cepure-png-fotoatteli Konferences cikls "Dialogs ar sevi"

“Dzīves aicinājums un uzdevums”

2016.gada 29. oktobrī 

Katram ir kāds dzīves uzdevums... kāda vienreizēja dāvana vai talants, ko dot citiem. Ja mēs IZMANTOJAM SAVU TALANTU, lai kalpotu citiem, mēs iepazīstam arī paši sava gara ekstāzi un triumfu, kas ir visu mērķu MĒRĶIS.

Noteikti ir kaut kas, ko es māku un varu izdarīt labāk nekā jebkurš cits pasaulē! Katram unikālajam talantam un tā izmantošanai ir arī īpašas vajadzības. Ja tās atbilsts mana talanta radošajai izpausmei, RODAS DZIRKSTELE, no kuras var RASTIES TURĪBA un PĀRTICĪBA. 

/Dīpaks Čopra/

Konferences mērķis ir palīdzēt cilvēkiem sevi saprast un sākt darīt to, kas sniedz baudu un prieku! Palīdzēt ieraudzīt, sajust, saprast savu dzīves aicinājumu un šīs dzīves uzdevumus.

Uz konferenci aicinām studentus, vidusskolniekus un visus, kuri vēlas pildīt savu dzīves aicinājumu, dzīves uzdevumus, kuri sirdī jūt, ka ir atnākuši uz šo dzīvi darīt kaut ko īpašu, unikālu vai vienkārši, kuri vēlas darīt savu sirds lietu un vēlas uzzināt, kā to prot darīt citi.

Pieredzē dalīsies:

matt2

Matīss Barkokvskis
(Matt) ▲ Latvijas lepnums 2008., labdarības fonda "Eurika" vadītājs un čanelinga treneris: ”Esmu saskāries ar dažādām būtnēm Visumā, kā arī esmu čanelingojis daudz un dažādas būtnes. Visbiežāk sazinos ar būtni vārdā Enriko no zeltainās gaismas pasaules, kur ir tikai prieks un sajūsma. Bieži pie manis vēršas arī citas būtnes, lai nodotu ziņu kādam cilvēkam, kurš meklē informāciju vai palīdzību. Pamatdoma čanelingam ir sakārtot domāšanu un veidot garīgu izpratni par lietām un notikumiem dzīvē.”

mattartofpeace@gmail.com
Tel: 29828152

Reinkarniste_Inga_180Inga Ružicka (Reinkarniste Inga) ▲ Dvēseles pētniece/terapeite, gids pašam pie sevis. Karmisko uzdevumu noskaidrošana ar "Likteņa matricas" palīdzību. ”Par Reinkarnisti es sevi saucu tāpēc, ka es interesējos un pētu iepriekšējās dzīves, dzīvi starp dzīvēm un Dvēseļu pasauli. Vēl pirms 5 gadiem es strādāju lielā telekomunikāciju uzņēmumā par „Līgumu apstrādes speciālistu”. Nostrādājot tur pilnus 12. gadus es no tā aizgāju, jo sāku uz darbu iet ar piespiešanos. Mana pirmā grūtniecība mani piespieda aizdomāties par to, kas es esmu? Kāda ir dzīves jēga? Kāda jēga ir atrasties šeit uz Zemes? Tas bija mans sākuma punkts uz savu dzīves aicinājumu.”

Inga.Ruzicka@gmail.com
Tel: 20211211

gbaGints BarkokvskisIndigo skolas vadītājs un smieklu jogas pasniedzējs. "Atļauju sev priecāties par jebko – par to, ka esmu, par jaunu dienu, par sauli, dzīvi, pavasari, kaut vai pat par neko.”Šovasar 142 dienās kopā ar draugu airu laivā bez buras, bez motora, bez pavadoša kutera pārpeldēja 8 400 km pāri Atlantijas okeānam no Namībijas līdz Brazīlijai. ‘’Tas bija līdz sirds dziļumiem saviļņojošs piedzīvojums, kas palīdzēja ieraudzīt dzīvi daudz spilgtākās krāsās, atklāt okeānu un arī sevi pavisam jaunā gaismā.’’

gints.barkovskis@gmail.com
Tel: 29335795

circle

Dita Blūma - Balinska ▲ Numeroloģe. Jau no 2008. gada esmu aizrāvusies ar zinātni, kas balstās uz aprēķiniem. Numeroloģija manā skatījumā ir fantastisks instruments, kas palīdz saprast un caur cipariem skaidrot lietu būtību un procesus. Tā ir palīdzējusi saprast ne tikai sevi, bet arī apkārtējos, lietu kārtību un daudz dažādas nianses, kas notiek mums līdzās. Zinātne ļoti labi palīdz ikdienā, saskarsmē un lietišķajās sfērās. Viens ir izzināt, bet otrs, zināt kā to izmantot sevis labā. Ja visapkārt cilvēkam ir viņam labvēlīgi cipari, tad arī viņa dzīvē viss notiek daudz harmoniskāk. Numeroloģija ir ļoti daudz ko likusi saprast savādāk un ļāvusi palīdzēt arī citiem.

ditabluma@gmail.com

marisb

 Māris Belte ▲ Fenotipologs un psihoterapeits. Starptautiski sertificēts vadības konsultants, uzņēmējs. Vada seminārus un lekcijas par biznesa psiholoģiju un saskarsmi. Fenotipoloģija ir tehnoloģija cilvēka rakstura noteikšanai pēc viņa ārējā izskata (sejas iezīmēm). Fenotips ir ģenētikas ārējā izpausme. Pēc fenotipoloģijas apgūšanas visas personiskās īpatnības un rakstura īpašības, ko nosaka ģenētika, var nolasīt cilvēka sejā. Kā matemātika neaizstāj smadzenes, bet gan palīdz smadzenēm, tā arī fenotipoloģija neaizstāj intuīciju, dzīves pieredzi un iegūtās psiholoģijas zināšanas, bet gan papildina tās.

Maris@mba.lv

Tel.:29218847

maira-gutmane

Maira Gūtmane ▲Džo Dispenza metode. Sertificēta apmācīttiesīgā ciguna instruktore, Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāja, JSJ (Džin Šin Džitsu) praktizētāja, virtuālās apmācības projekta “Dzīves elpa” pasniedzēja. ‘’Mans ceļš sevis izpratnē, vēlmē atrast brīnumtableti pret visām kaitēm  sākās 2001.gada martā, kad pēc nesekmīgiem mēģinājumiem uzlabot  savu veselību ar tradicionālās medicīnas palīdzību, sāku meklēt citas  iespējas un nonācu pie ciguna.  No brīža, kad 2012.gada vasarā izvēlējos pamest ofisa darbu, kurā biju  pavadījusi 15 gadus, ciguna nodarbību vadīšana un dažādu pašpalīdzības  prasmju mācīšana ir kļuvusi par manu pamatnodarbošanos.  Paralēli ciguna ceļam, man vienmēr ir bijis interesanti meklēt atbildes uz  lielajiem jautājumiem, - kas mēs esam, kāpēc mēs esam, kas ir par  iemeslu tam, ka slimojam. Atbildes meklējot, turpināju mācīties, un  2014.gadā kļuvu par sertificētu Rekonektīvās dziedināšanas praktizētāju.  Šīs zināšanas, kā arī tas, ko iemācījos no Dr. Džo Dispenzas, intensīvi  lasot, klausoties, skatoties un apmeklējot viņa vadītos seminārus, mani ir  pietuvinājis atbildēm. Tas mani aizveda līdz apziņai, ka manas dzīves vadības pults atrodas manās rokās. Un mana vislielākā pārliecība ir –  pilnīgi viss ir sakārtojams.  Un tā es arī saucu savu nodarbošanos šobrīd – palīdzu cilvēkiem sakārtot  dzīvi un saprast, ka mūsu prāts ir tas, kurš rada realitāti.’’

mairagutmane@gmail.com 
Tel: 29636683

   

 

santuks

Santa Pīlāce ▲ Krāsu terapeite. Manas dzīves aicinājums ir palīdzēt cilvēkiem atcerēties, kas viņi ir un paust to no visa spēka. Mēs katrs esam gaisma, garīgas būtnes ar cilvēcisku pieredzi, kas nākušas šeit uz zemes, lai katra savā veidā paustu savu patieso būtību. 15 gadus esmu pavadījusi sevis meklējumos, izmēģinot daudz dažādas prakses un metodes. Šobrīd savā ikdienas praksē izmantoju krāsu terapiju Aura-Soma, astroloģiju, holodinamiku un aromterapiju. Man svarīgi  ļaut cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt paša dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika sajūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta, kas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis. 

santa.pilace@gmail.com 
Te: 29113119

 

alexandrsAleksandrs Bespalovs ▲ Vēdiskais astrologs, hiromants un numerologs. Vēdiskas zināšanas apguva Indijā pie mistiķiem un hiromantiem. "Pirmo reizi saskāros ar Vēdisko kultūru 1994.gadā, un šī tēma tā aizrāva mani, ka es vairākus gadus veltīju mūka praksēm un izpratnei par mūsu eksistenci uz šīs zemes. Jautājumu atrašana, kā arī novērojumi iedvesmoja izveidot personīgo metodi, kuras galvenais akcents ir dziļi izprotoša un uzticības pilna saruna. Jau vairāk nekā 10 gadus piedāvāju individuālās konsultācijas. Uzstājos ar  semināriem dažādās pasaules valstīs, vadu attīrošus uguns rituālus, organizēju svētceļojumus uz Indiju un Nepālu". Vēdiskā hiromantija ir sena vēdiskā zinātne par cilvēka izzināšanu pēc viņa rokām. Mūsu rokas ir unikālas un individuālas. Visas līnijas, izcilnīši un līdzīgas zīmes ataino mūsu karmu no iepriekšējām dzīvēm un rāda, ar kādām grūtībām mums nāksies sastapties, kā arī to, cik laimes un prieka mums pienākas. Rokas ir mūsu apziņas atspulgs un glabā individuālās karmas nospiedumus. Pēc cilvēka rokām var izlasīt pilnīgi visu, ielūkojoties viņa apziņā.

aleksandrbespalov108@gmail.com
29933276

gunta_ap

Gunta Dauģe ▲Maiju kalendāra zinātāja, “Dienu salicēja” Taroloģe, Litoterapeite. Katrā no mums ir punkts, kas nosaucams par 'niezi'. Šis punkts nemitīgi par sevi atgādina, liekot atkal un atkal jautāt - Kāda ir jēga tam ko es daru? Kāpēc vispār es dzīvoju? Kur ir mana vieta? Katram no mums viņš kaut kur iekšā niez, kasās un neliek mieru. Tāpēc agrāk vai vēlāk mēs sākam taustīties un meklēt to aicinājumu, kas ir šī punkta būtība, to, kāpēc šis punkts mūsos ir! Un tad mēs apjaušam, ka katrs no mums ir radītājs! Dievs radīja mūs pēc savas līdzības! Radīja, lai mēs radītu! Un maiju kalendārs dod iespēju mums radīt sevi un savu dzīvi ik dienas!

gunce_l@inbox.lv
28379785

maris_apaljaMāris Pīlācis ▲ profesionāls pasākumu un kāzu vadītājs, skaņas terapeits, šamaniskā ceļa gājējs. Dzīve mani saved ar cilvēkiem, kuri ir sava garīgās attīstības ceļa sākumā. Es radu telpu, kur viņi var justies droši un pildu pavadoņa pienākumu. Es nezinu - es jūtu. Lai iepazītu otru, ar redzēšanu un klausīšanos nepietiek. Cilvēks ir jāuztver ar visām savām maņām. Jāmācās uztvert to, ko stāsta viņa ķermenis, emocijas, dvēsele un gars. Tikai tad mēs spēsim izprast otru un palīdzēt. Ar skaņu es radu miera ostu, kur uzplaukt dvēselei. Skaņa harmonizē, līdzsvaro un dziedina.

Čakrafons ir instruments, kas sastāv no toņiem, kurus spēlējot rodas neparasta mūzika, ko var pielīdzināt visuma skaņām. Šīs vibrācijas dziedina, nomierina prātu un līdzsvaro cilvēka ķermeni, dvēseli un garu. Cilvēks kļūst vienots un harmonisks.  

maris.pilacis@gmail.com
Tel.: 26622888

PROGRAMMA

Māris Belte "Fenotipoloģija - ārējais ģenētiskais izskata un dzīves aicinājums".marisbelte_1024x615
Gunta Dauģe "Dzīves aicinājums caur maiju astroloģijas prizmu".guntadauge_1024x615
Aleksandrs Bespalovs "Kā līnijas uz rokām palīdz saprast dzīves uzdevumus".aleksandrsbespvlovs_1024x615
Maira Gūtmane "Kā ar Dr.Džo Dispenzas mācību pamodināt savu augstāko potenciālu".mairagutmane_1024x615
Santa Pīlāce "Dzīves aicinājums saistībā krāsu terapiju".santapilace_1024x615
Dita Blūma - Balinska "Pats prognozē savu dzīvi un izmanto piemērotāko laiku īstajiem darbiem".dita_1024x615
Inga Ružicka "Dzīves aicinājuma noskaidrošana ar "Likteņa matricas" palīdzību".ingaruzicka_1024x615
Gints Barkovskis "142 dienas okeānā ceļojums no sevis caur sevi pie vēl vairāk sevis"gintsbarkovskis_1024x615
Matīss Barkovskis "Channelings palīdz sevis iepazīšanā". matissbarkovskis_1024x615    Noslēgumā Māris Pīlācis ar "Čakrafona Visuma sakaņām"marispilacis_1024x615

Adrese: Rīgā Albert Hotel, Dzirnavu 33, 11 stāvā.
Daļa ziedojumu tika novirzīti labdarības projektam "Sajūtu pietura".  Atbalstam biedrības "EURIKA" radītu projektu sociālā riska ģimenēm - veicinot šo ģimeņu integrāciju.
Radot iespēju izkļūt no ikdienas problēmu gūsta un palūkoties uz savām dzīves iespējām no cita skatu punkta.
Konferences koordinatore Laimdota Pleiša. Idejas autore Inga Ružicka 
E-pasts: konferencesinfo@gmail.com

__________________________________________________________________

© 2016 ·  e-pasts: konferencesinfo@gmail.com

Цена:
Описание:
Заполните форму