Karmas un Reinkarnācijas Likumi.

Karma-i-reinkarnacijaKarmas Likums – visuma, cēloņu – seku likums, saskaņā ar kuru labie vai sliktie cilvēka darbi nosaka tā likteni. Karma – Dvēseles uzkrātā pieredze, kuras rezultātā, vai nu notiek attīstība, vai degradācija. Karmas Likums veic cilvēka darbību pozitīvo, kā arī negatīvo darbību seku realizāciju, un tādā veidā dara cilvēku atbildīgu par savu dzīvi, par tām visām ciešanām un baudām, ko tā nes.

Karmas Likums ir ļoti vienkāršs Likums, kas saka, ka ir iemesls, iemesls ir tas, ka esat pārkāpis Likumu. Kad jūs pārkāpjat Likumu, jūs radāt iemeslu. Un kad jums notiek citu Likumu pārkāpumi – tās jau ir sekas. Jūs pārkāpāt tikai vienu Likumu, aizkārāt Likumu virteni un sāka iet Likumu pārkāpumi. T.i. jūsu problēmas, kas jums parādās dzīvē – tas ir Likumu pārkāpumu sekas. Problēmas nedod attīstības karmaLOGOiespējas. Problēmas bremzē attīstību. Jo lielākas problēmas, un, jo tās ir grūtakas – tas saka par to, ka jums ir uzkrāti Likumu pārkāpumi. Un jums vajag aizdomāties – kādus Likumus jūs esat pārkāpis, ka jums tik daudz problēmu.

Kad cilvēks saka: man nav problēmu – viņš melo.Viņš melo pats sev, tāpēc, ka nav neviena cilvēka uz Zemes, kas nepārkāpj Likumus.

Tāpēc, ja jūs pārkāpjat Likumus, jūs tos varat pārkāpt daudz smagākā vai daudz vieglākā formā. Jūs varat pārkāpt Likumu, ieraudzīt šo pārkāpumu, apstādināt šo procesu un jūs aizturēsiet tam sekojošos cēloņus. Cēloņus, kas kā sniega bumba, palielinās. Visas slimības, kas ir jums, tas ir nekas cits, kā cēloņu sekas – Kosmisko Likumu pārkāpumi. Jūs varat būt pavisam veseli, ja jūs jau laikus sapratīsiet, kur esat pārkāpis un ātri šo cēloni noņemt caur Nožēlošanas Likumu – apzinājos, nožēloju, izpirku. Ja jūs tā strādāsiet, tad jūsu organisms būs vesels, jūs pārstāsiet slimot. Tas nerunā par to, ka jūs pavisam nepārkāpsiet Likumu, bet jūs laikus sāksiet ievērot, saprast, apzināties, un jūsu sekas sāks izzust, tāpēc, ka jūs strādājat ar cēloņiem, bet cēlonis ir tieši tajā, ka jūs izpratāt un sapratāt, ka jūs esat pārkāpis, to vai citu Likumu.

BubbleInfinity4Reinkarnācijas Likums. Kad Dvēsele pāriet no viena, savas attīstības pakāpiena, uz otru, iegūstot noteiktu pieredzi, to sauc par Reinkarnāciju. Piemēram, no kristāliskās pasaules pakāpiena uz augu valsts pakāpienu, vai no augu valsts pakāpiena uz dzīvnieku valsts pakāpienu, vai no dzīvnieku valsts pasaules – Dvēsele pāriet jau cilvēciskajā iemiesošanā – tie ir visi Karmas Likuma darbības veidi, ko sauc par inkarnāciju. Kad Dvēsele jau iegūst savu pieredzi uz kāda viena pakāpiena, pārdzimstot tajā daudzas reizestā jau ir reinkarnācija. Cilvēkam Reinkarnācijas Likums skan šādi: Cilvēkam ir tiesības dzīvot, ne vienu vien dzīvi, vai pārdzimt, ne vienu vien reizi, tik, cik viņam būs nepieciešams, lai attīstītos līdz Dievacilvēka stāvoklim, vai līmenim.

Tas ir uzdevums – attīstīt savu Dvēseli, tā attīstīt savu apziņu un tā harmonizēt savu saprātu, lai kļūtu par Gaismas ķermeni. Reinkarnācijas Likums – tās ir cilvēka tiesības uz dzīvi, tas ir pirmais, kas tam ir paredzēts. Tāpat, atkarībā no cilvēka iepriekšējās Dvēseles iestrādnēm (наработки), cilvēkam tiek dotas tiesības izvēlēties reinkarnācijas laiku: vietu, valsti, novadu; izvēlēties nacionalitāti, tāpat, šī Likuma ietvaros cilvēkam tiek piedāvāta sociālā vide, savu vecāku izvēle, tāpat arī tos, kas vēlāk audzinās šo Dvēseli. Vecāki un audzinātāji varbūt absolūti dažādi cilvēki un tas ļoti bieži tiek sastapts sabiedrībā. Tāpat uz šo tiesību pamata, uz Zemes parādījās surogātmātes, mākslīgā apaugļošana un tas nav Dieva Likumu pārkāpums, bet vien Dvēseles tiesības izvēlēties inkarnāciju. Tas viss ir ielikts Dvēseles attīstības programmā. Ja smalkajā plānā Dvēsele var izvēlēties: reinkarnēties vai nereinkarnēties blīvajā (в плотном плане) plānā, tad blīvajā plānā, kad Dvēsele jau ir ieradusies, tai ir tiesības uz dzīvi, bet tai nav tiesību atņemt sev šo dzīvību, tā kā, te tiesībās stājās citi Likumi: Likums Nenogalini un Likums Nenodari Ļaunumu. Aborts – ir šī Likuma pārkāpums. Kad jūs pārkāpjat Likumu, jūs ar to veidojat pārkāpuma iemeslu un izlabojot to, cēloņi nepaspēs izspausties jūsu dzīvē, tie transformēsies. Strādājot pēc shēmas, apzinājos – nožēloju – izpirku, jūs pārstāsiet slimot un būsiet vesels. Tas nesaka par to, ka jūs izbeigsiet pārkāpt Likumu, bet jūs jau laikus sāksiet izprast savus pārkāpumus un laikus sāksiet labot tos. Kad jūs strādājat ar cēloni, tad sekas izzūd. Cilvēks paliek vesels un veiksmīgs. Problēmu esamība dzīvē – tie ir Likumu pārkāpumi dzīvē, kas ir jūsu attīstības bremzes, un tas vēl runā par to, ka cilvēks nestrādā ar savu pārkāpumu cēloņiem. Tā pakāpeniski cilvēks, strādājot ar savu pārkāpumu cēloņiem un izlabojot tos, aiziet līdz Dieva cilvēka pakāpienam, kur tas pārstāj pārkāpt Absolūta Likumus.

Informācija ņemta no chenneling.org. Tulkojis no krievu valodas Armands Mālnieks.

gramatas_nodalu_atdalitajs_divider

 

 

Ja jūs gribat ieraudzīt, uzzināt un saprast savas karmiskās saites, tad laipni lūgti uz individuālo seansu vai semināru. Ja jūs sagribēsiet ieraudzīt un izlabot, tad es to palīdzēšu jums izdarīt.

Iesaku noskatīties Filmu «Kur var aizvest sapņi».

Klientu atsauksmes.

Citus rakstus par karmu un reinkarnāciju varat izlasīt šeit.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply