webinars01

 

         Līdz webināra laipai ir atlikuši pāris soļi!

  • Šajā webinārā būs vērtīga informācija par manām turpmākajām darbībām ;-)
  • Lūdzu uzmanīgi un vērīgi iepazīties ar 6 vienkāršiem soļiem, kuri tev garantēs saņemt turpmākās manas vēstules un noklausīties manu uzstāšanos.

 

SOLIS Nr.1 

Kurā laika joslā Tu dzīvo?

Webinārs notiks ceturtdien 31.10.2013 plkst. 19:00 (Latvijas laika joslā) Ja Tu dzīvo citā laika joslā - aprēķini sākuma laiku pats.

SOLIS Nr.2

Ieslēdz telefonā ATGĀDINĀJUMU!

Ja esi nolēmis piedalīties webinārā, iesaku tieši tagad ieslēgt mobilajā telefonā atgādinājumu vismaz 1 stundu pirms webināra sākuma jeb 18:00, ar tekstu: Ieiet e-pastā un aktivizēt saikni, lai laikā saktu klausīties webināru! ;-)

SOLIS Nr.3 Saikne uz webināru!

Burtiski pēc pāris minūtēm uz tavu norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz webināra lapu. Dienu pirms webināra tu saņemsi īsu atgādinājumu par webināru 

 

SOLIS Nr.4 

SVARĪGI! Baltais saraksts

Lai tu saņemtu saiti uz webinār lapu (istabu) tev nepieciešams pievienot manu e-pastu inga@reinkarnacija.com.lv savā e-pastā baltajam sarakstam, lai manas vēstules nenonāktu surogāt e-pastā (mēstulēs). Savādāk tu vienkārši vari nesaņemt no manis e-pastu vai arī nepamanīsi, ka tāds ir atsūtīts.

SOLIS Nr.5 Iesaku BezMaksas video kursu!

Ja vēl neesi izgājis manu sagatavošanas video kursu, tad TIEŠI TAGAD tu vari pieteikties un to iziet, lai, jau ienākot webinārā, tu būtu sagatavots un saņemtu maksimālu labumu no mana webināra. 

SOLIS Nr.6 

Pievienojies manām lapām!

Spied "Man patīk" un tur tu atradīsi daudz interesantas informācijas.


Gaidu Tevi 31. oktobrī plkst. 19:00

 

© 2013 · Inga Ružicka / Reinkarniste · http://reinkarnacija.com.lv

Цена:
Описание:
Заполните форму