Zēns apgalvo, ka atceras savu iepriekšējo dzīvi un nāvi

Luka5gadiKāds piecgadīgs puisēns no Ohaio štata ASV apgalvo, ka atceras savu iepriekšējo dzīvi.

Ārvalstu mediji vēstī, ka piecgadīgais Lūks Ruelmens sācis stāstīt par kādu sievieti, kuru sauc Pema, un viņa māte Ērika nodomāja, ka tas ir tikai iedomu draugs. 

Sievietei gan nebija ideju, kur viņas dēls dzirdējis šo vārdu un kāpēc bija ar to tik ļoti pārņemts. Māte gan nedomāja, ka tas ir kas savāds, lai gan neviena Pema viņu ģimenei nebija pazīstama

Kad puisēns bija divus gadus vecs, viņš stāstīja, ka kādreiz bija Pema – meitene ar melniem matiem. 

«Es biju Pema, bet es nomiru un devos uz debesīm, es redzēju Dievu, kurš beigās mani nogrūda atpakaļ lejā. Kad es pamodos, es biju bērns un tu mani nosauci par Lūku,» dēla teikto atstāstīja māte. 

Māte dēlam vaicājusi, kā viņš nomira un dēls paskaidroja, ka ugunsgrēkā lielā ēkā Čikāgā. Māte bija satriekta, jo dēls nekad nebija bijis Čikāgā un arī ģimenei ar šo pilsētu nav nekādas saistības, tāpēc tā netika pieminēta. 

Meklējot internetā, māte uzgāja informāciju par ugunsgrēku 1993.gadā viesnīcā, kurā dzīvību zaudēja 19 cilvēki, tostarp kāda 30 gadus veca Pema Robinsone

Tomēr ģimene turpināja domāt, ka tā ir tikai sakritība.

Vēlāk ģimene piedalījās šovā «Spoks manā bērnā» un pārbaudīja uz to brīdi jau piecus gadus veco Lūku, iedodot viņam daudzas fotogrāfijas un lūdzot parādīt, kura ir Pema. Viņš parādīja ar pirmo reizi. 

Ar laiku zēns pārstāja runāt par savu iepriekšējo dzīvi un Pemu, taču ģimene joprojām cenšas gūt atbildes. 

Psihiatrs Džims Takers skaidrojis, ka tas nav tik rets gadījums, kad bērns apgalvo, ka atceras savu pagājušo dzīvi.  2013.gadā ārsts izdevis grāmatu «Atgriezties dzīvē», kurā izstāstīti neparasti stāsti par bērniem, kas tic, ka ir reinkarnējušies

To starpā ir arī piecgadīgais Raiens, kurš atminas dzīvi Holivudā 20.gadsimtā un savu nāvi 1963.gadā slimnīcā. 

Video publicēts 2015. gadā 11. februārī.

Informācijas avots apollo.tvnet.lv

Varat paši to pārbaudīt atnākot uz individuālo ceļošanu uz iepriekšējām dzīvēm vai apmeklējot manus seminārus par iepriekšējām dzīvēm.

Manu klientu stāsti par iepriekšējām dzīvēm

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply