Saņēmu atbildes uz saviem jautājumiem

Atsauksme no Renātes K. 23/03/2013

Kopējais iespaids ir patīkams, biju iedomājusies ka viss būs savādāk, bet esmu patīkami pārsteigta, ka seans notika šādi.
Jaunu ieraudzīju visu, jo nebija nemaz akas nojausmas kādas ir bijušas manas iepriekšējās dzīves.
Atklāsmes-nezinu vai šoreiz tā sanāca, bet manas iepriekšējās dzīves ir bijušas pārdzīvojumu pilnas. Jā, seans bija noderīgs, jo ieraudzīju atbildes uz saviem jautājumiem, ko biju uzdevusi pirms seansa.


Vai attaisnoji manas cerības-jā, bija seansa laika tādi momenti, ka man gribējās, lai tu man uzdod vel kādus jautājumus, ne tos ko norunājām pirms seansa, man takā likās ja tu pajautāsi man ko es redzēšu vairāk, bet tās ir tikai manas sajūtas.
Tu esi malacis, jā sajūtas sajutu nepatīkamas seansa laikā 2 reizes sāku raudat, bet tā no sirds likās ka izraus dvēseli tās bēdas un bija arī sajūta ka spiež kopa krūšukurvi. Vienu momentu notirpa kreisā roka, izjutu arī bailes.
Pēc seansa īstenība pus dienu biju taka apdullusi galva tāda dūmakaina, šodien visu laiku domāju un atcerējos redzēto mēģinu izsecināt to ko redzēju,tagad īstenībā ir vairāk jautājumu nekā pirms seansa,laikam jāpaiet laikam, lai visu tā 100 % aptvertu un saprastu saņemto informāciju.
Liels tev paldies par šo iespēju ielūkoties man šajā visā!!!

Pieteikties uz seansu

Atsauksmes krievu valodā

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply