Kas nepieciešams, lai veiksmīgi atcerētos iepriekšējās dzīves.

dveri v duhovni1. Lai veiksmīgi atcerētos iepriekšējās dzīves, nepieciešams iegremdēties meditatīvā stāvoklī.

Kas ir meditatīvs stāvoklis? 

Tas ir, kad cilvēks it kā izlaužas līdz dziļākajiem un slēptākajiem apziņas slāņiem, līdz saviem atmiņas failiem, līdz savam „Es”. Iekšējam apziņas stāvoklim, kad domu nemiers pāriet miera stāvoklī.

Meditācija ir neierasta spēka un veida uzmanības fokusēšana, kad cilvēks it kā pilnībā saplūst ar priekšmetu vai procesu. Šajā stāvoklī jautājumi saņem zibenīgas atbildes un precīzu risinājumu. Reizēm to sauc arī par ekstāzi un apgaismību. Meditācijas stāvokļa ieiešanas sekas: stereotipu maiņa, cilvēka uzvedības maiņa, dziedināšana.

2. Mūsu prātam jābūt atbrīvotam no jeb kurām domām, gaidām un priekšstatiem, arī par visām iepriekš iegūtām zināšanām, kas mums jeb kad ir bijušas par mūsu iepriekšējām dzīvēm un mūsu “slikto karmu”.

3. Šajā praksē nepieciešama zinātkāre pašam par sevi, vēlme izzināt sevi, būt gatavam ieraudzīt sevī jebko. Kāds no mūsu iemiesojumiem var mūs izbiedēt, kādu citu mums būtu grūti saprast, vēl kāda dzīve varētu mums šķist pārlieku garlaicīga, utt. Katrā gadījumā, mūsu dvēsele attiecīgajā brīdī mums parāda to ļoti svarīgo, kas mums nepieciešams tieši šobrīd.

4. Visu, ko mēs uzzinām, ieraugām, sajūtam, mums ir jāpieņem un jāpārdomā, kāpēc tieši šo esam ieraudzījuši tieši šobrīd, kāpēc tas ir tik svarīgs tieši tagad. Ja mēs sākam noliegt to, ko paši esam ieraudzījuši, sakot: “Es to pats/pati esmu izdomājis/izdomājusi!”, mēs zaudējam kaut ko ļoti svarīgu sev, tajā skaitā arī saikni ar savu dvēseli, kas visbiežāk, nav nemaz tik stipra.

5. Mūsu zemapziņā, glabājas arī kaut kad iepriekš apspiestie pārdzīvojumi. Lai iegūtu iepriekšējo dzīvju pieredzi, šie apspiestie pārdzīvojumi iznāk gaismā, virspusē.

Gremdejamies_atminasIedomājieties, braucot lejā ar liftu no 25. stāva, piemēram (25 – tas ir jūsu patreizējais vecums), jūs nolaižaties līdz 1. stāvam, kur atrodas visas Jūsu iepriekšējo dzīvju atmiņas.

Apmēram, starp 3. un 1. stāvu lifts strauji sabremzē, durvis atveras, un jūs sākat atcerēties kādu gadījumu no agras bērnības, kur iespējams, kāds ir jūs ļoti aizvainojis – nav laicīgi pabarojis vai piemirsis nomainīt slapjos autiņus, mamma jūs stipri iepērusi, jo nebija labā noskaņojumā, kāds par jums ir pasmējies, vai uz īsu brīdi esat bijuši kaut kur atstāts viens bez pieskatīšanas, utt.

Tieši šiem notikumiem vēlos pievērst īpašu nozīmi, jo tie visbiežāk ir saistīti ar iepriekšējo dzīvi, kurus jūsu dvēsele ir gribējusi sasaistīt ar tagadējo dzīvi. Šādos brīžos spēcīgi izpaužas nemiers, bailes, dvēseles sāpes, fiziskas sāpes, vēlme norobežoties no visa šī un neskatīties šajos sen jūsu apziņas aizmirstajos pārdzīvojumos.

Tieši šajā brīdī iestājas jūsu pagrieziena punkts: tā ir kā pārbaude, vai esat gatavi virzīties uz priekšu?
Mēdz būt, ka tieši šī virzīšanās uz priekšu tieši šajā punktā arī apstājas. Brīdī, kad šis notikums būs izdziedināts, notiks brīnums, un jūs varēsiet viegli iegremdēties iepriekšējās dzīvēs.

“Jūs esat nemirstīga dvēsele, kas maina savu ķermeni, katru reizi izspēlējot jaunu lomu un iegūstot jaunu pieredzi un iemaņas.”

Pieredzējušiem ceļotājiem vairs nav nepieciešams ieiet tajā meditatīvajā stāvoklī, jo pietiek ar domu lidojuma ātrumu (tas notiek vienā acu mirklī, zibenīgā ātrumā) un jūs jau esiet saslēdzies ar saviem atmiņu failiem un nokļūstiet tur, kur nepieciešams. Esiet nokļuvuši tajā iepriekšējā dzīvē uz kurieni esiet izteicis savu nodomu nokļūt.

Vienreiz veicot šo ceļojumu, jūs ieminat taku uz milzīgu iespēju noskaidrot, kas esat, ko vēlaties un kurp dodaties. Vienreiz veicot šo ceļojumu, jūs varat patstāvīgi atgriezties jebkurā vietā, jebkurā telpā un arī jebkurā laikā. Jūs tiekat visās savās šī brīža pieejamās iepriekšējās dzīvēs un dvēseļu pasaulē, kad vien tas jums ir nepieciešams.

Inga_profils_apalsJa tikai patiesi gribēsiet, šīs durvis būs atvērtas, un Jums pašiem būs pieejama šī ziņu plūsma, kas glabājas Jūsu atmiņu failos. Es varu jums palīdzēt atslēgt šīs durvis, es varu palīdzēt Jums ieskatīties, kas aiz tām atrodas, lai rastu atbildes saviem neatbildētajiem jautājumiem. 

Pieteikties uz konsultāciju var šeit un pieteikties uz semināru  šeit .

Ja esiet jau guvuši pieredzi ceļojot pa savam iepriekšējām dzīvēm, un jau ar nodomu tur nokļūstat, vai vēl joprojām spontāni jūs tur iemet. Un jūs nezināt, kā virzīties tālāk? Kādus jautājumus uzdot? Man tā bija un es to atrisināju 😉 «Īsa pamācība jautājumu uzdošanā, nokļūstot iepriekšējā dzīvē un dvēseļu pasaulē».

Lasīt un noklausīties klientu ceļojumus var šeit

Izlasīt Interviju ar mūsu pašu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas reanimatologu Pēteri Kļavu “Kas ir nāve?” 

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply