Atvasaras lielā Maģijas diena  

 

Veltīta mūsu zināšanu un enerģiju akumulēšanai.

2017.gadā 26. un 27. augustā no plkst.12.00

Programmu veidojam paši atkarībā no tā, kuri būs ieradušies.

Šis pasākums ir domāts domubiedriem, kuriem ir vēlme parunāt un padalīties ar savām zināšanām, pārdomām un jautājumiem.

Vai vienkārši cilvēkiem, kuri vēlas atrast savus domubiedrus saistībā ar informāciju un praksēm par enerģijām, Visumu, čenelingu, vienotu kanālu ar visu Visumu un pašu ar sevi.

Gatis Pīpkalējs parādīs, kā pašiem izkalt nagliņu, monētu, vai kādu citu priekšmetu, un arī paši varēs izmēģināt roku kalšanā. Uz izkaltās lietas varēs iesist kādu spēka zīmi, ciparus, burtus vai kādu citu sev saistošu ornamentu. Tāpat Gatis piedāvās eksperimentu ar lielām un mazām metāla plākšņu skaņām ievibrēt enerģijas un atklāt jaunas sajūtas. Meditēsim un vienkārši baudīsim dabu.

Tiem, kuriem ir kaut kādi skaņu, vibrējoši instrumenti būtu jauki ja tos paņemtu līdz, tad varēsim uzspēlēt un ievibrēt ;-)
Iedvesmotāji, kuri arī dalīsies ar informāciju un vienkārši būs:

  • Gatis Pīpkalējs ▲Gatis Pīpkalējs - melnā metāla pavēlnieks jeb kalējs.
  • Raitis Jokums ▲ Kvantu bioenerģijas pazinējs, dvēseļu dziednieks.
  • Inga Zīle ▲ Astrologs, chenelinga praktizētāja, friziere.
  • Madara ▲ Dziedniece un rakstniece.
  • Inga Ružicka ▲ Dvēseles pētniece & terapeite. Gids pašam pie sevis. .

Ja esat nolēmuši pieteikties šim pasākumam, tad lūdzu piesakiet vietu šeit: http://mlgn.to/4bb4 Ja nav iespējas pieteikt vietu internetā, tad zvaniet vai sūtiet īsziņu uz telefona numuru 20211211 Ingai.

Dalības maksa ziedojums 15 eiro.
Ēšana no pašu atvestajiem produktiem un pašu sagatavotiem kopējā procesā. Gulēšana teltīs tiem, kuri vēlas palikt arī uz otro dienu. Lūdzu paņemiet līdzi teltis un guļammaisus. 
Pasākuma atrašanās vieta. "Dārznieki", Liepupes pag., Salacgrīvas nov. Biedrībā "SussikaKarteNorises vieta mājas pagalmā svaigā gaisā, tāpēc parūpējaties par to, lai nepārkarstu saulē un paņemiet līdz cepures vai lakatus. Lietus gadījumā lietus mēteļi vai kas cits.

Pieteikt vietu nometnei varat uzklikšķinot ŠEIT

Tiekamies jau pavisam drīz!

________________________________________________________________

© 2017 · Kontakti: Anita Pīpkalēja · Tel.29101307 · anita@pipkalejs.lv vai Inga Ružicka · Tel:20211211 · Inga.Ruzicka@gmail.com

 

Цена:
Описание:
Заполните форму