Rudens nometne - ieniršana savās jaunajās enerģijās  

Intensīva sevis attīrīšana ar visuma enerģijām, meditācijas kopā ar Tibetas bļodu dziednieciskām vibrācijām, ķermeņa dejām un savu velmju palaišana Visumā.

Inga Ružicka_Pārliecība un nepārliecība_septembris 2017 - Google prezentācijas - Google Chrome 

2017.gadā 7. un 8. oktobrī viesu namā "Lauvaskalni"

PROGRAMMA 

Sestdienā, 7.oktobrī

11.00 Ierašanās, iekārtošanās, iepazīšanās ar apkārtni.

12.00 Iepazīšanas un pēc tam meditācija "Sargeņģeļu pieaicināšana un iepazīšanās ar tiem" (Ingas Ružickas vadībā). 

Ceļojums uz iepriekšējo dzīvi un dvēseļu pasauli kopā ar Tibetas bļodām. Jums būs lieliska iespēja ar praktizējošo metodi aktivizēt savus atmiņas failus pietiekami viegli un droši ar pavadoņa palīdzību ceļojot laikā un telpā. Iespēja iegūt savu pirmo pieredzi ceļojumā uz savu iepriekšējo dzīvi, dvēseļu pasauli un Visuma enerģētiskajiem ritmiem. Kā arī iespēja sevi notestēt, kā jūs uztverat informāciju no Visuma dzīlēm (redzu, jūtu, telepātiski dzirdu, vai "es zinu" līmenī zinu. (Inga Ružicka, AntraDzintarniece)

Atbrīvošanās no šaubām, bailēm, fobijām, ne-pārliecinātības, nedrošības. Vainas sajūtas, apvainojumiem, depresijas. (Raitis Jokums, Inga Ružicka)

15.00 Pusdienas ar gaismas ēdieniem. Šajā laikā Madara Bunte (autore grāmatai "Gaismas ēdiens"2015.gads) dalīsies ar informāciju par gaismas ēdiena ēšanas procesu. 

Veselība. Mikrobi, parazīti, baktērijas, kaulu sāpes, galvas sāpes utt. Robežas, savas vērtības apzināšana. (Raitis Jokums, Ingas Ružickas)

Atbrīvošanās no visa liekā ar spēka dejas palīdzību. Spēka deja tavai attīrīšanai, atjaunošanai, spēka atmodināšanai un jaunas realitātes radīšanai. Kustība, vitalitāte, enerģija, spēks, dinamika, harmonija, veselība, prieks, skaistums, radošums, miers, mīlestība - tas viss jau ir tevī. Pievērsīsim tam uzmanību un atmodināsim jaunā kvalitātē. (Ieva Kiršteina)

20.00 Vakariņas ar gaismas ēdieniem.

Pirts (Raitis un) kopā ar Tibetas bļodām. Paralēli pirtij būs nodarbība tiem, kuriem interesēs info par akmeņiem, akmens rotām, akmens iedarbību utt. Stāstīsim par pirts procesu, dalīsimies ar meditācijām pirtī. Pirtī mēs nepļāpāsim, bet baudīsim to attīrīšanās un piepildīšanas procesu ;-) sauksim pirts garus, skaitīsim peršiņu, lai no mums iziet viss nevajadzīgais atstrādātais. 

Visu dienu garumā, sev brīvos brīžos, varēsiet būt kopā ar domubiedriem un apspriest sev interesējošos jautājumus. 

Svētdienā, 8.oktobrī

6.30 Tibetas bļodu dziedinošās skaņas un vibrācijas ar Antru un rīta deja ar Ievu. Ievibrēsim sevi un dejā izdejosim ārā visu lieko un pēc tam atkal iedejosim jauno un nostiprināsim jauno vibrāciju.

8.00 Brokastis

Stihijas - dabiskās enerģijas. Astroloģija ir instruments ar kuras palīdzību var noteikt kādas iespējas un enerģijas ir dotas piedzimstot lai pašrealizētos. Šīs enerģijas nosaka cilvēka raksturu, dzīves veidu, dažādos izpausmes veidus. Zinot šīs enerģijas, varam labāk izprast sevi un virzīt vēlamajā komforta līmenī. (Inga Zīle)

Cilvēka resurs - pati spilgtākā cilvēka enerģija, vizītkarte, radošākā enerģija. Kad cilvēkam šī enerģija atrodas plusa izpausme, tad tas nozīmē, ka cilvēks lieto savus resursus, pilda savu dzīves uzdevumu. Dievs mums katram ir iedevis, vai mēs paši esam paņēmuši līdz koferīti ar saviem resursiem ar kuru palīdzību mēs tiksim galā ar visiem saviem uzdevumiem uz šo iemiesojuma reizi. Ja cilvēks izdzīvo šīs enerģijas mīnusa izpausmē, tad tas ir koferītis bez roktura un cilvēks nevar paņemt savus resursu un tos izmantot. (Inga Ružicka)

13.00 Pusdienas

Vēlmju realizēšana, vēlamā pievilkšana. Vai to ir labi darīt, vai slikti. (Vineta Magone)

Pasākuma noslēdzošais ceļojums ar Raiti.

18.00 Mājupceļs.

Programma būs elastīga, atkarībā no dalībnieku skaita. 

 

Nometnes izmaksas un aktualitātēs

Nometnē ar informāciju dalīsies:

 • Raitis Jokums ▲ Kvantu bio enerģijas pazinējs, dvēseļu dziednieks.
 • Inga Ružicka ▲ Dvēseles pētniece & terapeite. Gids pašam pie sevis. 
 • Vineta Magone ▲ Vēlmju meistars. Theta Healing, Reiki.
 • Inga Zīle▲ Astroloģe. Chenelinga praktizētāja.
 • Antra Dzintarniece ▲Tibetas bļodas.
 • Ieva Kiršteina ▲ Sieviešu spēku deju iedvesmotāja.
 • Madara Bunte ▲ Dziedniece un rakstniece.

Ja esi nolēmis piedalīties šajā nometnē, tad  lūdzu piesaki vietu šeit: www.mlgn.to/4hhg Ja nav iespējas pieteikt vietu internetā, tad zvaniet vai sūtiet īsziņu uz telefona numuru 20211211 Ingai.

Nometnes atrašanās vieta. Viesu māja „Lauvaskalni” Augstroze, Umurgas pag., Limbažu novads. Karte

 

Dalības maksa 80 eiro par 2 dienām. Apmaksas sistēma elastīga ar iespēju maksāt pa daļām. Rakstiet, zvaniet un vienosimies par apmaksas iespējām. Cenā iekļauts: pasniedzēju nodarbības, ēdināšana, gultas vieta, pirts.

Pirmie 25, kuri pieteiksies tiks istabiņās ar gultām, pārējie gulēs pirts augšā. Un ēdīsim no gaismas ēdienu ēdienkartes.

Lauvas Kalni - nometneKā atrast nometni? -> ŠEIT. Sabiedriskais transports:

No Rīgas ieteicams braukt ar autobusu caur Limbažiem (iet vairākas reizes dienā) Jābrauc apmēram +- 2 stundas, biļetes cena 4 līdz 5 euro. 
Tālāk jāskatās autobuss līdz Valmierai un jāpērk biļete līdz pieturai Pilskalns (tas ir tuvāk Lauvaskalniem nekā pietura Augstroze) - arī iet vairākas reizes dienāIzkāpt pieturā un zvanīt Ingai 20211211 aizbrauksim pakaļ uz pieturu.
 

Ja ir kāds, kuru attur brauciens uz nometni tas, ka ir sarežģīti tikt ar sabiedrisko transportu, tad rakstiet un mēs parūpēsimies par kādu vietu kādā no dalībnieku mašīnām.  

Piesakies un saņem vairāk informācijas savā e-pastā www.mlgn.to/4hhg

Papildus iespējas (par atsevišķu samaksu uz vietas nometnē)

 • Raitis Jokums - konsultācija, dziedināšana 15 min 10 eiro.
 • Inga Ružicka - "Likteņa matricas" mutiskā skaidrošana 30 min 10 eiro.
 • Antra Dzintarniece - Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajām bļodām 40 min. 15 Eur. 
 • Inga Zīle - Pēc astroloģijas uzzināt savas vadošās enerģijas un kā tās izpaužas 30 min 20 eiro. 
 • Vineta Magone - naudas kanāla tīrīšana (atvēršana) 30 eiro. Amuletu, talismanu Uzlādēšana un vēlamo mērķi 5 eiro. Kundalīni reiki seans 10 eiro.

 

Enerģiju akumulēšana caur pusdārgakmeņiem. Iespēja izbaudīt, sajust visdažādākos akmeņus (ametists, akvamarīns, ahats, jašma, serdoliks, hrizoprāzs, nefrīts, malahīts, tirkīzs, lazurīts utt.) klātienē. Runāšanās ar akmeņiem un iespēja atrast tieši savējo priekš sevis no kuriem jūs varēsiet gūt vislielāko labumu vērstu uz individuālām vēlmēm un vajadzībām, ar iespēju iegādāties gan akmeņus, gan akmeņu rotas (auskarus, rokassprādzes, kulonus un kaklarotas) par simboliskām cenām, kuras tiek pieskaņotas jūsu vibrācijām un vēlmēm, vai pastiprinot jau esošo spēku konkrētajos akmeņos. Akmeņi ne tikai dziedina, aizsargā un ietekmē fizisko ķermeni, bet arī spēj ietekmēt notikumu gaitu, realitāti.

Iegādātajām akmens rotām uzlādēšana bonusā bezmaksas.

Pieteikt vietu nometnei varat uzklikšķinot ŠEIT

Tiekamies jau pavisam drīz!

________________________________________________________________

© 2017 · Kontakti: Inga Ružicka · Tel:20211211 · Inga.Ruzicka@gmail.com

Citi semināri un nometnes atrodamas šeit -> www.reinkarnacija.com.lv/seminari/

Цена:
Описание:
Заполните форму