Čenelings – Kāpēc cilvēki piedzimst? Kāpēc cilvēki pārdzimst un pārdzimst?

Cilvēka garīgums, kā sākt garīgo ceļu?

Visiem cilvēkiem ir katram savs dzīves aicinājums. Tas ir ->  Atrast un saprast sevi!

Ja tu prasi par aicinājuus, tad tevi nevien neaicināja šeit padzīvot! Tā bija tava pašas izvēle! Tu pati izvēlējies atnākt! Tā bija tava vēlme iepazīt prieku, iepazīt savu patieso dabu.

Kas ir cilvēka patiesā daba?

Cilvēka būtība ir savs patiesais stāvoklis. Savs unikālai starojums, unikāla būtība!!!

Viss mīlīgākais, viss sirsnīgākais, dabīgākais stāvoklis ir priekā!!!

Ļauties atslābināt ik ikvienu domu, ieiet šūpulītī, ļaušanās šūpulītī, tik līdz ienāk doma tūlīt rodas pretestība, rodas ķieģeļu siena pa kuru ir jāiesit, lai atkal atslābums iestātos.

Ieteikums man-Ingai  atlaisties un kļūt brīvākai 😉

Viss bija ieplānots, ko tas nozīme?

Kāpēc cilvēki piedzimst? Kāpēc cilvēki pārdzimst un pārdzimst?

  1. Pirmais indikators, kāpēc tu šeit esi -> JO ir vēlme kaut ko izzināt!!!!

Jo ir nepārvarama vēlme, iekāre būt šeit uz Zemes!!! Iekāre un vēlme darīt šeit!

Piemēram, es vēlos šeit piedzimt, lai es varētu runāt caur kaut kādu nesaprotamu Enriko no citas dimensijas (čuvaks, būtne, kura pieslēdzas Matīsam, lai vēstītu), lai varētu stāstīt kaut ko interesantu te! Kāds vēlas piedzīvot ģimenisku dzīvi, skaistu dzīvi, kā jūs saucat biznesa dzīvi utt.

2. Nākošais solis, kāpēc piedzimst?

Tāpēc, ka nav ticis vaļā no emocionāliem šķēršļiem, nosēdumiem, traumām, dziļām depresijām, skumjām utt. un automātiski tā skumja ir jāizstrādā NEVIENS TAVĀ VIETĀ NEKO NEIZDARĪS. Tev vienīgi pašam ir jāatnāk, jāsaprot kāpēc tev tas ir, jāatbrīvo to kāpēc tev tas ir, jāatlaiž, PAŠAM SEVI JĀKĀRTO. Neviens tavā vietā to nedarīs! UZ VISU IR BRīVĀ GRIBA! Neviens nejauksies tavā enerģētiskajā laukā. 

Ir atsevišķi gadījumi, kad ir vienošanās -> „Aiziešu pie kādas burvīgas dziednieces un viņa man palīdzēs saprast, palīdzēs atstrādat, istrādāt enerģijas….” BET PIRMS PIEDZIMšANAS daudzi cilvēki, dvēseles, būtnes ĻOTI LABI APZINāS, KAS ViņāM VēLO IR JāIZSTRāDā un ĻOTI SMALKI IZPLāNO SITUāCIJAS, LAI VARēTU IZSTRāDAT TO AR DARUGIEM, CILVēIEM, APKāRTēJIEM, NOTIKUMIEM PAR PašU DzīVI! Jautājums ir vai tad, kad jūs esat piedzimis jūs klausiet savu dzīvi, vērojat savu dzīvi, ļaujieties dzīvei, vai jūs joprojām uzņemiet vēl un vēl un pretojaties vairāk un vairāk savai dzīvei.

Piebildīte: Drīz pienāks laiks, kad katram no jums tapt par gaismām un apzināties savas pieredzes, visas savas dzīves, visus enerģētiskos nosēdumus apzināties un sajust un atbrīvot tās, APZINĀTI ATBRĪVOT TĀS, BŪT AR TĀM UN Jūs TAPSIET DAUDZ SKAISTĀKI, MĪLOŠĀ ENERĢIJĀ, SVĒTĀ ENERĢIJĀ, PRIEKPILNĀ ENERĢIJĀ,  MIERA ENERĢIJĀ, KURĀ VISAS JŪSU PIEREDZES KļŪS SKAIDRAS, KĀPĒC TĀ IR BIJIS, Būs SKAIDRS KĀPĒC tā IR NOTICIES, PAT DAUDZAS SITUĀCIJAS CILVĒKIEM EJOT šīs DZĪVES LAIKĀ VIENKĀRŠI ZIN UN SAPROT KĀPĒC TAS IR NOTICIS.

No apmēram 19.min ir turpinājums.

Video atbildes uz jautājumiem:
  • Vai sieviete ir tālu no sava unikālā uzdevuma?
  • Kāpēc cilvēki dara to, kas nerada prieku?
  • Ja tev šķiet, ka tev jāiet uz darbu pa galvu, pa aklu! Tad …
  • Kāpēc Enrico ir izvēlējies vīriešu ķermeni un rotaļu laukumu ir izvēlējies Latviju? (27.58 min)

Pieskarties Reinkarnācijas esamībai varat atnākot uz semināru vai individuālo seansu .

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply