“Esmu izstrādājis īpašu autormetodi “REINKARNACIONIKA”, ar kuras palīdzību esmu veicis revolucionārus atklājumus iepriekšējo dzīvju pieredzes atklāšanā. Pateicoties tai, 85% no tiem, kas vēlas stundas laikā atcerēties to, kas viņi ir bijuši, un, izmantojot iepriekšējo dzīvju pieredzi, līdzsvarot šodienas dzīvi.”
Māris Drešmanis
Kas tas ir REINKARNACIONIKA?
Reinkarnacionika iesācējiem – tas ir ceļojums iepriekšējās dzīvēs un dzīves telpā starp dzīvēm jeb iemiesojumiem.
Reinkarnacionika speciālistiem – jauninājumu pārpilna, vienmēr un visur pieprasīta profesija.
Reinkarnacionika cilvēcei – zinātne par reinkarnāciju.
Ko runā studenti, kas apguvuši šo metodi, un kādas ir sajutuši atšķirības metodēs, varat izlasīt šajā rakstā: Ar ko ATŠĶIRAS “reinkarnacionikas” metode no citām?
Kāpēc “reinkarnacionika” un kas tas ir par vārdu?
2011. gada maijā pēc piedalīšanās personiskās izaugsmes treniņa (“koučinga”) konferencē Maskavā, sāku izmantot nosaukumu “reinkarnācijas koučings”, kuru es pats biju izmantojis. Tajā laikā jau bija izveidota Starptautiskā Regresīvās Terapijas biedrība. Jāatzīst, ka man kā speciālistam šis vārds “regresija” nepatīk, regresēt var līdz bērnībai, regresēt var līdz piedzimšanai. Man pašam tas nav saistoši, ar to lai nodarbojas psihologi.
Šeit es nevaru neatkāpties solīti atpakaļ. Ja jūs paskatītos Vikipedijā, vārds “psiholoģija” nozīmē “mācība par dvēseli”. Diemžēl šobrīd klasiskās psiholoģijas attīstība ir pārvērtusies par psihisko norišu izzināšanu, pavisam nepievēršot uzmanību dvēseles izzināšanai. Savas dzīves gaitā ceru kaut ko izmainīt šajā sakarā. Arī Jūs varat piedalīties.
Mana zinātkāre sākas tajā posmā, kad olšūna vēl nav apaugļota un bērniņš vēl nav ieņēmis fizisku apjomu. Pat ne iepriekšējās dzīves man šķiet saistošas, lai tās izzinātu, jo tad ir jāsaprot, ka dvēsele iegūst pieredzi ne tikai uz Zemes, bet arī citās vietās.
Es pētu dvēseles dzīvi telpā starp dzīvēm, tāpat kā skolā starp klasēm, jo tieši tur vislabāk aptvert dzīves jēgu šajā dzīvē. Kāpēc mēs esam piedzimuši? Kāpēc esam dzimuši tieši par sievieti vai vīrieti? Kāpēc tieši šiem vecākiem? Kāpēc tieši šajā valstī? Kāpēc ar mums notiek dažādi atgadījumi, kas visu laiku atkārtojas? Kāpēc …? Kāpēc …?
Kad es sāku ar individuālu konsultāciju vadīšanu, strādāju ļoti daudz, līdz pat 9 stundām dienā. Gribētāji uz pieņemšanu stāvēja rindā. Un tad es sapratu: arī tad, ja es turpināšu strādāt tieši tādā kārtībā visu savu atlikušo dzīvi, vienalga nevarēšu visiem palīdzēt, kam tas būtu nepieciešams.
Ar šo apskaidrību man parādījās vēlme savās zināšanās dalīties ar citiem, tādējādi jebkurš no viņiem, vismaz savā ļaužu lokā, varētu palīdzēt saviem tuvākajiem un radiniekiem rast atbildes uz visiem šiem jautājumiem.
Un tad parādījās jautājums – bet kas tieši ir jāiemāca? Kā saucas tieši tas, ko es protu?
Savās grāmatās Maikls Ņūtons izmanto divus vārdus – “regresīvā hipnoze”, pie tam lietas jēga pati par sevi nemaz nav skaidra.
Kas tas ir “regresija”?
Latīniskais “regressio” nozīmē “atpakaļgaita, atgriešanās”.
Un pretēji – kā skaidro Vikipedija, no latīniskā “progressus”, tā ir kustība uz priekšu, panākumi – virzība no zemākā uz augstāko, pakāpeniska kustība uz priekšu, uz labāko.
Kas tad sanāk, ja nodarbojamies ar regresiju, tad kustība ir atpakaļ, tā nav virzīta uz panākumiem, bet tieši otrādi? Pēc vairāku simtu individuālo konsultāciju vadīšanas mana pieredze rāda, ka tieši pēc vairāku savu iepriekšējo iemiesojumu jeb iepriekšējo dzīvju caurskatīšanas, tai skaitā arī pēc sazināšanās ar savu garīgo padomdevēju jeb skolotāju, kas ir dzīves telpā starp dzīvēm, cilvēks kļūst laimīgs un veiksmīgs, saprotot, kāpēc viņš ir šeit un kurp viņš dodas.
Kas ir “hipnoze”?
“Hipnoze” no sengrieķu valodas nozīmē “sapnis”. Vārds “hipnoze” ir biedējošs. Pat bērniem pēc televīzijas raidījumu noskatīšanās šis vārds izsauc šausmas un bailes, ka kāds mums var kaut ko iedvest bez mūsu pašu piekrišanas. Mūs biedē čigāni, bijušajā PSRS mēs visi esam dzirdējuši par Kašpirovski un pat paši esam skatījušies TV raidījumu ar viņa piedalīšanos.
Gribu Jums izstāstīt aizraujošu atgadījumu no savas dzīves:
Kad es jau biju pietiekoši zināms Latvijā un mani sāka aicināt uz televīziju un piedalīties radio pārraidēs, zvanīja žurnālisti ar lūgumu sniegt intervijas. Pēc pirmās publikācijas presē pie manis uz pieņemšanu atnāca divas sievietes, kuras uzrādīja Latvijas Veselības ministrijas darbinieku apliecības. Izrādās, viņas bija dabūjušas Drošības policijas rīkojumu pārbaudīt mani, vai es savā darbībā neizmantoju hipnozi.
Lieta tāda, ka saskaņā ar likumu ar hipnozi nodarboties var tikai sertificēts hipnologs, kas sertifikātu var dabūt tikai likumā noteiktā kārtībā. Arī psihologi, kas ieguvuši augstāko izglītību, no valsts viedokļa raugoties, nav tiesiski nodarboties ar hipnozi.
Iztaujāju visus savus draugus psihologus, cik daudz un cik smalki viņi ir mācījušies par hipnozes fenomenu, uz ko viņi man atbildēja, ka piecu gadu apmācības laikā gan universitātēs, gan papildu mācībās dažādos institūtos viņiem ir bijusi tikai VIENA LEKCIJA!
Noskatieties Maskavas semināra video, kurā uzstājas pazīstamais franču hipnoterapeits, Parīzes Eriksona koledžas dirketors, Francijas Hipnozes asociācijas viceprezidents Žans Bekkio (Jean Becchio). Semināra pašā sākumā, kurā piedalījās dažādi hipnozes speciālisti, Žans Bekkio lūdza, lai rokas paceļ tie, kas zina, kas ir hipnoze. Gandrīz visi no klātesošajiem pacēla rokas, iespējams, lai neizrādītu nezināšanu, uz ko Bekkio attrauca: “Bet es nezinu, kas ir hipnoze!”
Miltons Eriksons pielietoja transa stāvokli, kuru vēlāk, par godu viņam, nosauca par “Eriksona hipnozi”. Palasieties kaut ko no šī apbrīnojamā cilvēka un Jūs atklāsiet daudz jauna.
Kalifornijas universitātē 60. un 70. gados Gregorija Beitsona vadībā Ričards Bendlers, Džons Grinders un Frenks Pjusels izstrādāja Neirolingvistisko programmēšanu jeb NLP. NLP pamatos ir ieliktas geštaltterapijas izveidotāja Friča Perlza, ģimenes terapeites Virdžīnijas Satīras un Eriksona hipnozes radītāja Miltona Eriksona psihoterapijas tehnikas.
Šo visu esmu izklāstījis tikai ar vienu mērķi, lai paskaidrotu, kāpēc nosaukums “regresīvā terapija” neatbilst tam, ko es mācu.
Vēl Jūs varat sastapties ar tādiem nosaukumiem kā “iepriekšējo dzīvju regresija”, kas ir tulkojums no angļu valodas “past life regression”, PLR – hipnozes pielietošanas tehnika (atkal tas pats vārds), lai norādītu uz to, ka, izmantojot šo tehniku, var iegūt pieredzi par iepriekšējām dzīvēm jeb reinkarnācijām.
Regresīvā terapija
Atkal tas pats vārds “regresija”, un otrs vārds “terapija”. Cilvēki negrib uzskatīt sevi par slimiem, arī gadījumā, ja viņi patiešām tādi ir. Vārds “terapija” nozīmē, ka speciālists ir terapeits, bet vārdu terapeits liek izmantot valsts monopols. Esmu izveidojis Starptautisko Regresīvās Terapijas biedrību, lai varētu palīdzēt esošajiem psihologiem, psihiatriem un dažādiem citiem terapeitiem apmainīties savā pieredzē šajā jomā. Vēlāk nolēmu neierobežot sevi tikai ar diplomētiem speciālistiem.
Jūs ziniet, ka katru gadu tūkstošiem un tūkstošiem studentu kļūst par diplomētiem psihologiem, psihiatriem, bet jautājumi par cilvēka dvēseles iepriekšējiem iemiesojumiem saistoši ir labi ja tikai dažiem procentiem. Tādēļ arī šis nosaukums “regresīvā terapija” rada maldīgu priekšstatu.
Kā jau iepriekš rakstīju, pēc 2011. gada maija konferences Maskavā sāku izmantot nosaukumu “reinkarnācijas koučings”.
Ar vārdu “reinkarnācija” viss ir skaidrs. Tagad palūkosimies, ko par vārdu “koučings” raksta Vikipēdijā.
Angļu “coathing” latviski nozīmē – apmācību, treniņu. Šis konsultāciju un treniņa veids no klasiskās konsultācijas un klasiskā treniņa atšķiras ar to, ka nepiedāvā padomus un stingrus ieteikumus, bet gan kopā ar klientu meklē risinājumus. Risinājumus, kas ir vērsti uz mērķi, uz attīstību. Klasisko psiholoģiju un psihoterapiju izmanto, lai atbrīvotos no kādas nevēlamas parādības, bet darbs ar kouču piedāvā risināt, sasniegt jaunu un pozitīvu mērķi dzīvē un darbā.
Vārds “koučings” ir pazīstams jauniem mērķtiecīgiem ļaudīm, taču tik daudz ļaužu dzīvo tālu no lielpilsētu kņadas un par tādu vārdu nemaz nav dzirdējuši. Un, ja nav dzirdējuši, tātad nevar saprast tā jēgu. Tieši tāpat kā vārds “webinārā apmācība”, kas ir vēl viens svešvārds internetā.
Vienu vārdu sakot ”reinkarnācijas koučings” ir un būs dzīvotspējīgs.
Pilna raksta versija latviešu valodā.
Autora atjaunots raksts krievu valodā.
Leave a Reply