ATSAUKSMES

Atsauksmes rakstīšana ir svarīga ne tikai man kā atgriezeniskā saite par paveikto darbu, bet arī klienta atklāsmes nostiprināšanai, jo nereti cilvēki uzreiz neapzinās, ko viņi ir uzzinājuši, izjutuši, sapratuši.

Es vienmēr saviem klientiem iesaku pēc seansa uzreiz apsēsties un izlikt visu uz papīra vai ierakstīt diktofonā visu, ko atceras no piedzīvotā seansa, jo tikai tad klients attopas un saprot, kas tur ir bijis un kas ir izdarīts.

Jo, kad cilvēks pieraksta, izsakās vai manifestē, viņš nostiprina izteiktā rezultātu!

Manu studentu atsauksmes par apmācības kursu.

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Atsauksme no Ingūnas par maija apmācības kursu “Reinkarnacionikas Neofīts”

  • Kādus jautājumus tu gribēji atrisināt nākot uz šo apmācība kursu? Kāpēc pieteicies?  

Es biju lasījusi un dzirdējusi par atgriešanos iepriekšējo dzīvju atmiņās, tas šķita interesanti. Šogad  dzīvē notika sāpīgas lietas, kam diezgan veiksmīgi esmu tikusi pāri, un nu jau kādu laiku domāju par to, ka profesionālajā ziņā negribu darīt to, ko daru. Bet baidos vai slinkoju…Un arī kaut kā izkārtotas likumsakarības, lai vakaros no savas pilsētas bez liekiem izdevumiem varētu nokļūt kursos.

  • Vai izdevās.  

Jā, labāk izprotu dažas lietas, kas ir notikušas vai notiek. Ļoti ceru, ka tas padziļinās uztveres kanālu spēju sajust un saredzēt to, kam agrāk” skrēju garām”.

  • Rezultātā, kas ir jūsu lielākais, spilgtākais sasniegums?

   Nu, protams, ceļojums uz iepriekšējo dzīvi! Badāc, un uzreiz princese! Ka tik iedomīga nepalieku!(smaidiņš) Patika. Es sapratu, ka esmu bijusi persiešu princese Amina, un māsa tikko atsūtīja īsziņu, ka izrādās, es saprotot arī persiešu valodu, jo” amina” nozīmējot – princese.  Vai nav forši? Mistika! Bet ,vispār, gribētu redzēt arī citas dzīves!

  • Ko vispār gribas pateikt?

 Paldies, Inga, ka Tu tik vienkārši, it kā bez jebkādas piepūles, to visu spēji ar mums paveikt, pareizāk, mūs līdz tam aizvest. 

  • Ko tu pateiktu tiem cilvēkiem, kuri tikai gatavojas apmācīties.

Dariet to, izrādās tas nav nemaz tik sarežģīti! Jūs daudzas lietas ieraudzīsiet citādāk, varbūt gribēsies vairāk sirdsmīlestības un siltuma sniegt citiem. Mani tas vēl vairāk pārliecināja, ka esmu lielajā Dzīves skolā un uzdevumus jāveic ar mīlestību prêt Zemi, cilvēkiem un Visumu.

Es gribētu turpināt, bet tā braukāšana nav tik vienkārša, neesmu no Rīgas. Varbūt, tādiem kā man, varētu piedāvāt nedēļas nogales ar 6-8 stundām dienā? Es gribētu arī uzzināt par saviem eņģeļiem utt.

Paldies, Inga! Bij patiess prieks satikt Tevi un mācīties! Jaunākās atsauksme ŠEIT.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Apmācības programma ŠEIT

Manu klientu atsauksmes ir pieejamas kā video, tā arī rakstiskā veidā.

Ar atsauksmēm krievu valodā varat iepazīties šeit.

Pieteikties uz seansu.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply