Konsultācija vai nodarbība, tāds ir jautājums?

Ar ko atšķiras individuālais seanss no grupveida nodarbības?

Trīs faktori, kuri neattiecas uz ceļošanu pagātnē, bet gan uz atšķirību starp individuālu seansu un nodarbību grupā:

individualaKonsultacijaPirmkārt: Individuālajā seansā visa uzmanība ir vērsta tieši uz tevi un uz tavu konkrēto jautājumu. Turpretī grupas nodarbībā tev ir iespēja nepievērst sev 100% uzmanību un darīt tik daudz, cik vēlies tieši tu dotajā mirklī.

Otrkārt: Katram cilvēkam ir savi personīgie priekšstati par visu… Kāds ir vairāk ekstraverts un ļoti labi jūtās kompānijā, tur pretī kādam, tieši otrādi, patīk strādāt individuāli un kompānijā viņš jūtas diskonfortabli. Katram ir savas īpašās uztveres spējas, kādam labāk patīk uzdot savus jautājumus, iedziļinoties pašā būtībā, bet kādam patīk klausīties citu uzdotajos jautājumus un tādā veidā paplašināt savu redzējumu.

Treškārt: grupas nodarbība ir ne tikai teorija, bet arī praktiskās nodarbības (vingrinājumi), kuru laikā var saņemt atbildes uz daudziem saviem jautājumiem un bieži arī uz tādiem jautājumiem, par kuriem biji jau aizmirsis, ka tie tev ir interesējuši, bet kāds to tavā vietā ir uzdevis 😉

Tagad konkrēti par ceļojumiem:

✔ Jūsu individuālajā konsultācijā tiek smalki izrunāts jūsu konkrētais jautājums. Tas nozīmē, ka uz individuālu konsultāciju vēlams nākt ar konkrētu sasāpējušu jautājumu.

✔ Uz grupveida treniņu vērts nākt tad, kad nav konkrēta izskatāma jautājuma, bet ļoti interesē tēma iepriekšējās dzīves, dzīve starp dzīvēm, dvēseļu pasaule. Jūs ar lielu interesi vēlaties uzzināt jaunumus ar vissīkākajām niansēm, praktiskajiem piemēriem, vingrinājumiem.grupveidaNodarbiba

✔ Ja individuālajā tikšanās reizē mēs izskatām problēmas sakni un ejam jautājuma dzīlēs, tad grupveida nodarbībā jums ir iespēja saņemt maksimāli daudz sajūtu spektru un variantu, kā arī dzirdēt grupas dalībnieku rezultātus un sajūtas.

Izvērtējot prioritātes jūs viegli tiksiet skaidrībā – kurš variants jums ir vispiemērotākais.

Un priekš tiem, kuri negrib izvēlēties. Iesaku gan individuālu konsultāciju, gan grupveida nodarbības.

Lai ko jūs arī neizvēlētos – ceļojumi uz iepriekšējām dzīvēm un dvēseļu pasauli ir lielisks instruments, lai izzinātu un izmainītu sevi.

Semināru grafiks

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply