Šīs dzīves scenārija izvēle caur iepriekšējās dzīves prizmu  

 

Seminārs - Reinkarnācija

Pirms ceļojuma sagatavošanas darbi

Izslēdziet telefonam skaņu, pabrīdiniet mājiniekus, lai jūs netraucē tuvākajā stundas laikā.

Sagatavojiet sev ērtu vietu meditācijai, viss labāk gultā-guļus, ja Jūs zinat, ka aizmigsiet, tad labāk sēdiet, bet tā, lai rokas un kājas nebūtu sakrustotas, lai nekas nebūtu nospiests.

Ceļojumā nepieciešams:

 • Pleds ar ko apsekties;
 • kāds mazs dvielītis, lakatiņš, miega maska, ko uzlikt uz acīm, lai būtu tumsas efekts;
 • Laiks apmēram 1h 30min;
 • Gatavam paplašināt savu redzes loku;
 • Lapa un pildspalva, lai pēc ceļojuma pierakstīti spilgtākos iespaidus.

 

Meditācija. Ieeja iepriekšējā dzīvē caur šīs dzīves notikumiem -> bērnība -> sajūtat sevi mātes vēderā -> vieta, kur jūs izvēlējāties savu mammu -> iepriekšējā dzīve -> Dvēseļu valstība.

Ja jums ceļojuma laikā ir nepieciešams vairak laika, lai saņemtu kādu atbildi vai pakavētos pie kāda notikuma, tādā gadījumā Jūs varat uzlikt pauzi un atsākt klausīties tālāk, tad, kad esat gatavi turpināt ceļu.

 

Meditācija. Drošības vieta -> iepriekšējā dzīve -> Dvēseļu valstība.

Ja jums izdodas patstāvīgi aizceļot uz savu iepriekšējo dzīvi, tad jūs to varat veikt atkārtoti tikai izsakot citu jautājumu, kuru gribat atrisināt. Un šajā gadījumā jums palīdzēt varētu mana uzrakstītā rokasgrāmata “Īsa pamācība jautājumu uzdošanā, nokļūstot iepriekšējā dzīvē un dvēseļu pasaulē”.

Kā notiek atbrīvošanās no karmisā mezgla?

 • Ieraugi problēmas pirmavotu.  
 • Saproti, kāpēc tas ir noticis. 
 • Var vērsties pie dvēselēm kuras ir iesaistītas pirmavota notikumā un klausīties, ko viņas saka. Iespējams, ka tās teiks "nepārdzīvo, visam tā bija jānotiek, tā bija ieplānots". mums bija noruna.
 • Vēl var pajautāt toreizējiem sargeņģeļiem (sargeņģeļi mūsu dzīves laikā mainās atkarībā no izpildītajiem darbiem). Tas palīdz cilvēkam vieglāk apzināties, ka tā tam bija jānotiek un pieņemšana, piedošana notiek automātiski.
 • Apzinies.
 • Pieņem situāciju ar pateicību par gūto pieredzi un mācību stundu.
 • Pieņem sevi tādu, kāda esi, kā dvēseles pieredzi, jo tā ir dvēseles izvēle iegūt tāda veida pieredzi.
 • PIEDOD, kā sev, tā arī tai personai-dvēselei, kura iesaistīta.
 • Un atlaid.

  Tev no tās dzīves jāpaņem tikai fakts, kas tur ir noticis un kāpēc.

 • Ja ir pozitīva pieredze, tad ar to var piepildīties, paņemt pieredzi uz šo dzīvi.
 • Ja ne pārāk laba pieredzi paņem tikai faktu.
 Pēc meditācijas jautājumi un atbildes
Pēc meditācijas mājas darbs un info:
 

1. Pēc meditācijas galva var būt mazliet "vataina", "pūkaina" un tas ir normāli, jo pēc šāda veida ceļojuma un darba tur, smalkajā līmenī notiek process un informācijai ir nepieciešams laiks, lai sastātos savās vietās.

2.Info šoferiem. Ieteicams uzreiz pēc meditācijas kādas 30 minūtes nesēsties pie stūres, bet, ja tomēr ir nepieciešams stūrēt, tad dariet to piesardzīgi, lēnām un apzināti. Kāpēc? Tāpēc, ka pēc ceļojuma galva ir mazliet "vataina" un uzmanība izkaisīta! 

3. Ja vēlaties, lai paveiktais darbs ceļojumā ātrāk realizētos šajā dzīvē, tad vēlams 3 dienu laikā pierakstīt uz papīra visu redzēto, sajusto vai vienkārši saņemto "es zinu" līmenī, tādā veidā nostiprinot saņemtās atklāsmes, vai vienkārši saņemto informāciju. Jo cilvēki bieži uzreiz neapzinās, ko viņi ir uzzinājuši, izjutuši un sapratuši. Tāpēc pierakstot, vai pat ierakstot diktofonā visu, ko atceraties no piedzīvotā ceļojumā Jūs attopaties un saprotat, kas tur ir bijis un, kas tur izdarīts. Jo, kad cilvēks pieraksta, izsakās vai manifestē viņš nostiprina izteikto rezultātu 

Ja jums meditāciju laikā neizdodas aizceļot uz savu iepriekšējo dzīvi, tad iesaku iziet manu BezMaksas sagatavošana kursu «Kā SAGATAVOTIES pirmajam ceļojumam uz IEPRIEKŠĒJO DZĪVI».

Ja arī tad neizdodas, tad jums vajag individuālu pieeju un to jūs varat saņemt piesakoties pie manis uz individuālo konsultāciju.

Reizēm, tiem, kam neizdodas, vai tiem, kuri domā, ka neizdodas neko redzēt, sajust ceļojuma laikā, tiem izejot pie manis individuālo seansu-ceļojumu, paliek skaidrāks princips, kā tas notiek un pēc seansa apmeklējuma klausoties meditāciju viss sanāk.

Semināru Grafiku varat aplūkot šeit ŠEIT.

Lai sekotu visiem maniem jaunumiem pievienojieties manām lapām:www.draugiem.lv/reinkarnacija/  vai www.facebook.com/DialogsArSevi/. Mans kanāls YouTobe, Google+ un Twwiter.

Raksts "Iepriekšējā dzīve vai fantazija". Uzklikšķini šeit, lai izlasītu rakstu.

UZMANĪBU! Meditāciju ieraksti ir domāti TIKAI personīgai lietošanai!!! 

Sazināties ar mani varat:

e-pastas: inga.ruzicka@gmail.com, Skype: sapnjotaja1, Tel.: +371 20211211

_______________________________________________________________

© 2013-2017 · Inga Ružicka · www.reinkarnacija.lv 

Цена:
Описание:
Заполните форму