Vai var Online ceļot uz iepriekšējām dzīvēm?

 Sāk palikt dīvaini, kad piedāvā iziet kādus kursus uz zems 😉

Daudziem cilvēkiem ir aizspriedumi, neticība vai vienkārši bailes iziet seansu online skype vai google hangouts istabā, jo cilvēkiem liekas, ka ja es varēšu viņam paturēt roku, tad viss būs ok. It kā šī seansa laikā dievs zin kādas lietas notiks 😉

Gribu jums PASTĀSTĪT SAVU PIEREDZI šajā jautājumā 

Tātad 2009 gadā janvārī es izgāju seansu dzīvajā uz virszemes pie speciālista, pie kura jau esmu izmācījusies un saņēmusi sertifikātu.
2011 gadā es pie tā paša speciālista izgāju seansu onlinē skypā. 
Jūs brīnīsieties!!! Bet starpība bija apbrīnojama, es tanī brīdī dzīvoju Anglijā un speciālists Krievijā un seans noritēja vienkārši burvīgi, jo:

  • pirmkārt mēs varējam vienoties par mums viss ērtāko, izdevīgāko laiku
  • otrkārt mēs atradāmies katrs savā komforta zonā, mājās. Īpaši tas bija svarīgi protams man, kā klientam. Es biju drošībā, siltumā un pēc seansa nevajadzēja doties mājās, bet noliekot klausuli, es vēl mierīgi varēju pakavēties pie redzētā, dzirdētā un izjustā. Pārdomās, tas viss notaļ bija noderīgi.

Tur pretī, kad bija dzīvajā. Pēc seansa man bija jābrauc ar mašīnu mājās. Un iesēžoties mašīnā man nācās kādu laiku pasēdēt, jo pēc tāda veida seansa iegremdēšanās iepriekšējās dzīvēs ir vajadzīga neliela atelpa.

Tas ir tikai sākums! Visas pārējais, sajūtas, bildes, vienkārši zināšanas bija kā vienā situācijā dzīvajā, tā arī online vienādas. Starpības nekādas, vai es dzirdu balsi no blakus krēsla vai austiņās.

Tanī pašā gadā 2011 gadā septembrī es izgāju šīs metodes kursu online “reinkarnacionikas praktiķis”, kā man, tā arī visiem 63 kursabiedriem, izņemot vienu sanāca izjust, saprast, redzēt visu, cik nu katram bija atļauts no pavadoņu puses uz to brīdi.

Jūs pamanījāt, kur slēpjas tā burvība?

Rezultāts no tā tikai uzlabojas, jo kad tu nāc dzīvajā, tu nokļūsti svešā vidē, kamēr tu pierodi, aprodi ar apstākļiem, tas viss prasa laiku.

Šogad 2013 gadā es to it īpaši izjutu un sapratu, šogad jau no gada sakuma es cītīgi praktizējos, sakumā ar saviem kursabiedriem un vēlāk jau ar klientiem strādāju.
Es praktizējos un strādāju ļoti agri 4:00, 5:00 no rīta. Kad man bija tik agrs citiem tajā brīdī bija 9:00 no rīta, 11:00, Amerikā vispār vēls vakars.

Maniem klientiem nav jāmaksā barga nauda par biļetēm, lai atbrauktu no Anglijas, Zviedrijas, Nīderlandes, Amerikas, Meksikas, Krievijas, mēs esam vienkārši zvana attālumā.

Atsauksmes par manu paveikto darbu no kursabiedriem un klientiem

Spriediet paši pēc atsauksmēm, vai online var iznākt rezultatīvas seans vai nē.
Mana pieredze rāda, ka tas darbojas vēl efektīvāk 😉

Bet, ja jūs joprojām šaubieties, tad pienāciet vēlāk, jo jau pēc gada jūs redzēsiet, ka ļoti daudz, kas pāriet uz darbu online. Un tas ir tik pat efektīvs vai pat efektīvāks. 

Padomājiet kāda LAIKA EKONOMIJA!!!!

Un tie, kuri saprata manu vēstījumu šajā sakarā, pieņemiet lēmumu jau tagad!!!
Jo pareizais lēmums ir jāpieņem pareizajā vietā un pareizajā mirklī.

Pieteikties uz konsultāciju

Pieteikties uz apmācības kursu

apmaciba600_21Novembris

P.S. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija ir interesanta un noderīga! Lūdzu, nospiediet pogu –

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply