Likteņa matrica

Kas ir “Likteņa matrica”?  

Dzīves aicinājuma diagnostika un likteņa programmu korekcija ar 22 likteņa matricas kodiem-enerģijām.

Natālijas Ladini metode, Jūlijas Snegovajas skola.

IngaR_matrica

Šī metode dod iespēju saprast savu patieso dzīves aicinājumu uz šo iemiesojumu, apzināties iepriekšējo dzīvju neizietās mācību stundas un saprast nākotnes perspektīvas, kā arī palīdz saprast savstarpējo attiecību smalkumus. Tā parāda, kādus uzdevumus vajag izpildīt, lai veiksmīgi varētu virzīties tālāk. Šis ir ceļvedis cilvēkiem, kuri iet pašizziņas ceļu.

Metode sastāv no 22 visuma enerģijām, ar kuru palīdzību varam saprast savu dzīves ceļu un dzīves aicinājumu.
Šajos kodos ir iepriekšējo dzīvju informācija un, izejot no tiem, var konkrēti saprast, kā šajā iemiesojumā vajag virzīties tālāk, kam pievērst vairāk uzmanības, kādas darbības veikt utt.

Šīs matricas būtība ir palīdzēt cilvēkam saprast pašam sevi, atgriezt savu veselumu.

Pēc dzimšanas gada un datuma var noskaidrot:

 1. Iepriekšējo dzīvju negatīvo karmisko situāciju – “karmisko asti”.
 2. Cilvēka resursu – pati spilgtākā cilvēka enerģija, viņa vizītkarte.
 3. Dzīves aicinājuma Garīgo vēstījumu.
 4. Saikni ar cilvēka Augstākajiem spēkiem, Dievu, Sargeņģeļiem.
 5. Cilvēka lomu sabiedrībā. Komforta zonu.
 6. Ieejas punktu attiecībās, partnera raksturojumu.
 7. Naudas un attiecību sargeņģeli.
 8. Ieiešanu naudas plūsmā.
 9. Ieteicamos darbības veidus.
 10. Kas var traucēt nopelnīt naudu?
 11. Negatīvo naudas karmu.
 12. Dzīves aicinājuma pirmo posmu – no 20 līdz 40 gadiem.
 13. Dzīves aicinājuma otro posmu – no 40 līdz 60 gadiem.
 14. Misiju pēc 60 gadiem jeb ieskaiti “Garīgā mērķa sasniegšanai”.
 15. Dzimtas programmu analīzi.
 16. Neatrisinātos uzdevumus vīriešu un sieviešu dzimtas zaros.
 17. Iekšējā spēka kodu.
 18. Programmu pārbaudi visā matricā. 
 19. Pēc gadiem gaidāmo. Šis gads, nākamais un aiznākamais.
 20. Ieteikumus, kā dabūt enerģijas līdzsvarā. 

Iegādāties “Likteņa matricas” aprakstu latviešu valodā var par 60 eiro. Ja vēlaties to iegādāties, rakstiet uz e-pastu: Inga.Ruzicka@gmail.com.

Apraksts ir uz apmēram no 20 līdz 30 lapām (A4 formātā). 

Detalizētāks apraksts par katru punktu:

1. Iepriekšējo dzīvju negatīvā karmiskā situācija “karmiskā aste”. “Karmiskā aste” ir iepriekšējo dzīvju negatīvās karmiskās situācijas. Katram no mums ir zināmu kombināciju enerģiju sakopojums, kuras ietekmē katru mūsu dzīves jomu. Šīs kombinācijas ir situāciju atspoguļojumi no iepriekšējām dzīvēm, kuras ir ieņēmušas vietu iepriekšējās dzīvēs-iemiesojumos. Situācijas, kuras jau vairākas dzīves pēc kārtas netiek atrisinātas, uzdevumi, kuri nav izieti vai nav saprasti. Šajā dzīvē cilvēks satiekas ar neatrisinātiem uzdevumiem no iepriekšējām dzīvēm, kuri atkārtosies neatkarīgi no tā, vai mēs to gribam vai ne. Mūsu uzdevums ir šos uzdevumus ieraudzīt, saprast, apzināties, atrisināt un izdziedināt. Savādāk nāksies nākamajā dzīvē atkal izdzīvot to pašu pieredzi.

Kādi uzdevumi var atnākt no iepriekšējām dzīvēm? Piemēram, “Imperatora” uzdevums. Iepriekšējā dzīvē visus koriģēji un par visiem valdīji, visi darīja, kā tu gribēji, tad tavs galvenais karmiskais uzdevums šajā dzīve ir atbrīvoties, atteikties no kontroles. Kļūt uzmanīgākai, maigākai un mīļākai. Sievietei vajag strādāt ar savu sievišķību un neplātīties ar savu individualitāti, bet iemācīties sarunāties, sarunāt un kļūt par īstu sievieti. Vai, piemēram, “Dumpinieka” karmiskā aste. No iepriekšējās dzīves Dvēsele ir atnesusi ”Dumpinieka” uzdevumu. Attiecībā pret savu ģimeni un dzimtu izrādīji dumpinieciskuma spēku un kaislības. Iespējams, dzimtas tradīcijas bija nenozīmīgas un dzimtas turpinājums bija pārtraukts. Galvenais karmiskais uzdevums ir ienest dzimtā līdzsvaru un iemācīties pieņemt enerģijas, mīlestību no savas dzimtas.

2. Cilvēka resurss – pati spilgtākā cilvēka enerģija, viņa vizītkarte. Cilvēka resurss ir pati spilgtākā cilvēka enerģija, viņa vizītkarte. Tā ir cilvēka radošākā enerģija. Kad cilvēkam šī enerģija atrodas plusa izpausmē, tad tas nozīmē, ka cilvēks lieto savus resursus, pilda savu dzīves uzdevumu. Dievs mums katram ir iedevis vai mēs paši esam paņēmuši līdzi koferīti ar saviem resursiem, ar kuru palīdzību mēs tiksim galā ar visiem saviem uzdevumiem uz šo iemiesojuma reizi. Mēs kā dvēseles esam ar nodomu izvēlējušies savu resursa enerģiju, jo ar tās palīdzību mēs varam tikt galā ar visiem saviem iepriekšējo dzīvju nepabeigtajiem darbiem un, protams, arī šīs dzīves nepabeigtajiem darbiem. Ja cilvēks izdzīvo šīs enerģijas mīnusa izpausmi, tad tas ir koferītis bez roktura, un cilvēks nevar paņemt savus resursus un tos izmantot, ka arī dzīvojas grūti.

3. Dzīves aicinājuma Garīgais vēstījums. Resursa enerģijas dzīves aicinājuma Garīgais vēstījums. Cilvēks var saprast, sajust, kāds ir viņa šīs dzīves garīgais uzdevums, dzīves aicinājums, vai vienkārši saņemt apliecinājumu tam, ka iet pareizajā virzienā, kas dod vēl lielāku jaudu darboties un lielāku sparu virzīties uz priekšu. Piemēram, 7 enerģija – Tev ir dota kareivja, uzvarētāja enerģija. Un tu spēj to izmantot par labu Planētas cilvēkiem. Tev ir liels potenciāls, lielas iespējas. Tu spēj vest aiz sevis cilvēkus un tev ir jābūt garīgam mērķim. 9 enerģija – Tev tiek dots iekšējās gudrības mirdzums un pie Tevis pievelkas tie cilvēki, kuriem ir nepieciešama Tava palīdzība dvēseles dziedināšanā. Tev ir dotības pateikt vajadzīgos vārdus vajadzīgajā brīdī, iedot noderīgu padomu, uzklausīt cilvēku un nomierināt to. Tavs dzīves aicinājums ir dalīties ar šo gaismu, kura ir Tevī, būt atvērtam un atsaucīgam. 16 enerģija – Tava šīs dzīves misija uz Zemes ir ļoti svarīgs uzdevums, un tā ir cilvēku atmodināšana. Dzīve Tev priekšā liek augstas prasības, un Tev jācenšas soli pa solim pacelties garā. Tava personīgā garīgā atmošanās būs kā piemērs daudziem. Tu esi spējīgs ielaist gaismu jebkurā, pat pašā tumšākajā, bezcerīgākajā situācijā.

4. Saikne ar cilvēka Augstākajiem spēkiem, Dievu, Sargeņģeļiem. Tā ir enerģija, kura Tevi aizsargā un ir pati pozitīvākā enerģija matricā. Enerģija, kura Tev palīdz it visā. Ja Tev neizdodas sajust, sadzirdēt savus sargeņģeļus, neizdodas sadzirdēt savu intuīciju, sirds balsi, tad Tev enerģija, kura ir šajā punktā, ir aizgājusi mīnusa izpausmē.

5. Sabiedrība. Komforta zona. Kas ir komforta zona? Tie ir noteikti cilvēka sociālie uzdevumi, kurus cilvēks atnes uz šo dzīvi. Ja viņš tos pilda, tad viņš jūtas ļoti labi, viņš ir cilvēku ieskauts, ietekmīgs, ir status sabiedrībā, cilvēks ir sevi realizējis. Daudziem cilvēkiem tas ir svarīgi.

Piemēram, 7 enerģijai – Tavs uzdevums sabiedrībā, komforta zonā – uzņemties atbildību par kolektīvu, kļūt par līderi un, ja uzreiz nav rezultāta, tad paņem palīgā pacietību. Izrādi radošumu. Labi jūti kolektīvu un zini, kā tajā rīkoties. Ved aiz sevis cilvēkus.

9 enerģija – Tu esi pašpietiekams un apveltīts ar dziļu gudrību. Pie Tevis pievelkas cilvēki, kuriem ir nepieciešams padoms. Cilvēki ieklausās Tavos pateiktajos vārdos. Tavs viedoklis ir svarīgs. Tu esi gudrības avots, kā ģimenē, tā arī sabiedrībā.

11 enerģija – Tev ir dots liels spēks un kustība, vēlēšanās daudz izdarīt un izdarīt pašam, neuzticot darbus citiem. Tu caurlauz telpu. Tu pēc būtības esi līderis. Tu tiecies pēc sabiedrības, mājās ilgi nosēdēt nevari.

Kad Tu vairāk iedziļināsies savā matricā, sapratīsi, kur ir kaut kas neizdarīts. Kad cilvēks aizlāpa to caurumu, no kura plūst laukā enerģija, un veiksmīgi aizlāpīt var tad, kad saprot pašas enerģijas darbību uz sevi (saprot neizpildīto uzdevumu). Tad Tu varēsi attiecīgi rīkoties saistībā ar saviem nostādītajiem dvēseles uzdevumiem, tad tādā veidā Tu aizvērsi to caurumu, caur kuru aizplūda Tava dzīvības enerģija. Un Tava enerģija automātiski sāks darboties pozitīvajā gultnē. Vācot sevi kopā pa noteiktajām jomām, Tu tādā veidā aktivizē savas enerģijas pozitīvajā gultnē.

6. Ieejas punkts attiecībās. Šī vieta matricā palīdz saprast, kādi mēs esam attiecībās mīnusa izpausmē. Ja attiecības neveidojas, tad kādus uzdevumus ir nepieciešams atrisināt, lai savā dzīvē piesaistītu vislabāko partneri. Vai, kas jādara vai no kādām negatīvām īpašībām jāatbrīvojas, lai uzlabotu attiecības.

7. Partnera raksturojums. Var saprasts, kādu partneri mēs kā dvēsele esam izvēlējušies uz šo iemiesojuma reizi. Kurš partneris (viņa raksturojums) mūsu dvēselei palīdzēs šeit uz Zemes attīstīties.

8. Naudas un attiecību sargeņģelis. Šī enerģija dod līdzsvaru attiecībās un ar naudu. Kad ir slikti gan attiecībās, gan ar naudu, tad enerģija ir aizgājusi mīnusa plūsmā un nauda arī aiziet.

9. Atslēga pie finansiālās labklājības un pārticības. Kādā virzienā būtu vislabāk darboties, lai atnāktu labklājība un pārticība. Kas var atnest vislielākos naudas ienākumus.

10. Ieteicamie darbības veidi. Var uzzināt, kādas profesijas būtu vispiemērotākās pēc resursa enerģijas. Kurā virzienā būtu vislabāk doties, ko darīt, kam ļauties.

11. Naudas kanāls. Kas var traucēt nopelnīt naudu? Var noskaidrot, kādus uzdevumus ir nepieciešams atrisināt, lai atvērtu savu finansiālo labklājību, un kā dziedināt negatīvās īpašības, kuras traucē nopelnīt pietiekami daudz naudas.

12. Negatīvā naudas karma. Bieži vien negatīvās naudas problēmas velkas no iepriekšējām dzīvēm. Negatīvā naudas karma runā par to, ka Tu iepriekšējā dzīvē netiki galā ar kaut kādu uzdevumu saistībā ar finansēm. Piemēram, iepriekšējā dzīvē kādā kopējā darījumā esi piemānījis, pievīlis savus draugus, tad šajā dzīvē draugi var pievilt Tevi. Tev tas ir jāpieņem ar pateicību par gūto mācību stundu. Vai, piemēram, iepriekšējā dzīvē Tu kādu mīlēji un nesaņēmi atbildes reakciju. Tu, iespējams, liedzi tai personai nopelnīt naudu, un tā bija kā atriebība. Vai arī biji vīrietis un par Tevi rūpējās sieviete, Tev nevajadzēja pelnīt naudu iztikai, tad šajā dzīvē Tev vajag iemācīties pelnīt naudu patstāvīgi. Vai iepriekšējā dzīvē Tu neesi turējis solījumu. Tu pāri darīji citiem cilvēkiem. Varēji iet “pāri līķiem”, lai sasniegtu savu nosprausto mērķi. Svarīgi šajā dzīvē izdarīt otrādi, savādāk. Sarēķinot dzimšanas datus, var noskaidrot, kādi tieši ir Tavi nepadarītie darbi un kas šajā dzīvē ir jāizdara savādāk, lai naudas plūsmu sajustu šajā dzīvē.

13. Dzīves aicinājums no 20 līdz 40 gadiem. Cilvēks meklē pats sevi, svarīgi ir saprast, kas viņš tāds ir. Šajā laika periodā tiek doti visgrūtākie uzdevumi, lai saprastu, uz ko cilvēks ir spējīgs. Un ir nepieciešams pielikt pūles, lai pilnveidotu savas iemaņas. Otrs svarīgais moments – izveidot attiecības. Kad cilvēks izpilda abus uzdevumus, tad parādās veselums, un šajā momentā parādās dvēseles harmonija, cilvēks kļūst laimīgs.

14. Dzīves aicinājuma otrais posms – no 40 līdz 60 gadiem. Sociālie uzdevumi, kurus vajag atrisināt, lai būtu sociāli realizējies cilvēks. Posms, kurā jau ir laiks palīdzēt sabiedrībai, jādalās sabiedrībā ar savu talantu, savām dotībām un iemaņām, jo tā šajā dzīvē būs Tava pamata nauda pie labklājības un pārticības.  

Ja Tu neizpildīsi kādu no pirmā (20-40 gadiem) dzīves aicinājuma posma uzdevumiem, tad Tev var būt sajūta, ka Tu neesi realizējies, tad šie uzdevumi būs aktuāli un dzīvosies grūti un sarežģīti. Var nākt uzdevumi saistībā ar sociālo sfēru negatīvajā izpausmē un tāpat arī attiecībās.

Ja mēs neesam izpildījuši PIRMĀ dzīves aicinājuma uzdevumus, tad OTRAJĀ posmā mūs atgriež enerģiju mīnusa izpausmēs, mēs varam iestrēgt attiecībās un var pasliktināties finansiālā plūsma un pēc tam jau tas pāriet uz fizisko plānu slimību veidā.

15. Misija pēc 60 gadiem jeb ieskaite “Garīgā mērķa sasniegšanai”. Visums tieši šajā vecumā cilvēku pārbauda un skatās uz viņa dzīves sasniegumiem. Ko viņš ir materiāli sasniedzis un kā izaudzis garīgi. Tāpēc arī šis posms saucās par ieskaiti garīgā mērķa sasniegšanai. Priekš Tevis ir ļoti SVARĪGI līdz tam laikam iemācīties rādīt sava radošā darba augļus un ar tiem dalīties ar cilvēkiem.

16. Dzimtas programmu analīze. Neatrisinātie uzdevumi vīriešu un sieviešu dzimtas zaros. Neatrisinātie vecāku uzdevumi pāriet bērniem. Ja mēs vēlamies, lai vecāku, vecvecāku programmas nepārietu mūsu bērniem un mazbērniem, tad ir ļoti vērtīgi saprast, kas tad ir jādara savādāk, lai apstādinātu, dziedinātu savu ģimeni un dzimtu. Mūsu uzdevums ir izdarīt savādāk. Ņemam no dzimtas to, kas ir labs, un tas, kas nav labs – atlaižam.

17. Iekšējā spēka kods.

18. Programmu pārbaude visā matricā.

Mūsu katra enerģija var strādāt gan plusa, gan mīnusa izpausmē.

Kad mūsu enerģijas strādā pareizi, “plus” izpausmē, tad mēs virzāmies pareizajā virzienā, pildām savus uzdevumus.

Aprakstā saņemsiet informāciju par enerģijas plusa izpausmi, kādai tai būtu Jums jābūt, un enerģijas mīnusa izpausmi, lai saprastu, kā šobrīd konkrētā enerģija strādā. Un ieteikumus, kā no enerģijas mīnusa izpausmes var to uzcelt uz enerģijas plusa izpausmi. Kas ir jāizdara, lai atvērtu, sajustu, ieraudzītu vai vienkārši zinātu savu potenciālu, sociālo realizāciju, lai mēs kļūtu sociāli nozīmīgi. Mums ir svarīgi realizēties šajā dzīvē, jo iepriekšējās dzīvēs daudzas dvēseles nav to izdarījušas.

Rakstiet uz e-pastu: Inga.Ruzicka@gmail.com, ja vēlaties iegādāties “Likteņa matricas” aprakstu.

 

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki