Pašrealizācija – piepildītas dzīves atslēga!

Atslega_uz_dzies_aicinajumu1Tikai realizējot savu sūtību mēs varam būt pa īstam laimīgi. Pašrealizācija- tā ir viena no laimīgas un piepildītas dzīves atslēgām. Tikai darbošanās jomā, kas mums dod prieku, ko darām ar aizrautību un mīlestību, var nest patiesu piepildījumu dzīvē. Tikai realizējot savu aicinājumu mēs pilnībā atveram savu radošo potenciālu, esam maksimāli produktīvi un veiksmīgi.

Sirdslieta ir arī vienkāršākais ceļš un pārticību. Daudzi mega-veiksmīgi ļaudis ir ieguvuši savu bagātību pateicoties tam, ka ir nodarbojušies/nodarbojas ar savu sirdslietu.

Sirdslieta taču ir arī ļoti interesanta, jo arī papildzināšanu un prasmju apgūšana neprasa papildus piepūli… Tieši otrādi- tas ir ļoti interesants un aizraujošs process! Tādejādi, nodarbojoties ar sirdslietu, ir viegli kļūt par ekspertu.. Bet eksperti, kā zināms, arī nopelna vairāk par citiem!

Sirdslieta ir dabīgs iekšējās motivācijas avots. Vajadzība pēc papildus motivācijas atkrīt.

Nodarbošanās ar savu sirdslietu ir vienkāršākais un vienīgais drošais veids, kā uz viesiem laikiem aizmirst par slinkumu.

Jums vairs nebūs jāpiespiež sevi strādāt, lai pelnītu naudu. Pats pelnīšanas process nesīs tikai prieku, baudu un piepildījuma sajūtu!

Katram ir doti talanti, spējas… katram ir sava sūtība un misija uz zemes.

  • Kā to saprast?
  • Kā izprast sevi?
  • Kā uzdrošināties?
  • Ar ko sākt?

Raksta autore Inta Blūma

Rast atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs mani semināri. Semināru grafiku varat aplūkot uzklikšķinot ŠEIT 

Citi raksti par Dzīves Aicinājumu-Pašrealizāciju-Sirds lietu. Klikšķini. lai apskatītos.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply