Kāpēc ir nepieciešams atcerēties iepriekšējās dzīves?

MarisDresmanis_Kapec_atceretiesUz šo jautājumu atbild mans skolotājs, Reinkarnacionikas institūta vadītājs MĀRIS DREŠMANIS.   Viņa pieredzes kontā ir vārāk par pusotru tūkstošu konsultāciju un tas ļauj viņam ar īpašu profesionalitāti atbildēt uz jūsu jautājumiem:

“Cilvēki bieži man jautā, kāpēc mums ir nepieciešams atcerēties iepriekšējās dzīves, Dvēseļu Pasauli, kur tu, kā Dvēsele, dzīvo starp Dzīvēm. Daži pat argumentē,  ka, ja nu cilvēki neatceras savu iepriekšējo dzīvi no dzimšanas, tad nav vajadzības atcerēties. Labāk dzīvot bez šīm atmiņām.”

Un, lai būtu objektīvs, šo jautājumu es uzdevu Pavadoņiem (Наставникам), lai dzirdētu viņu atbildi.

Viņi atbildēja šādi: “Neatkarīgi no tā, vai mēs apzināti atceramies savu iepriekšējās dzīves pieredzi vai neatceramies, tā, jebkurā gadījumā, ietekmē mūsu šodienas dzīvi. Var iet ar aizvērtām acīm, uzduroties dažādiem šķēršļiem, taustoties, pārvarot tos, un to pašu var darīt ar atvērtām acīm.”

Katrā cilvēka dzīvē ir laiks, kad šīs atmiņas nav nepieciešamas, ja vien šim cilvēkam nav kaut kas cits ieplānots. Bērnībā vai pusaudža gados mums nav nepieciešams atcerēties notikumus no iepriekšējām dzīvēm, kurās mēs bijām gan vīrieši, gan sievietes, nobrieduši, risinot savus dzīves uzdevumus un gūstot savu pieredzi. Tieši tāpēc šīs atmiņas būtu liekas nenobriedušām personībām.

Bet jau vēlāk, katram tas ir savs vecums, kādam  21 gada vecumā, kādam 35, un kādam var būt 72 gadu vecumā, sākās Garīgās Izaugsmes periods, kad cilvēks sāk interesēties par garīgo, ne materiālo attīstību. Un šajā brīdī, iemācīties pārskatīt iepriekšējās dzīves, atcerēties sevi kā Nemirstīgu Dvēseli, būtu lietderīgi.

Tomēr izvēle ir jūsu rokās … “

Сертифицированный консультант Реинкарнационики

Sertificēts Reinkarnacionikas Konsultants

Raksts Ar ko ATŠĶIRAS “reinkarnacionikas” metode no citām?

Lūk, ko jūs saņemsiet aizceļojot uz turieni!

Tiem, kuri ir gatavi rīkoties .

Šeit jūs varat detalizēti noklausīties atbildes uz Jūsu jautājumiem, kas jums paskaidros daudzas dīvainas lietas, izkliedēs šaubas un bailes par iepriekšējām dzīvēm un reinkarnacioniku kopumā.

Valentina Pavļenko pārraidīja atbildes krievu valodā (čenelingo) uz jautājumiem no Reinkarnacionikas institūta kuratoriem (uzraugiem, mentoriem). Padomājiet tikai – pašas Garīgās personības sniedz mums atbildes uz jautājumiem.

Tas ir patiesi unikāli!

Jautājums Nr.1 Iepriekšējās dzīves – kas tas ir?

Jautājums Nr.2 Kāpēc ir nepieciešams pētīt savas iepriekšējās dzīves?

Jautājums Nr.3 Vai mēs pārkāpjam visuma likumus pētot savas iepriekšējās dzīves?

Jautājums Nr.4 Kā “reinkarnacionikas” metode ietekme mūs šodienas?

Jautājums Nr.5 Reinkarnacionika – jauna reliģija.

Jautājums Nr.6 Kas notiek ar cilvēku pēc fiziskā ķermeņa pamešanas?

Jautājums Nr.7 Kāpēc ir katastrofas?

Ja jums vēl joprojām ir palikuši jautājumi, rakstiet tos komentāru formā.

Tiem, kuri tieši tagad ir gatavi rīkoties: šeit varat iepazīties ar noteikumiem un šeit veikt apmaksu. 

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply