OBLIGĀTI, Nepārtraukti atkārtot BĒRNIEM!!!

Mums vecākiem ir jābūt bērniem par piemēru, tad mācīsimies kopā par labu piemēru būt un pašiem sākt darīt to, no kā sirds līksmo, un,

lai mēs bērniem varam pateikt:

“Dēls vai meita, Klausies savā sirdī, tā tev pateiks priekšā, kas tev jādara”

berniem atkartot

Dīpaks Čopra “Septiņi garīgie veiksmes likumi”

Došanas li­kums:

Kad es vēl biju bērns, man mācīja, ka nekad nedrīkst ieiet svešā mājā bez dāvanas, un tagad es mācu arī saviem bērniem, ka nekad nedrīkst iet ciemos ar tukšām rokām. Tu vari jautāt: “Kā gan lai dodu citiem, ja šobrīd man pašam nav tik daudz, cik vajadzētu?”

Bet tu vari uzdāvināt:

  • ☼ ziedu –  tikai vienu vienīgu ziedu,
  • kartīti, kurā izsaki savas jūtas pret cilvēku, kuram to raksti,
  • komplimentu,
  • savu lūgšanu.

Septītais garīgais likums ir dbarmas likums. Vārds “dharma” tulkojumā no sanskrita nozīmē “dzīves mērķis.” Dharmas likumā teikts, ka mums dota mūsu fiziskā izpausme, lai mēs varētu izpildīt savu uzdevumu. Visu iespēju valstība pēc savas būtības ir dievišķa. Dievišķais ieguvis cilvēka veidolu, lai veiktu kādu uzdevumu.

taurens1Saskaņā ar šo likumu tev ir piemīt unikāls talants, kas jāizmanto unikālā veidā. Noteikti ir kaut kas, ko tu vari izdarīt labāk nekā jebkurš cits pasaulē. Katram unikālajam talantam un tā izmantošanai ir ari īpašas vajadzības. Ja tās atbilst tava talanta radošajai izpausmei, rodas dzirkstele, no kuras var rasties turība un pārticība. Izmantojot savu talantu, lai piepildītu savas vajadzības, tu radi turību un vairo pārticību.

Ja bērniem jau mazotnē iemācītu šādu uztveri, mēs redzētu, kādu iespaidu tā atstāj uz viņu dzīvi. Saviem bērniem es to iemācīju. Es nepārtraukti atkārtoju, ka viņu esībai ir kāds iemesls, kas viņiem pašiem jānoskaidro. Viņi to dzirdēja no četru gadu vecuma. Šajā pašā laikā es viņiem mācīju arī meditēt un teicu: “Es negribu, lai jūs jebkad uztrauktos par iztikas pelnīšanu. Ja pieauguši jūs nespēsiet paši nopelnīt sev iztiku, es jūs uzturēšu, tāpēc neraizējieties par to. Es negribu, lai skolā jūs par katru cenu censtos būt labākie. Es negribu, lai jūs par katru cenu censtos nopelnīt tikai labas atzīmes un iestāties labākajās universitātēs. Bet es gribu, lai jūs reizēm sev pajautātu: “Kā es varu kalpot cilvēcei, izmantojot savu talantu?” Jo jums noteikti ir kāds talants, kura nav nevienam citam, un tikai jūs spējat likt to lietā.”

Un gala rezultātā viņi mācījās labākajās skolās, pelnīja tikai labas atzīmes un kā studenti jau spēja sevi pilnībā materiāli nodrošināt, jo viņi centās izzināt, ko viņi var dot. Un tā jau ari ir dharmas likuma būtība.

Atnākt uz semināru vai pieskarties individuālo seansu .

P.S. Padalies. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija būs interesanta un noderīga! Tas ir SVARĪGI, lai mūsu bērni būtu LAIMĪGI. Lūdzu, nospiediet pogu 

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply