Ziemas retrīts - mūsu periodu pārejas cikli

Iegremdēšanās sevī un Visumā klusuma izpratnē un skaņā, meditācijas kopā ar Tibetas bļodu dziednieciskām vibrācijām un papildus instrumentiem, enerģētisko centru ievibrēšana citā sapratnē.

Nometnei _astrāls

2017.gadā 2.decembrī, plkst.12.00 RĪGĀ!

PROGRAMMĀ 

Šajā retrītā caur klusumu un nulles punktu uz Visuma orķestri, kura sastāvdaļas mēs paši esam un daļa no Kopējā Saprāta. Būs iespēja izjust savus impulsus, kā mēs dziedam ievibrējot savā iekšējā ķermeņa čakru sistēmā ar atskaņām un savienojumiem uz nākošo čakru sadarbības mijiedarbības ritmiem.

Vibrēsim un atjaunosimies caur ieelpas un izelpas sistēmu raidot skaņu, kuru mēs paši radīsim. Katrs kā mūzikas instruments, kā mūsu ķermeņa lielajā orķestrī, kura diriģenti, diriģents mēs esam paši, visi kopā un katrs atsevišķi. Atjaunosim savas šūnas uzlabosim savu nervu un veselības sistēmu. Līdzsvarosimies, līdzsvarosim sapratni ar apkārtējo vidi un cilvēkiem, kuri eksistē mūsu lokā (ģimene, draugi, darba biedri utt) un ir sastāvdaļa no mūsu kopējās dzīves un darbības ritmiem.

Klusēšana ir miera stāvokļa stabilizēšana sevī ar pārdomu impulsiem ķermenī un savienojumiem ārpus klusēšanas robežas. Klusēšanas praktizēšana dod mums iespēju līdzsvaroties mūsu domu strukturizāciju, materializāciju. Mūsu domu idejām, mūsu klusuma un zemas pasaules domām.

Nometnes izmaksas un aktualitātēs                                                             Organizatori

  • Raitis Jokums ▲ Kvantu bio enerģijas pazinējs, dvēseļu dziednieks.
  • Antra Dzintarniece ▲Tibetas bļodas.
  • Gatis Pīpkalējs ▲Melnā metāla pavēlnieks jeb kalējs.
  • Inga Ružicka ▲ Dvēseles pētniece & terapeite. Gids pašam pie sevis. 

Ja esi nolēmis piedalīties šajā ziemas retrītā, tad  lūdzu piesaki vietu sūtot īsziņu ar tekstu "piedalos ziemas retrītā" uz telefona numuru 20211211 Ingai.

 

Dalības maksa, ziedojums 30 eiro. Ilgums apmēram 6h no plkst.12.00 līdz 18.00.

Tiekamies jau pavisam drīz!

______________________________________________________

© 2017 · Kontakti: Inga Ružicka · Tel:20211211 · Inga.Ruzicka@gmail.com

Цена:
Описание:
Заполните форму