Ceļojumi pagātnē – individuālā ceļojuma un grupas meditācijas salīdzinājums

Atsauksmes par tikšanos ar Reinkarnisti Ingu 22.jūnijā un augusta nometnē Lēdmanē 2015.gadā no Daces.

Ceļojumi pagātnē- mans individuālais un kopīgais Lēdmanē.

Pirmais mans ceļojums notika individuāli pie Ingas, un protams tas bija visaizraujošākais un satraucošākais, jo pirms tam nezini, kas būs, kas notiks. Man par pārsteigumu, man ar Ingas palīdzību izdevās ātri ieiet meditatīvajā stāvoklī, sajust to viļņaino bezsvara stāvokli, kad mans ķermenis bija gaisā, it kā uz ūdens viļņotos, tad sagriezās uz sāniem, tad it ka uz vēdera bija, kaut es ceļojuma laikā gulēju uz muguras. Izdevās ātri sajust savus sargeņģeļus un pavadoņus, atpazīt tos, tie mani raustīja aiz pirkstiem un katrs kaut ko vēlējās man pateikt. Jutu tik vārdos neizsakāmu mīlestību un gaišumu tai brīdi un man vispār nebija bail ne no kā.

Pirmajā reizē redzēju vairākas savas iepriekšējās dzīves, redzēju kā dzīvoju un nomirstu katrā no tām. Izjutu fiziski, kā jūtas cilvēks, kad tuvojas nāve-aukstums stindzinošs un sajūta ka tūlīt viss beigsies. Jutu arī, kā gaismas un tumsas spēki velk mani katrs uz savu pusi. Tumsa vēlas saplēst manu sirdi, atņemt zināšanas par labo, par to, kā palīdzēt citiem. Ceļojuma laikā saņēmu vēstījumu “Saule tevī spīd – neatdod to tumsai!”

Es ļoti daudz ko sapratu pati par sevi, savām agrākām bailēm, šaubām, sāpēm. Sapratu, kāpēc man ir interese saprast Visumu un pašai visu laiku attīstīties dažādās jomās, kāpēc interesē ezotērika un maģija. Sapratu savas mācību stundas, kas šajā dzīvē jāapgūst caur sāpēm. Atpazinu savus ģimenes locekļus, sapratu, ko katrs no viņiem man māca.

Pēc pirmā ceļojuma sāpēja viss ķermenis, īpaši rokas, aiz kurām sargenģeļi ar mani sazinājās, bija dulla galva visu dienu. Taču! Uz reiz pēc tā pēkšņi sāku zināt cilvēka auras krāsas -redzēt krāsu pleķīšus, laukumus uz cilvēkiem, un informacija par krāsam katram atnāca. Mani bija sajūta ir it ka galvā atvēries kosmoss, kur agrak bija tikai mazs caurums.

Tagad šo spēju redzēt, sajust cilvēka auras un enerģijas turpinu izkopt.

Otrais ceļojums notika nometnē Lēdmanē. Šis bija kolektīvais ceļojums. 

Sākumā bija grūtāk ieiet “ceļošanas” stāvoklī, jo meditācija notika brīvā dabā un sāka līt lietus, tas, ka apkārt ir daudz cilvēku, netraucēja. Pēc tam, kad beidzās lietus, izdevās viegli aizceļot pagājušajās dzīvēs. Šajā reizē vēlējos redzēt konkrētu savu dzīvi, dzīves, kas skar attiecības ar manu vīrieti, ar kuru visādi un ļoti raibi ir gājis 18 gadus. Sajūtas ceļojot bija līdzīgas, kā pirmajā reizē. Šī reize sniedza sāpīgu, bet saprotamu attiecību norises izklāstu iepriekšējās dzīvēs, paskaidroja, kāpēc mēs abi esam kopā šajā dzīvē, kāpēc mūs tik ļoti vienu pie otra “velk” visu laiku, kāpēc mīlestība vienam uz otru ir tik pat spēcīga, kas mums abiem šai dzīvē kopā jāizdara.

Atklāsmes bija atkal daudz pašai sev, bet pati interesantākā man šķita iespēja visiem pēc ceļošanas padalīties ar savu pieredzi, ko kurš redzējis, sapratis-tas ir liels pluss kopīgai ceļošanai pagājušajās dzīvēs.

Kopumā esmu ļoti pateicīga tev, Inga, par abām savām ceļošanas pieredzēm. Patreiz krāju sev jautājumus, uz kuriem vēl gribu saņemt atbildes un vēlos mēģināt ar tava video palīdzību pati paceļot savās pagājušajās dzīvēs.

Ar cieņu, Dace

Šeit var pieteikties uz konsultāciju vai atnākt uz semināru.

Šeit var izlasīt citas atsauksmes, VIDEO atsauksmes .

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply