Ārpus karmas

Arpus_karmas_1000x363

Kad es sapratu, ka karmas nav, bet ir atbildība par domām, darbiem un darbībām man kādu laiku bija dīvainas sajūtas … bet tad sāku palikt uzmanīgāka. Kaut gan laiku pa laikam tāpat sastrādāju “ziepes” 🙂 bet to, kas atgriežas atpakaļ uztveru adekvātāk! Skaidrs ir viens, ka “ziepju” sastrādāšana ir spēku izšķērdēšana!

“Telpas redzamība”, stāvoklis “ārpus karmas”“elle un paradīze zemes virsū”.

Tēzes:

1) Jāapzinās, ka karma – tās ir sekas. Ik viena mūsu doma vai arī rīcība rada kādu tūlītēju rezultātu, kas iespaidos mūsu pašreizējo vai arī kādu no nākamajām dzīvēm.

2) Visi ir pakļauti cēloņu un seku likumam. “It viss ir karma”.

3) Tā ir māksla dzīvot īstenojot domas. Nodomāt un saņemt rezultātu. Radīt. Jo augstāka apziņa, jo ātrāka domu īstenošanās. “Dievišķajā apziņā” noris tūlītēja domu realizēšanās.

4) “Dievs” (savienošanās ar augstāku spēku) ir “ārpus karmas”.

Neviļus prātā iezogas zināma pretruna par to, kā gan “Dievs” var tikt uzlūkots kā kaut kas “ārpus karmas” esošs.

Uz šodienu ir sasniegts:

Ar jēdzienu “ārpus karmas” tiek saprasta parādu neuzkrāšana un tūlītēja efekta iegūšana. Citiem vārdiem sakot – šeit un tagad.

Karmu var dēvēt par aizgūtu dievišķo instrumentu. Ja tā ir pozitīva, tad Visums ir parādā tev. Savukārt, ja tā ir negatīva – tu esi parādā Visumam.

Cilvēkam dzīvojot parastā apziņas stāvoklī uzkrājas parāds, līdz ar to tiek radīts zināms līdzsvars. Pat tautā ir ticējums: “Tai pasaulē būs jāmaksā”. Ar to tiek saprasts, ka līdzsvara cena tiek aprēķināta nāves brīdī. Kā rezultātā cilvēks dodas vai nu uz paradīzi vai arīdzan – elli. Tas ir salīdzinoši vienkāršs un atvieglojošs process.

Cilvēkam atrodoties “dievišķajā stāvoklī” karma neuzkrājas. Ja kaut kas ir izdarīts ne tā, tas tiek izpirkts tūlīt pat. Ja ir ieguldīts, tad tiek atgriezts nekavējoties. Tāda lūk ir elle un paradīze te pat uz zemes – telpas redzamība energopotenciālā apziņas līmenī. Jo vairāk cilvēks ir saistīts ar dievišķo apziņu, jo ātrāk Visums atbild uz tā vēlmēm. Visums ir ļoti prasīgs. Pieļaut kļūdas vairs nevar – “tiksi nopērts”. Konsekventi doma realizējas daudz ātrāk kārtībai esot. Kas ir ļoti labi. Jo, ja tu “redzi” – tu vairs nevari atļauties pieļaut kļūdas. Jo kļūdas pārāk dārgi izmaksā. Tā ir skarba pieredze, kuras rezultātā citreiz nākas pat apdedzināties.

Izvēle dzīvot paradīzē vai arī ellē jāizdara patlaban.

Raksta autors Andrejs Riskovs (Андрей Рыськов). Tulkots speciāli priekš Reinkarnistes Ingas.

Informācija par maniem semināriem šeit -> SEMINĀRI, klikšķini, lai apskatītos.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply