Kas ir karma?

Skulptūras nosaukums "Karma"

Skulptūras nosaukums “Karma”

Sadzīviskā līmenī karmu pielīdzina liktenim

Karma ir kaut kas tāds, ko mēs varam ietekmēt. Karmas likums saka, ka katra doma un emocija, kuru jūs raidāt citu cilvēku virzienā, kādā brīdī tādā pašā mērā atgriezīsies pie jums. 

Mūsu karma attīstās caur daudzām iepriekšējām dzīvēm, bet darbojas arī tieši šeit un tagad – katrā mūsu eksistences sekundē. Cilvēks ir visas pieredzes summa, kas uzkrāta visu viņa iepriekšējo dzīvju laikā un kas atspoguļojas arī pašreizējā dzīvē.

Tas nozīmē, ka cilvēks ir pilnīgi atbildīgs par savu rīcību un ka jebkurā savas dzīves laikā viņš savu karmu var uzlabot.

Mēs esam tie, kas esam izveidojušies visu iepriekšējo dzīvju seku dēļ.

Cilvēka dvēsele ir viņa patiesā būtība, un katra inkarnācija dod tai izdevību uzkrāt jaunu pieredzi, mācīties un attīstīties citā fiziskajā ķermenī.

Šādā veidā vairāku dzīvju laikā var izprast cēloņa un seku karmas likumus, apstākļus un situācijas. Karma ir visaptverošs un varens likums, taču tā ir arī taisnīga un žēlsirdīga; neviens nevar ignorēt tās nepielūdzamos noteikumus, tas ir spēks, kas piesaista tieši to, kas ir vajadzīgs, lai dvēsele varētu attīstīties.

Tātad, lai arī kas atgadītos jūsu dzīvē – labais vai sliktais –, pārdomājiet, kā katrs notikums ir saistīts ar jūsu karmisko likteni: no šī viedokļa nav iespējams atrasties nepareizā vietā un nepareizā laikā.

Dž. Soskina “Ieskaties sevī”

GRamatas_Vaks_01

Apmeklēt Individuālo konsultāciju vai semināru.

Izlasīt Grāmatas par iepriekšējām dzīvēm, dzīvi starp dzīvēm, reinkarnāciju.

Iegādāties Manu PIRMO ELEKTRONISKO ROKASGRĀMATU «Dialogs ar pagātni» varat šeit

Iesaku noskatīties Filmu «Kur var aizvest sapņi»

Klientu atsauksmes

Kas ir nāve?

P.S. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija būs interesanta un noderīga! Lūdzu, nospiediet pogu 

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply