Par enerģijām, 5 G ietekmi, ultraskaņām, vīzijām   

 

Nodarbība ar meditāciju Rīgā ar Raiti Jokumu

20.augustā 2019.gada (otrdien) plkst. 18:30 

Humpback Whale Rainbow Breach

Humpback Whale Rainbow Breach

Tikšanās ar Raiti Jokumu kvantu bioenerģijas, sinerģijas pazinēju, pasniedzēju. Cilvēku ne no kurienes un no kaut kurienes.

Kurš riktīgi labi var pacelt mūsu enerģētisko potenciālu un saziņu pašam ar sevi, sargeņģeļiem  un ne tikai.

Tāda, ka padziļināta nodarbība par mums. Raitis palīdz saslēgties pie kopējā saprata apziņas, pie tā cilvēka enerģijas visuma plašumiem un tuvāk kopējam saprātam. Ar sevis apzināšanās maiņas funkcijām, struktūrām savā ķermenī, gan kopējo enerģiju plašuma laukos un savas pilnveidošanas "izpratni".

Šajā tikšanas reizē Raitis stāstīs un palīdzēs saprast, ka cilvēks pats ir kā enerģija, stāstīs par enerģijas aspektiem un izpausmēm. Par dažādiem nākotnes redzējumu izpausmes variantiem cilvēkā-par vīzijām: kas tās ir, ko tās stāsta, tās dažādības, vai tās mēdz piepildīties, kad tās redz un kāpēc, vai tām ir saistība ar vārdu reinkarnācija, vai tā ir mūsu nākotnes projekcija, kura iet pa priekšu, vai? 5 G ietekmi, ultraskaņām.
 

Vai piedaloties varat vienkārši uzzināt kādu jaunu vai apstiprinošu informāciju.

Būs arī meditācija Ingas Ružickas un Raita vadībā, kura palīdzēs sevi ieraudzīt, sajust vai vienkārši "es zinu" līmenī saprast, ko mēs spējam un, kur mēs spējam nokļūt strādājot ar sevi un ar Visuma enerģijām.

Dalības maksa, ziedojums 20 eiro.

Varēs arī saņemt tiešraides linku tie, kuri nevar ierasties Rīgā! Tas nozīmē, ka varēsiet skatīties nodarbību onlinē. Rakstiet man uz e-astu: inga.ruzicka@gmail.com un es izsūtīšu rēķinu.

Adrese: Antonijas ielā 4 "Lapsas telpā" (sarkana svītra ar nosaukumu DEKOLTĒ) ieeja no ielas puses pa trepītēm uz leju stiklotas durvis (pielikumā bilde). Māja atrodas starp Kalpaka bulvāri un Andreja Pumpura ielām, blakus Krievijas vēstniecībai. Orientieris - gandrīz pretī Kongresa namam. Paskatīties kartē varat uzklikšķinot šeit

Ja brauciet ar mašīnu, tad ir iespēja iebraukt maksas apakšzemes stāvvietā pie Kongresa nama (dienas tarifs 8.00-17.00 - 1h=1,50 eiro un vakara tarifs 17.00-23.00 - 1h=1 eiro). Vai novietot uz ielas B zona (pirmā stunda – 2.00 eiro un katra nākamā –  2.50 eiro) līdz plkst.20.00. 
Sabiedriskais transports: Tuvāko pieturu nosaukumi: Elizabetes iela (K.Valdemāra iela), Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris (K.Valdemāra iela), Medicīnas muzejs (Kalpaka bulvāris).

 

Rezervēt vietu varat uzklikšķinot ŠEIT vai rakstot uz Inga.Ruzicka@gmail.com, vai tel: 20211211 “piesakos uz tikšanos ar Raiti Rīgā”.

 
Uz tikšanos 20.augustā, plkst.18.30! 

 

Pie Raita var pieteikties arī uz individuālo konsultāciju-dziedniecisko seansu. Ja vēlaties pieteikties rakstiet uz e-pastu Inga.Ruzicka@gmail.com, vai tel. 20211211.

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

Citas nodarbības apskatāmas KLIKŠĶINOT ŠEIT

 

______________________________________________________________________

© 2019 · Organizators www.reinkarnacija.lv

Цена:
Описание:
Заполните форму