Zinātnieku pētījumu rezultāts – REINKARNĀCIJA EKSISTĒ

Video YouTube publicēts 2013. gada 31. jūlijā

Aiens Stivensons (Ian Stevenson 1918-–2007) psihiatrijas profesors izpētīja 2500 gadījumu, kad ļoti daudz cilvēki detalizēti atceras savas iepriekšējās dzīves,klīniskajās nāvēs piedzīvoto, ļoti daudz kas no tā ir dokumentēts. Vairāk ne kā 40 gadus ir pētījis spontānas bērnu atmiņas par viņu iepriekšējām dzīvēm. Šie gadījumi tika rūpīgi pārbaudīti, un 62 procenti atmiņu tika apstiprināti. Daudzi institūti Amerikā un Eiropā pēta šo fenomenu.
Psihologi dažreiz pielieto hipnotiskās regresijas metodi, ar kuru pacientam ir vieglāk atcerēties pagājušo dzīvi un saprast, kāpēc tam ir kaut kādas fobijas. Savu kārt es varu to izdarīt Bez hipnozes palīdzības, cilvēks ir pie pilnas apziņas, kad nokļūst tur. Atsauksmes

Vēdu traktātā “Joga-sūtrā” ir izskaidrots, ka iepriekšējās dzīves spēj atcerēties tikai tas, kā prāts ir pilnīgi līdzsvarots. Mēs neatceramies savu iepriekšējo dzīvi tikai tāpēc, ka esam pārāk iesaistīti pašreizējā dzīvē. Mūsu maņu orgāni pastāvīgi raida visādus signālus uz smadzenēm, kādēļ mūsu uzmanība ir pievērsta ārpasaulei. Vairumam cilvēku tā ir vienīgā realitāte. Reti kurš tiecas iedziļināties sevī un savā atmiņā. Bet tie, kas to dara, spēj atcerēties savas iepriekšējās dzīves.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Похожие записи:

comments powered by HyperComments

Leave a Reply