Kas ir Karma un kā izkļūt no zemo vibrāciju virpuļa?

karmaLOGOPiedāvāju jums izlasīt brīnišķīgu viegli uztveramu rakstu, kuru ir uzrakstījusi man kolēģe Marina Saburova. 

Kas tad galu galā ir KARMA? Patīkamu un atklāsmēm bagātu lasīšanu 😉

Marinas Saburovas personīgo novērojumu un pētījumu atskārsmes.

Tas, ko pašlaik rakstu un tas, ko vēlos paust, neesmu izlasījusi nevienā grāmatā. Visas šīs zināšanas un atziņas ir nākušas tikai izrietot no manas pieredzes un pētījumiem.

Līdz šim brīdim esmu veikusi ap 1000 seansiem, kopā ar klientiem iegremdējoties viņu iepriekšējās dzīvēs, pārrakstot viņu dzīves, pie tam izskatot labākos scenārijus – iespējamo notikumu attīstību. Tāpat arī apspriežoties ar klientu pavadoņiem, skolotājiem par šo iemiesojumu apgūtiem – izpildītiem un neapgūtiem – neizpildītiem dzīves mācību uzdevumiem.

Pats galvenais, ko esmu sapratusi un ko gribu teikt: Karma – tas nav sods.

Karma – tā ir jebkura dvēseles pieredze.

Visas mūsu mācības iemiesojumos uz Zemes tiek vērstas uz vienu – izzināt beznosacījuma mīlestību, iemācīties pieņemt, uzticēties, mīlēt, būt līdzsvarā ar sevi, attīrīties no ego, izjust un ielaist sevī sirds gudrību.

Dažos iemiesojumos pastāv mīlestības izjušanas pieredze, citos iemiesojumos – mīlestības neizjušanas pieredze.

Ja kādā no iemiesojumiem mācība nav izieta, tad tā pāriet uz citu iemiesojumu, pie tam ar daudz lielāku apjomu un grūtības pakāpi.

Bet tas nav tāpēc, ka kāds mūs sodītu. Tas ir tikai aiz tam, ka mēs varam pāriet citā attīstības līmenī, izdzīvojot atšķirīgas pieredzes un pieņemot sevī kādu pavisam jaunu šķautni.

Karma – tas nav sods. Debesīs neviens nevienu nesoda, tur nav zemo vibrāciju enerģijas, tādu kā dievišķā atmaksa, grēks vai debesu sods. Mūsu mājas ir gaisma un mīlestības telpa.

Dieva sods, grēks – tie ir tikai cilvēku izdomāti jēdzieni, lai vieglāk un veiklāk iebiedētu un iegūtu varu pār neizglītotiem ļaudīm uz Zemes.

Jā, pēc iemiesojuma, kurā cilvēks ir iestidzis zemākajās vibrācijās, nav varējis, nav zinājis vai nav vēlējies no tās izkļūt laukā, nav piedzīvojis mīlestību, var nokļūt ellē. Kaut gan elles jau nav, ir tikai zemākais astrāls, jeb zemo vibrāciju enerģijas valstība. Un nokļūt tur – tā ir pašas dvēseles izvēle, kā daļa no Vienotā veseluma.

Tas, kurš apzināti izvēlas mīlestības un gaismas ceļu, tas arī nokļūst mīlestības un gaismas pasaulē.

Galvenā izpratne, ko es vēlos sniegt, ka karmas negatīvā izpausme mūsu dzīvē ir sevis paša nepiedošana un nepieņemšana, neizieto mācību dēļ.

Augstākie spēki mūs nesoda. Augstākie spēki pieņem mūs tādus, kādi mēs esam, un ciena mūsu izvēli.

Negatīvā karma ir tad, kad mūsos pašos attīstās sevis nepieņemtie apstākļi.

Karma – tas nav sods un nav arī princips “aci pret aci”, jeb “zobs pret zobu”.

Katrs no mums ir apziņas lauks, kas ir austs no enerģijām un pieredzēm. Visas mūsu dzīves un iemiesojumi veido šo apziņas lauku.

Simtu un tūkstošu iemiesojumu laikā uzkrājas daudz neapgūtu mācību, kurās mēs neesam paši sev piedevuši, neesam sevi pieņēmuši, tādējādi neesam piedzīvojuši attiecīgu pieredzi, jeb mācību stundu. Tāpēc mūsu ķermeņos krājas zemās vibrācijas, sevis nolieguma un nosodījuma pieredze.

Lai izdziedinātu ķermeni, Visums mums rāda zīmes un piedāvā pārbaudes. Šīs zīmes atpazīt ir ļoti viegli. Visu to, ko mēs nosodām, zemapziņā mēs nepieņemam šajā dzīvē vai neesam pieņēmuši citos iemiesojumos.

zakon-karmyMums sev ir jāpiedod par savām mazvērtības sajūtām un trūkumiem, kurus mēs, kā spogulī, redzam citos. Mums vajag atbrīvoties no slepkavu un izvarotāju galējas nosodīšanas, jo mēs arī to pašu esam darījuši kādā no citiem iemiesojumiem. Ir jāļauj pastāvēt augstprātīgumam, skaudībai, meliem un viltībai. Ja mēs to redzam, tad tā mums ir kā Visuma pasniegta zīme, lai to visu pieņemtu un piedotu sevī.

Jā! Tas viss ir jādara, lai dziedinātu sevi un pasauli.

Piedot vajag tikai sev.

Nav jēgas piedot citiem. Citiem mēs varam pateikties par pieredzi, kas atspoguļo to, kas ir mūsos.

Padomājiet par šo jautājumu: “Kas mani tracina, kaitina, kas visvairāk nepatīk apkārtējā pasaulē?” Stulbums? Rupjība? Nezināšana? Meli?

Un vēl viens jautājums: “Kas man ir jāiegūst, lai es būtu laimīgs un līdzsvarots?” Pārliecība? Labsirdība? Dāsnums? Miers?

Tas viss ir par mums! Gan viens, gan otrs!

Atbildes uz šiem jautājumiem – tas ir tas, kas ir nepieciešams strādājot ar sevi. Ko meklēt sevī, kādu vēl sava dimanta neizzinātu maliņu atklāt, spodrināt, atveseļotu un piepildīt ar mīlestību un gaismu?

gramatas_nodalu_atdalitajs_divider

Karmas likumsmūsu rīcības sasaiste ar tālejošām sekām, kas iestājās pēc notikušās rīcības.

Šī rīcība, nodarījums – darbība vai bezdarbība – galvenokārt ir sevis nemīlēšana un nepieņemšana.

Sevis nemīlēšana, apzināti vai neapzināti, izpaužas divos apstākļos:

Pirmais: ”Es esmu slikts!” Cilvēks uzskata, ka viņš ir nebūtība, ka viņš ir nekas, viņam nav tiesību un viņš nav pelnījis nekā labāka.

Otrais: “Paskatieties, cik es esmu labs!” Ego pastāvīgi mēģina pierādīt, ka cilvēks ir ļoti labs, ka viņš ir pelnījis, ka viņam ir tiesības. Acīm redzot, ja cilvēkam ir nepieciešams pierādīt savu pilnību, tas nozīmē, ka viņš pats sev netic.

Mūsu apziņas lauka emocionālajā un mentālajā līmenī veidojas nosacījumu apstākļi, kurus mēs paši nepieņemam, kas neapzināti ietekmē un valda pār mums zemapziņā.

Šie nosacījumi veidojas mūsu iekšienē, mūsu zemapziņā. Šajā dzīvē – tās ir pieredzes sekas vai iegūtas programmas no apkārtējās vides. Vai arī velkas kā karmiskā saite no citiem iemiesojumiem.

Vienīgais veids, kā izkļūt no karmas zemo vibrāciju pieredzes virpuļa, ir ceļš caur apkārtējās pasaules pieņemšanu, caur visu savu iekšējo un ārējo pasauļu pieņemšanas.

Izeja no karmas zemo vibrāciju virpuļa nozīmē – iegūt veselumu, atrasties beznosacījuma mīlestībā ar sevi un visu pasauli.

Attiecīgie karmiskie apstākļi mums doti, lai mēs sevī pieņemtu savas nepieņemtās gaišās puses.

Piemēram, noraidīta sievišķība un seksualitāte vai maz attīstīta vīrišķība un pārliecība, utt.

Pieņemt sevī visu – un mūsu misija uz Zemes ir izpildīta!

Atrast to, kas mūs vieno, nevis šķir – tas ir ceļš!

gramatas_nodalu_atdalitajs_divider

Līdzsvarota pieņemšana nav akla, bet apzināta. Pieņemšana nenozīmē, ka mums bez izņēmuma viss jāpieņem no apkārtējas vides un laipni jāieaicina savā dzīvē. Bieži vien mācības apgūšana ir tieši mācēt veidot robežas, atdalīties no zemās vibrācijas enerģijām. Piemēram, izšķirties no karmiskā partnera bez aizvainojumiem un galējiem nosacījumiem pret viņu.

Apkārtējā loka izvēlē – izslēgt tos, kuri vēlas mūs ievainot un padarīt vājākus.

Līdzsvarota apzināta pieņemšana nozīmē tieši pieņemt to, kas palīdz mums piedzīvot savas paredzētās mīlestības mācības pašam pret sevi.

 Autors: Marina Saburova

Raksts tulkots speciāli priekš Reinkarnistes Ingas

gramatas_nodalu_atdalitajs_divider

Ja jūs gribat ieraudzīt, uzzināt un saprast savas karmiskās saites, tad laipni lūgti uz individuālo seansu vai semināru. Ja jūs sagribēsiet ieraudzīt un izlabot, tad es to palīdzēšu jums izdarīt.

Iesaku noskatīties Filmu «Kur var aizvest sapņi»

Klientu atsauksmes

Kas ir nāve?

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply