuras neko neredzēja vai gandrīz neko neredzēja, nejuta, nesaparta. 
Ja jūs bijāt visu meditāciju un ļāvaties tiem procesiem, bet neko īsti nesapartāt, kas jāsaprot, tad viss kartībā! Jūsu neapzinātā daļīņa pati zina un saprot, kas jādara un dara, pat, ja jūs neko nesaprotat. 
Svarīga ir paļaušanas un ļaušanas. 
 
3. Dodoties grupas meditācijā - noķērāt citu dalībnieču negatīvi ladētu pieredzi. ! Tas neattiecas, ja jūs devāties ceļojumā vienatnē.
 
Mums katrai (katram) ir savs uztveršanas diapazons un mums katrai (katram) tas ir jāiepazīst un jāiemācās ar to dzīvot priecīgi un laimīgi.
 
Reizēm tiem cilvēkiem, kuriem jau ir atvērušies uztveres kanāli var uztvert arī savu kursabiedru enerģetiski-informatīvo lauku, gan šīs, gan iepriekšējo dzīvju.
Šajā gadījumā ir tā.
Pirmkārta, kad jūs dodaties ceļojumā jūs vienmēr izsakiet nodomu "es vēlos atcereties SAVU iepriekšējo dzivi", "es vēlos nokļūt SAVĀ iepriekšējā dzīvē". Un jūs gājāt "uz SAVU šīs dzīves bērnības atmiņu".
Tātad, ja jūs izteicat nodomu nokļūt savā atmiņā, tad jūs esat savā atmiņā, ja jūs vēlaties ieraudzīt iepriekšējā dzīvē savas kājas, tad jūs ieraugat savas kājas un nevis kursabiedra kājas.
Otrkārt, jā jums ir aizdomas, ka jūs jūtat kaut ko, kas nav jūsu, tad domās vai balsī izskaiet nodomu: 
 • "es jūtu tikai to, kas ir mans, kas ir man domāts", 
 • "es šobrīd vēlos atcereties savu šīs dzīves atmiņu", 
 • "es vēlos nokļūt savā ieprieksējā dzīvē un man neinteresē kursabiedru dzīves", ja vien mēs neejam skatīties kopēju dzīvi ar kursabiedru.

MEDITĀCIJA

 

______________________________________________________________________________

© 2024 · Reinkarnacioloģijas trenere Inga Ružicka · linktr.ee/inga.ruzicka

Цена:
Описание:
Заполните форму