Vai no iepriekšējās dzīves tu esi mantojusi pārliecību vai nepārliecību?

7 Pazīmes, kuras liecina, ka tu neesi pārliecināta par sevi un saviem spēkiem

  1. neparliecinatiba_jautajums_400x365Vai tavā dzīvē ir bijis tā, ka pirms lēmumu pieņemšanas tu ilgi mokies pirms izdari izvēli darīt vai nedarīt? 
  2. Vai ejot uz veikalu iegādāties jaunu kleitu vai apavus tu ņemat līdz draudzeni?
  3. Vai tu esi gatava atteikties no nemīlamas darba vietas un doties savas sirdslietas meklējumos?
  4. Vai tu tici, ka spēsi rast panākumus savā mājā, mīlestībā un bērnu audzināšanā?
  5. Vai vari atļauties paust savu viedokli savu radinieku, priekšnieku, vai kādas autoritāras personas priekšā?
  6. Vai esi gatava cīnīties ar negatīviem apstākļiem?
  7. Vai esi gatava šķirties no vīra dzērāja, kuru sen jau nemīli?

Ja, kaut viena no šīm pazīmēm atsaucas tevī, tad ir laiks tikt skaidrībā ar nepārliecinātību sevī un savos spēkos. Nepārliecinātība savos spēkos, neticība sev ir raksturīga vairumam cilvēku. Kāds tiek galā ar šo kaiti, bet kāds no tās cieš visu mūžu!

regulatory-uncertaintyKā šajā, tā arī kādā no tavām iepriekšējām dzīvēm ir izveidojies enerģētiskais mezgls, bloks saistībā ar nepārliecinātību sevī un savos spēkos, jo vairāk tevī ir šie enerģētiskie mezgli, jo smagāk tev ir, jo grūtāk tikt ar sevi galā. Metode, kuru es tev piedāvāšu, palīdzēs rast atbildes! Kā pieņemt lēmumus darīt vai nedarīt, iet vai neiet, patīk vai nepatīk? Vienkārši ieraugot pirmavotu!

Katru reizi, kad jūs neuzdrošinājāties pieņemt kādu lēmumu, vai  iesākto nenobeidzat līdz rezultātam, tā rodas jauni enerģētiskie mezgli .

Nepārliecinātība sevī  – iznīcina cilvēka dzīves! Tā rada slimības ķermenī, iedzen cilvēku stūrī un izsmej viņu. Tā rada nepilnvērtības kompleksu, kuram ir daudz dažādu veidu sākot no kompleksa saistībā ar savu izskatu un beidzot ar seksualitātes nepilnvērtības kompleksu, vājuma un sliktas veselības kompleksu utt.

Daudzas sievietes cieš no liekā svara un nomoka sevi ar dažādām dietām un procedūrām. Bet iespējams problēma ir tanī, ka kādā no iepriekšējām dzīvēm – inkarnācijām ir bijis šai problēmai kāds pirmavots, kāda situācija, kāda saruna, kuras rezultātā ir uzlikts kāds ierobežojums, ieaudzināta kauna, vainas sajūta, un viņas ir nepārliecinātas sevī un netic, ka viņas kāds var iemīlēt. Zemapziņas līmenī viņas sāk aizsargāties no dzīves, no mīlestības, no vīriešiem un rezultāta katastrofāli resnē.

Vajag vienkārši atrast pirmavotu un iznīcināt?

uverennostTas ir atrast, saprast, pieņemt, kā dvēseles pieredzi, piedot, pateikties par pieredzi un uz visiem laikiem atlaist to”nepārliecinātību sevī”! Un piepildīt to vietu ar pārliecību sevī, ar mīlestību un gaismu. Dvēsele nāk uz Zemi, lai pilnveidotos. Visāda veida pieredze ir pieredze, kura nepieciešama dvēselei. Iespējams, ka patiesībā šī tava nepārliecinātībai slēpjas kaut kur pavisam dziļā pagātne, kādā no tavām iepriekšējām dzīvēm-inkarnācijām.

Strādājot pēc “reinkarnacionikas” metodes es redzu, kā cilvēki, mani kursabiedri, mainījās – cik daudz atklāsmes un sapratnes atnāk strādājot pēc šīs metodes, kā atgriežas pārliecība savos spēkos, vienkārši ieraugot pirmavotu.

Pieteikties uz konsultāciju vai semināru.

Izlasīt Grāmatas par iepriekšējām dzīvēm, dzīvi starp dzīvēm, reinkarnāciju.

Klientu atsauksmes

P.S. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija būs interesanta un noderīga! Lūdzu, nospiediet pogu

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Похожие записи:

comments powered by HyperComments

Leave a Reply