Instrukcija tavai dzīvei

Piedzimstot to tev neiedeva un tu to neatceries …

tuZiniVairak▲ Tev BŪS ĶERMENIS. Tas Tev PATIKS vai NEPATIKS, bet tas būs vienīgais, kas būs Tavā rīcībā līdz pat Tava mūža beigām.
Jo to Tu pats esi izvēlējies, lai izietu noteiktas mācību stundas, kuras tu es izvēlējies nākot uz šo Planētu – Zemi.

▲ Tev NĀKSIES DZĪVOT SKOLĀ, kas sauksies DZĪVE un tā būs uz Planētas Zeme. Katrs cilvēks, katrs spīdzinātājs un katrs notikums šajā Dzīvē būs Tavs Skolotājs.
!!! Lai arī kādas tavas attiecības ir šobrīd, tās ir tieši tādas, kādas tev šobrīd ir nepieciešamas.

▲ KĻŪDAS NEEKSISTĒ – TIKAI MĀCĪBAS. Neveiksmes ir panākumu neatņemama sastāvdaļa. Upuru nav, ir tikai studenti, kas mācās.

▲ MĀCĪBU STUNDAS ATKĀRTOSIES visdažādākajos veidos tikmēr, KAMĒR BŪSI TĀS PILNĪBĀ APGUVIS. Ja neapgūsi vieglās mācību stundas – tās kļūs grūtākas. Kad apgūsi – pāriesi pie nākamās mācību stundas.

▲ ĀRĒJĀS PROBLĒMAS būs precīzs Tava IEKŠĒJĀ STĀVOKĻA ATSPULGS. Ja mainīsi savu iekšējo Pasauli, ārējā Pasaule mainīsies līdz ar Tevi.

▲ SĀPES – tas ir veids, kuru Visums IZMANTO, LAI PIEVĒRSTU Tavu UZMANĪBU.
Pajautā sev, Ar ko ir saistīta šī sāpe, slimība? Un gaidi atbildi.

▲ Tu sapratīsi brīdi, kad BŪS APGŪTA MĀCĪBU STUNDA, jo tad MAINĪSIES TAVA RĪCĪBA, ATTIEKSME.

▲ DZĪVEi kā gleznai ir „rāmītis”, bet pašu GLEZNU RADĪSI TU. Dzīve ir kā teātris, kurā TU ESI AKTIERIS. Ja Tu neuzņemsies atbildību radīt šo gleznu, tad to izdarīs citi.
Strādājot citu labā, strādājot nemīlamu darbu tu piepildi citu sapņus un citu mērķus.

▲ Tu saņemsi visu, ko vēlēsies. Tu INTUITĪVI PRECĪZI NOTEIKSI cik enerģijas kam tērēt un kādus cilvēkus sev piesaistīt. Vienīgais pareizais veids kā noteikt, ko Tu vēlies – ir paskatīties uz to, kas Tev jau ir.

▲ KATRAM IR SAVS “PAREIZI” un „NEPAREIZI”. Centies darīt tikai labāko no iespējamā. Katram ir savas robežas un sava patiesība. Kādam tavi iespēju griesti var būt ir tikai iespēju sākuma līmenis.
Vienam grīda ir griesti, bet citam griesti ir mazākais.

▲ VISAS ATBILDES IR TEVĪ. Tu zini vairāk kā rakstīts grāmatās. Viss, kas Tev būs jādara ir jāraugās Sevī, jāklausās Sevī un Sev jāuzticas.

Tev VIENMĒR BLAKUS ir tavi SARGEŅĢEĻI, lūdz viņiem palīdzību un viņi tev palīdzēs.

webinars19novembris

apmaciba600_21Novembris

P.S. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija būs interesanta un noderīga! Lūdzu, nospiediet pogu 

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply