Reinkarnācija un reliģijas 5. daļa

Daoisms

DaoismsSākot ar dinastijas Haņ periodu, daoisma dokumentos tiek runāts pa to, ka Laodzi, sākot  ar trīs valdnieku un piecu imperatoru laikmetu, ir vairākkārt iemiesojies uz zemes. Vienā no daoisma rakstiem „Džuandzi” (IV.gs.p.m.ē.), tiek apgalvots:

Piedzimšana nav sākums, tāpat kā nāve nav beigas. Eksistē mūžīga esība; eksistē turpinājums bez sākuma. Esība ārpus izplatījuma. Nepārtrauktība bez sākuma laikā.

Daoismā ticības reinkarnācijai pamatā kalpo sešas iemiesošanās pakāpes – gan cilvēki, gan dzīvnieki, gan kukaiņi. Katra no pakāpēm attiecīgi atspoguļo soda palielināšanos dzīvai būtnei, kas ir grēkojusi iepriekšējā inkarnācijā, bet vēl nav nopelnījusi galējās formas lāstu. Tie indivīdi, kas savās iepriekšējās dzīvēs ir attīrījušies no grēkiem un ir uzlabojuši savu karmu, secīgi pārdzimst no viena līmeņa nākamajā, kamēr galarezultātā sasniedz pilnīgas attīrīšanās stadiju vai līdz tam brīdim, kamēr saņem piedošanu vai grēku atlaišanu.

Sintoisms

sintoismsSintoisms pieļauj reinkarnācijas iespējamību, bet tiek uzskatīts, ka dvēsele, piedzimstot jaunā ķermenī, nesaglabā atmiņas par iepriekšējām dzīvēm, bet var saglabāt zināšanas un talantus, kas tika iegūti vai apgūti iepriekšējās dzīvēs.

Informācijas avot Tainoe.ru/chel/ch_reinkaratcia.

Tulkots speciāli priekš Reinkarnistes Ingas. 

Pieskarties Reinkarnācijas esamībai varat atnākot uz semināru vai individuālo seansu .

Raksta pārējās daļas sadaļā REINKARNĀCIJA. Klikšķini, lai pārietu uz sadaļu.

Pilna vai daļēja raksta izmantošana ir atļauta tikai ar aktīvu avota atsauci uz mājas lapu reinkarnacija.com.lv. Linkam uz avotu ir jābūt tiešam un aktīvam.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply