ATLĪDZĪBA

Konsultāciju, ceļojumu varianti un cenas

  1. Konsultācija bez ceļojuma uz iepriekšējo dzīvi  1h = 50 eiro
  2. Individuālais ceļojums pašam pie sevis caur iepriekšējām dzīvēm un dvēseļu pasauli klātienē Rīgā un Online 3h 200 eiro.

Kas ietilpst konsultācijas laikā ar ceļojumu:

  • Konsultācija ilgst apmēram 3h = 200 eiro. 
  • Pirmā stunda saruna – ko Jūs vēlaties noskaidrot, kādi jautājumi. Jautājumi un atbildes. Paskatāmies “Likteņa matricā” interesējošos jautājumus.
  • Tālāk 1-1.5h – pats ceļojums.
  • Atlikušais laiks – jautājumi, atbildes, atklāsmes.
  1. “Likteņa matricas” mutiskais skaidrojums 1h 50 eiro.
  2. “Likteņa matrica” rakstiskā formātā = 60 eiro. “Likteņa matricas” pasūtīšanas kārtība ir šāda: 1. Atsūti man savus datus DD.MM.GGGG. 2. Pārskaiti 60 eiro uz kontu.   3. No brīža, kad ir saņemta nauda, triju nedēļu laikā tiks izveidots apraksts uz apmēram 25-30 lpp. 4. Sagatavoto aprakstu nosūtu uz e-pastu. 5. un, ja tev rodas jautājumi, tad tu man raksti vai zvani un mēs to pārrunājam. Vai telefoniski, caur skype, vai tiekamies klātienē.
  3. Pavadonis, gids meditācijā. Individuāli palīdzu saprast, kā tieši Jūs meditācijā uztverat, saprotat procesu (redzi, jūti vai ”es zinu” līmenī zini), palīdzu iemācīties uzdot pareizi jautājumus, lai saņemtu atbildes, lai vispār saprastu, kā nāk informācija 1h = 40 eiro. Šajā laikā arī paskatos pēc “Likteņa matricas”, kas var traucēt meditēt. 

Izvēlieties sev atbilstošo konsultāciju variantu, daudzumu un apmaksu:

Par vienu KLĀTIENES vai ONLINE seansu/konsultāciju = 200 eiro

POGAS pāriet uz apmaksu

 Par divām KLĀTIENES vai ONLINE seansa reizēm = 360 eiro

APMAKSAS 3reizem

Par sesiju no trim KLĀTIENES vai ONLINE reizēm = 510 eiro

APMAKSAS POGAS ZALS

Par sesiju no četrām KLĀTIENES vai ONLINE reizēm = 680 eiro

APMAKSAS POGAS ZALS

Pirmā seansa ilgums apmēram 3 stundas, katra nākamā tikšanās ilgst apmēram 2 stundas.

Klātienē individuālā konsultācijas notiek Rīgā, Antonijas ielā 4 “Lapsas telpā”. 

APMAKSU var veikt ar pārskaitījumu iepriekš saņemot rēķinu vai klātienē tikšanās brīdī. Par kosultāciju sazinieties ar mani cur e-pastu: Inga.Ruzicka@gmail.com.

Online konsultācija notiek tikai pēc priekšapmaksas veikšanas, tādā veidā taupot manu un Jūsu dārgo laiku.

gramatas_nodalu_atdalitajs_divider

Par konsultāciju daudzumu.

Kāpēc izvēlēties tikai vienu, kāpēc izvēlēties trīs konsultāciju sesijas? Bet, varbūt pietiktu ar divām?

Nav vienas viennozīmīgas atbildes – cik vajag! 

Šādi jautājumi var rasties jebkuram cilvēkam, kas vēlas risināt samilzušus jautājumus, izzināt sevi un paplašināt savas robežas un robežas sev apkārt.

Ir gadījumi, kad cilvēkam pilnīgi pietiek ar vienu konsultāciju. Viņš iegūst atbildi uz savu jautājumu un pārējo risina tālāk pats savā nodabā.

Ir gadījumi, kad cilvēki atkārtoti vēršas ar lūgumu risināt jau nākošos jautājumus, kas ir radušies, iepriekšējos atrisinot. Cilvēks ir izgājis kādu savu attīstības posmu, un viņš grib izzināt sevi vēl.

Ir gadījumi, kad viena seansa laikā nevar saņemt atbildes uz visiem jautājumiem, jo gluži vienkārši nepietiek laika.

Protams, ir gadījumi, kad seansa laikā cilvēks saņem visas atbildes, visbiežāk gan tas attiecas uz  tiem cilvēkiem, kas jau ir mēģinājuši ko līdzīgu iepriekš.

Seansa laikā cilvēks iegrimst ikdienā neierastos plānos, notikumos, laikos, vietās, formās, skaņās, sajūtās, dzirdētos vārdos, līdz ar to, it īpaši pirmajos seansos, nepieciešams laiks, lai uzticētos ne tikai man, bet arī pašam sev un piedzīvotajā.
Pirmais seanss lielāko tiesu ir izmēģinājums – iepazīšanās, kur cilvēks pirmo reizi izmēģina, sajūt sevi un saprot, kā vispār tas viss noris un kā noris tieši ar viņu. Nākošajā reizē cilvēks jau ir sagatavots un zinošāks, ziņu plūsma, ko viņš uztver, jau ir saprotama un uztverama kā dabiski esoša.

Ceļošana uz iepriekšējām dzīvēm un dvēseļu pasauli (ceļošana laikā un telpā) ir māksla, kurai ir nepieciešams laiks, lai to apgūtu un izprastu.

Tāpat kā mēs visi cilvēki pēc sejas un līdzības esam ļoti atšķirīgi, tāpat arī lietas, kā mēs redzam ceļojumos uz iepriekšējām dzīvēm, mums katram ir atšķirīgas. Tāpēc arī jautājumu par konsultāciju daudzumu katrs var atbildēt tikai par sevi – kā katrs to pats sajūt.gramatas_nodalu_atdalitajs_divider

100Garant

Garantēju naudas atmaksu gadījumā, ja seansa laikā nesaņemsiet ne uz vienu savu uzdoto jautājumu atbildi.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply