Dvēseles Stāsts par PIEDOŠANAS MĀCĪBU

nebesnaja kancilarijaPirms dvēseļu iemiesošanos uz Zemes, tās sanāca uz kopīgu sēdi

Dievs vienai no dvēselēm jautāja: “Kāpēc tu gribi nokļūt uz Zemes?”

Es gribu iemācīties piedot.”

– “Kam tad tu gribēsi piedot? Paskaties, visas dvēseles ir tīras, gaišas, mīlestības pārpilnas. Tās tik ļoti tevi mīl, diez vai viņas varētu tev nodarīt ko tādu, par ko tev pēc tam vajadzētu viņām piedot.

Dvēsele paskatījās uz savam māsām. Patiešām, arī viņai ir beznosacījuma pārpilna mīlestība pret viņām, arī viņa tās mīl. “Bet man tik ļoti gribētos iemācīties piedot!”

– “Es tevi tik ļoti mīlu, ka esmu ar mieru būt tev līdzās uz Zemes. Es palīdzēšu tev pieredzēt šo piedošanu, es kļūšu par tavu vīru, daudz dzeršu, krāpšu tevi, un tu mācīsies man piedot”, teica viena no dvēselēm.

Kāda cita dvēsele viņai steidzās palīdzēt ar vārdiem: – “Es tevi arī ļoti mīlu, es iešu ar tevi. Es būšu tava mamma, tevi rāšu un sodīšu, visādos veidos iejaukšos tavā dzīvē, traucēšu tev būt laimīgai, un tu mācīsies man piedot.”

– “Bet es būšu tava labākā draudzene, vissvarīgākajā tavas dzīves posmā es tevi piemānīšu un tu varēsi mācīties man piedot!, labprātīgi pievienojās trešā dvēsele.

– “Es būšu tavs priekšnieks darbā, mīlestības vadīts būšu skarbs, cietsirdīgs un netaisns pret tevi, lai tu varētu piedzīvot piedošanas pieredzi”, piebalsoja vēl viena dvēsele.

Vēl kāda dvēsele pievienojās, lai būtu par dusmīgu radinieci

Tādā veidā, ĻOTI NOPIETNI UZTVEROT PIEDOŠANAS PIEREDZES IEGŪŠANU, CITA CITU MĪLOŠAS DVĒSELES satikās un iemiesojās uz Zemes. Bet izrādījās, ka IEMIESOJOTIES UZ ZEMES, ĻOTI GRŪTI IR SEVI ATCERĒTIES. Viņas tik ļoti nopietni uztvēra šo dzīvi, cita uz citu apvainojās, izrādīja naidu un dusmas, AIZMIRSTOT PAR TO, KA PAŠAS BIJA ŠĀDU DZĪVI IZVĒLĒJUŠĀS. Un galvenais – AIZMIRSUŠAS, KA CITA CITU ĻOTI MĪL.

Ja jūs vēlaties uzzināt, saprast, kādas tad jūs esat sarunājuši lomu spēles šajā dzīvē ar saviem tuviem cilvēkiem, tad nāciet es palīdzēšu to atsifrēt.

Izlasīt un noklausīties, kā gāja citiem varat šeit.

Gribat pamatīgi to lietu izpētīt? Tad vēl ir iespēja ielekt apmācības kursa pašā sākumā.

apmaciba600_21Novembris

P.S. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija ir interesanta un noderīga! Lūdzu, nospiediet pogu –

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply