Meditācijas un konsultācija ar 50 % atlaidi  

 

Līdz 2017. gada 31.decembrim 

1. Komplekts no 8 meditācijām "Čakras un iepriekšējās dzīves" par 60 eiro 120 eiro vietā.

Šajā komplektā ir ļoti spēcīgas meditācijas. Komplektā ietilpst - apraksts par čakrām, kur tās atrodas, par ko atbild fiziskajā ķermenī, kādas iepriekšējās dzīves jāskatās saistībā ar čakrām, nodarbības prezentācija PDF formātā un protams pašas meditācijas.

2. Informācija ar meditāciju "Roku, kāju čakras un iepriekšējās dzīves" par 10 eiro 20 eiro vietā.

Šeit būs info par to, kur šīs čakras atrodas ar ko tās ir saistītas, kā tās aktivizēt, kā sajust un, ko jūs iespējas esat sadarījuši, vai tieši otrādi neesat darījuši un jums tās ir aizbloķējušās. Kādas iepriekšējās dzīves jāskatās, lai tās situācijas izdziedinātu, vai lai ieraudzītu, sajustu, kā ar tām varat darboties. Tātad arī nokļūstot iepriekšējā dzīvē varat aktivizēt savas spējas. Tur var būt kaut kas saistībā ar stihijām un rituāliem. Meditācija.

3. Informācija ar meditāciju "No iepriekšējām dzīvēm mantotā pārliecība un nepārliecība par sevi un saviem spēkiem" par 10 eiro 20 eiro vietā.

Informācija, kādās situācijās rodas ne-pārliecinātība. Kādas dzīvēs jāskatās saistībā ar ne-pārleicību. Ko darīt šajās situācijās, kā ar to strādāt. Ar kādiem jautājumiem jāiet iepriekšējā dzīvē (pat šajā dzīvē ar tiem jautājumiem var strādāt, lai atrisinātu šo jautājumu). Par "reinkarnacionikas metodi, kuru es pielietoju. Kādi ir tie etapi kādus ir jāiziet, lai saliktos puzlis attiecībā par ne-pārliecinātību, strādājot individuālos seansos. Meditācija.

4. Meditācija "Dzimta un iepriekšējās dzīves" par 8 eiro 15 eiro vietā.

Meditācijā. Drošības vieta -> pieaicinām sargeņģeļus, palīgus, dzimtu -> skatāmies, kur mēs esam dzimtā iemiesojušies -> kādas lomās esam iepriekš bijuši -> spilgtākā iemiesošanās -> atkārtojošās situācijas.

5. Meditācijas "Karmiskās attiecības no iepriekšējām dzīvēm" par 8 eiro 15 eiro vietā.

Meditāciju divi varianti. Pirmais: Ieeja iepriekšējā dzīvē caur šīs dzīves notikumiem -> iepriekšējā dzīve -> dvēseļu valstība. Otrais: Šīs dzīves situācija -> iepriekšējo dzīvju kaleidoskops -> iepriekšējā dzīve -> dvēseļu pasaule.

6. Meditācijas "Šīs dzīves scenārija izvēle caur iepriekšējās dzīves prizmu" par 8 eiro 15 eiro vietā. Meditāciju divi varianti. Pirmais: Ieeja iepriekšējā dzīvē caur šīs dzīves notikumiem -> bērnība -> sajūtat sevi mātes vēderā -> vieta, kur jūs izvēlējāties savu mammu -> iepriekšējā dzīve -> Dvēseļu valstība. Otrais: Drošības vieta -> iepriekšējā dzīve -> Dvēseļu valstība.

7. Konsultācija ar ceļojumu + "Likteņa Matricas" apraksts par 50 eiro 100 eiro vietā.

Kas ietilpst konsultācijas laikā:
  • Konsultācija ilgst apmēram 3h.
  • Pirmā stunda saruna - ko tu vēlies noskaidrot, kādi jautājumi. Skatāmies "Likteņa matricā" info par jums un paralēli es veidoju aprakstu un to pēc seansa nosūtu jums  uz e-pastu.
  • Nākamā stunda, pusotra pats ceļojums.
  • Un atlikušais laiks jautājumi, atbildes, atklāsmes.

 

Piesakoties un apmaksājot tagad decembrī uz seansu janvāri cena 50 eiro 100 eiro vieta. Piesakoties janvārī konsultācija ar ceļojumu 70 eiro un "Likteņa matricas" apraksts 60 eiro.
 

KĀDI IR NOSACĪJUMI UN KĀRTĪBA

Konsultācijai un meditācijām līdz jaunajam gadam ar 50% atlaide un pēc jaunā gada atlaides nebūs.

Tie, kuri vēlas kādu no šiem piedāvājumiem rakstiet uz e-pastu:inga.ruzicka@gmail.com, vai uz tel.nr.20211211. 

 
 
 
 

Цена:
Описание:
Заполните форму