Tur augšā pie savējiem

Fragments no mana otrā ceļojuma uz iepriekšējo dzīvi un dvēseļu valstību 2011. gada septembrī.

celsh_uz_majamCaur nāves ainu izgāju viegli, bez īpašām emocijām. Paskatījos uz savu ķermeni un uzpeldēju augšā, bija sajūta, ka es zinu, kur man ir jāiet

Esmu augšā, redzu blāvu ceļu, pa malām stāv dvēseles, es saprotu, ka tās ir dvēseles (enerģētiski sabiezējumi).
Kādu mirkli nekas nenotiek un tad es sāku iet uz priekšu, kādu gabalu no manis, no kreisās malas, iznirst viena dvēsele. Pieejot klāt nevarēju saprast, kas tā ir? Prasīju, bet nesaņēmu atbildi. Tikai tagad rakstot saprotu, ka tas bija mans pavadonis. 


Mēs abi ar pavadoni turpinājām ceļu uz priekšu, tad pagriezāmies pa kreisi. Iegājām lielā, apaļā, gaišā telpā, tajā bija mana dvēseļu grupa. Tajā bija visas dvēseles, kuras ir šeit uz zemes kopā ar mani, ar kurām man jau ir sanācis satikties, sarunāties (ģimene, draugi, kolēģi utt.) un arī tie ar kuriem vēl satikšos.
Paliekot savā grupā, pēc pavadoņa/konsultanta ieteikuma, es tur uzdevu visus man interesējošos jautājumus. Pasūkstījos par to, ka man ir grūti un, ka es nesaprotu to un to, kā rezultātā izraudājos un atbrīvojos no liekās nastas savā ķermenī.

Mans garīgais skolotājs stāvēja pa gabalu un uz manu jautājumu: “Kad tu atnāksi man palīdzēt izaugt”? Atbilde bija; “Tu pati lieliski tiec galā, tā arī turpini, kad būs laiks es atnākšu cilvēka veidolā”.

saruna_augstakais_esPar maniem talantiem. Saruna ar Augstāko Es. Es esmu spēcīga personība, man ir līdera dotības dotas līdz uz šo Zemi. Ar savu smaidu un šarmu es viegli varu uzrunāt cilvēkus. Man vajag iziet regresijas mākslu no Māra Drešmaņa un ar tās palīdzību palīdzēt cilvēkiem. Mācīt meditēt un palīdzēt sastādīt dzīves mērķus un vēlmes. Stāstīt savu pieredzi, kā man tas ir palīdzējis. Viss vienā.

Seansa sākumā nezināju vai dabūšu atbildes uz visiem saviem jautājumiem vai nē. Dabūju!!! 😉
Izrunājoties tur augšā ar savējiem un man palika vieglāk. Man kļuva vairāk skaidrs par daudzām lietām un es kļuvu pārliecināta par to, ko es daru priekš savas izaugsmes. Tas ir īstais un pareizais ceļš.

Tur augšā man teica, ka es varu jebkurā laikā iet  tur un uzdot sev interesējošos jautājumus, kā arī atbrīvoties no kaut kā, kas ir uz sirds ar, ko es nevaru padalīties ar cilvēkiem uz zemes.

Par slimībām. Pienāca man klāt mans garīgais skolotājs un uzlika roku uz pieres. Pienāca pie manis tik tuvu, ka mēs savienojāmies, saplūdām vienā veselā, tādā veidā mani atveseļoja. Un teica, ka es varu izmantot Māra ieteikumus ārstēt sevi ar skenēšanas metodi. Viņi Mārim uzticas.

Ja arī jūs gribat tur nokļūt, tad laipni lūdzu uz individuālo konsultāciju.

Vai semināru!

Es 2013.gadā brīvprātīgi strādāju reinkarnacionikas institūtā. Biju kapteinis, grupas vadītājs divām grupām (katrā grupā 9 cilvēki). Novembra mēnesī studenti sāka iepazīt dvēseļu pasauli, un, lai viņiem būtu vieglāk to iepazīt, es viņus aizvedu nelielā ekskursijā uz turieni.

Ko stāsta studenti, kuri pabijuši dvēseļu pasaulē manā pavadījumā 

Vēl Klientu stāsti

P.S. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija ir interesanta un noderīga! Lūdzu, nospiediet pogu –

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply