Vēdiskās hiroloģijas nodarbību cikls  

 Praktiskas nodarbības RĪGĀ!

Sākums marta otrajā pusē 2017.gadā 

Vēdiskā hiroloģija ir sena zinātne, kura māca izprast cilvēku, pētot viņa rokas. Mūsu rokas ir unikālas un individuālas. Visas līnijas, zīmes, pauguri, un citas pazīmes ataino mūsu iepriekšējās dzīves karmu, un parāda, kāds ir labklājības daudzums mūsu liktenī, kā arī ar kādiem šķēršļiem mēs saskarsimies. Rokas ir mūsu apziņas spogulis, kā arī parāda mūsu individuālo karmu.

hiromantijas-rokas

Vēdiskā hiroloģija
Hasta – Samudrika (vēdiskā hiromantija) – zināšanas, kuras pirms 5000 gadiem tālāk nodeva tādi senatnes gudrie, kā Gautama, Brigu, Atri, Narada un citi. Māksla lasīt no plaukstas no Indijas tālāk izplatījās Tibetā, Ķīnā, Persijā un citur Eiropā. Šodien rietumu zinātnieki atzīst, ka Indija ir plaukstas lasīšanas zinātnes (hiroloģijas) dzimtene.

Grieķijas imperators Augustins un filozofs Aristotelis apgalvoja, ka visas līnijas uz sejas un uz rokām rodas domāšanas procesā un smadzeņu darbības rezultātā. Tikai cilvēkam ir rokas, un rokas ar smadzenēm ir savstarpēji fizioloģiski saistītas. Līnijas uz rokām veidojas galvas smadzeņu darbības rezultātā, darbojoties caur asinsvadiem un nervu impulsiem.
No rokas iespējams nolasīt iedzimtas slimības, sarežģītus posmus dzīvē, kā arī zīmes, kas norāda uz labklājību un bagātību.

Aizpildiet laukus, lai rezervētu vietu.

 
E-pasta adrese *
 
Vārds, uzvārds
 
Telefona numurs
 

* Obligātie lauki

Šis kurss būs īpaši interesants tiem, kuriem interesē izzināt savas plaukstas noslēpumus, izprast sava likteņa karmiskos uzdevumus un saprast, kā plaukstas līnijas pavada mūs caur mūsu dzīvei.

Nodarbības vadīs Aleksandrs Bespalovs

  • AleksandrsBezpavlosvsAstropsihologs
  • Numerologs
  • Hiromants

Aleksandrs Bespalovs pirmo reizi ar vēdisko kultūru saskārās, kad viņam bija 12 gadi. Šīs zināšanas viņu tā aizrāva, ka rezultātā viņš daudzus savas dzīves gadus veltīja dažādām mūku praksēm un pārdomās par mūsu šīs zemes eksistenci. Atbilžu meklēšana uz šiem jautājumiem un vērošana, kā dažādas prakses izpaužas dzīvē uz dažādām cilvēku grupām un spēcīgas personības iedvesmoja viņu izstrādāt autora metodiku, kurā akcents tiek likts uz iedziļināšanos un izpratni, kā arī uz uzticības pilnu sarunu.

 

Mācījies pie Indijas un Eiropas meistariem. Aleksandrs jau daudzus gadus regulāri ceļo uz Indiju un citām valstīm ar mērķi dziļāk izprast dažādu mācību jēgu, kurās teikts, ka visas reliģijas un garīgās prakses pie mums nāk no Austrumiem.

Aleksandrs lasa lekcijas dažādās pasaules valstīs, organizē svētceļojumus uz Indiju un Nepālu, un vediskās zināšanas apgūst jau 20 gadus.

 

Katras nodarbības ilgums apmēram 1,5 h.

Adrese: Rīgā.

Līdzi jāņem pierakstiem klade, burtnīca un pildspalva. 
 
 
Abonements uz visām trīspadsmit nodarbībām 132 eiro.

Dalības maksa par vienu nodarbību 12 eiro.

 

Spied ŠEIT, lai rezervētu vietu uz nodarbību

Piedaloties visās trīspadsmit nodarbībās jums ir iespēja iegūt sertifikātu par vēdiskās hiroloģijas pamatu apgūšanu un saņemt iespēju iet padziļinātu nodarbību ciklu -  vēdiskas hiroloģijas konsultanta programmu.

Kā arī varat apmeklēt tikai tās nodarbības, kuras viss vairāk interesē.

Tiekamies martā! 

Nodarbības tiks ierakstītas un tie, kuri nevarēs ierasties uz kādu nodarbību būs iespēja noskatīties nodarbību ierakstā.

Kā arī ir iespēja šo nodarbību ciklu iziet ON-LINE kopā ar klātienes grupu.

Tādā gadījumā abonements uz visām trīspadsmit nodarbībām 110 eiro.

Dalības maksa par vienu nodarbību 10 eiro. 

 

Spied ŠEIT, lai rezervētu vietu uz nodarbību

Ja rodas jautājumi rakstiet Inga.Ruzicka@gmail.com vai zvaniet 20211211.

__________________________________________________________________

© 2017 · Organizators Inga Ružicka · www.reinkarnacija.lv

Цена:
Описание:
Заполните форму