Visas atbildes jau ir TEVĪ!

Visas atbildes jau ir TEViMan bieži uzdod jautājumu – “KAS MAN, SEANSA LAIKĀ, ATBILDĒS UZ JAUTĀJUMIEM?”

Atbilde:  Visas atbildes jau ir TEVĪ! 😉

Atbildes sniedz mūsu zemapziņa, mūsu augstākais ES, mums katram ir savi sargeņģeļi, kuri palīdz un sniedz mums atbildes uz mūsu uzdotajiem jautājumiem.

Mums katram ir šī spēja redzēt iekšējo pasauli, dvēseles pasauli, redzēt savus pagātnes notikumus, iepriekšējās dzīves. Vienkārši mēs to esam aizmirsuši, vai arī ļoti daudziem paniskas bailes traucē atcerēties to. Vienkārši vajag sākt skatīties – aktivizēt savu redzi. Mēs paši zinām visas atbildes, vienkārši, kāds izmanto gaišreģa pakalpojumus, bet kāds, kā piemēram es, izmanto savus resursus. Un to pašu vari arī tu! Uzticies sev un tev noteikti sanāks.

Piemēram, dodoties pie gaišreģes ir jāsaprot, ka viss, ko viņa vai viņš teiks, ir viņa prāta interpretēts no vīzijām, kuras viņa vai viņš cenšas tev pastāstīt – savā uztverē.

Respektīvi – viss atkarīgs no tā, cik bagāts ir vārdu krājums, jo precīzākus vārdus viņa vai viņš izvēlas, jo lielāka iespējamība, ka tu pareizi uztversi – sapratīsi, ko tev vēlas nodot. Protams, ka ir arī jāsaprot to, ka runājot ar gaišreģi ir jāuztver doma nevis vārdiskā nozīme, jo ne visi gaišreģi prot paskaidrot un saprotami pasniegt to, ko viņi ir saņēmuši, protams, ja vispār ir saņēmuši.

Nākamais moments ir, ka informācija, kas tika pasniegta, ir saistīta tikai ar tavu fiksēto tagadni, šeit un tagad, kāds tu biji tajā brīdi. Līdz ar to – no brīža, kad tu iziesi ārā pa durvīm no gaišreģa, tev ir dota izvēle, vai šādu nākotni – redzējumu tu vēlies vai nē! Tu vari izvēlēties pa kuru ceļu iet, ja tu saprati, ko tev pateica!

Atkarībā no tavas atbildes arī tava realitāte mainīsies un līdz ar to arī tava pasaule mainīsies, jo mēs katrs ceļojam no pasaules uz pasauli ik mirkli, kopš mainām savas izvēles vai lēmumus.

Gaishredziba

Gaišredzība – ļoti augstas jūtības uztvere, kurā tiek izmantota astrālā redze. Ļoti jūtīgs enerģijas kanāls, kas sākās no deniņiem un iet uz smadzeņu centru un nāk ārā tieši starp acīm vai dažreiz pat starp uzacīm. To pastiprina arī enerģijas centrs virs galvas. Čakru vārdos tā ir trešā acs un kroņa čakra.

Gaišredzība ir redzēt, sajust vai dzirdēt paralēlās dimensijas, notikumus no iepriekšējām dzīvēm, starp dzīvēm, un dvēseļu pasauli. Paralēlajās dimensijās ir atbildes uz mūsu pagātni un nākotni.

” Ja APZIŅU atbrīvo no pagātnes nastas – tad tagadnē notiekošā darbība kļūst par auglīgu augsni nākotnei.” Dīpaks Čopra.

Pagātne – atmiņas
Nākotne – cerība
Tagadne – APZIŅA

 

Aicinu uz individuālu konsultāciju vai uz semināriem.

Izlasīt Grāmatas par iepriekšējām dzīvēm, dzīvi starp dzīvēm, reinkarnāciju.

GRamatas_Vaks_01Iegādāties Manu PIRMO ELEKTRONISKĀS ROKASGRĀMATASDialogs ar pagātni” varat šeit

Iesaku noskatīties Filmu «Kur var aizvest sapņi»

Klientu atsakausmes

P.S. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija ir interesanta un noderīga! Lūdzu, nospiediet pogu –

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply