Karmiskās attiecības jeb karmiskie mezgli

raznye-grani-otnoshenij_3-700x352Nedaudz par karmiskajām attiecībām, jo šī tēma ir aktuālā visiem un tā ir ar noslēpuma plīvuru tīta. Attiecības mums ir nepārtraukti un ar visiem. Bez attiecībām dzīve nav iespējama. Jebkādas attiecības ir attiecības. 

Kas ir karma?

Karma – tā ir jebkura dvēseles uzkrātā pieredze.

Tava rīcība caur karmu atgriežas, kā bumerangs „ Ko sēsi , to pļausi” .Tas attiecas, ka uz negatīvo, tā arī uz pozitīvo pieredzi. Karma ir kā dvēseles filtrs.

Karma <- sekas <- rīcība <- IZVĒLE

karmaLOGOSekas var izpausties jau šodien, pēc desmit gadiem, vai nākamajā dzīvē-iemiesojumā, tās var skart arī nākamās paaudzes – jūsu bērnus un mazbērnus. Aiziet pa dzimtas ķēdīti. Dzimtas karmu.

Kas ir karmiskās attiecības?

Karmiskās attiecības veidojas starp cilvēkiem, kuriem ir līdzīgs vibrāciju līmenis. Tās ir attiecības no iepriekšējiem dzīvēm-iemiesojumiem, kur kaut, kas nav attiecībās atrisināts, kaut, kas attiecībās ir nepabeigts un ir palikušas dziļas emocionālas traumas. Attiecības starp diviem cilvēkiem, kas zinājuši viens otru iepriekšējās dzīvēs.

Karmisko attiecību pazīme – ka partneri nes iekšienē neatrisinātas problēmas, kā piemēram:

  • bailes,
  • dusmas
  • atkarība, 
  • vainas apziņa,
  • greizsirdība un taml.

Partnerattiecībās mēs nespējam aizbēgt no partneriem, kuri mums ir nodarījuši pāri, vai kuriem mēs esam nodarījuši pāri. Ja mums izdodas aizbēgt vienas dzīves laikā, tad nākamajā dzīvē mēs atkal varam sastapties ar bijušo partneri, bet būt mainītās lomās, piemēram, ja jūs šajā dzīvē esat sieviete, tad iespējams, ka iepriekšējā dzīvē bijāt vīrietis. Un aizejot no attiecībām ar sāpi sirdī un aizvainojumu, tas liecina, ka šāda veida attiecības atkārtosies. Vai nākošajā dzīvē, vai arī vēl pat šajā dzīvē varat sastapt citu cilvēku un radīsies tādas pašas situācijas un problēmas, kamēr jūs nesapratīsiet, kas jāmaina sevi!

Karmisās attiecības ir sarežģītas un smagas ar to, ka dvēselēm-cilvēkiem nākas daudz strādāt ar sevi.

imagesŠiem cilvēkiem (šīm dvēselēm) ir kopēji uzdevumi, kuri jāizpilda, jāatrisina. Tieši tāpēc  nākam uz Zemes, lai atbrīvotos no karmas – atraisot karmiskos mezglus – atbrīvotos no negatīvām emocijām un pieņemtu to, kā dvēseles pieredzi, izejot no situācijas ar:

  •  sapratni, 
  • piedošanu, 
  • pieņemšanu 
  • un atlaišanu 
  • ar vieglu-mīlošu sirdi.

Piemēram, jeb kuru attiecību šķiršanās brīdī turot sevī ļaunumu, sāpes, bailes, aizvainojumu, tieši šajā brīdī veidojas karmiskais mezgls, vai vienkārši turpinās atkārtojošā situācija, jo pirmsākums ar šo cilvēku (dvēseli) ir kādā no iepriekšējām dzīvēm. Tas nozīmē, ka tu neesi atraisījis savu karmiso mezglu, bet esi izveidojis jaunu mezglu!

Raksts par “Karmiskām laulībām”.

gramatas_nodalu_atdalitajs_divider

Ja vēlaties noskaidrot un tikt galā ar savām karmiskajām attiecībām nāciet uz maniem semināriem vai individuālajām konsultācijām.

Semināru grafiks šeit un pieteikties uz individuālo seansu šeit.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply