Zinātnieks apgalvo – NĀVES NAV!

Kvantu fizikā atrodamas liecības par aizkapa dzīves eksistenci

pecnaves_dziveVisticamāk, lielākais vairums zinātnieku teiks, ka aizkapa dzīvei netic. Tomēr kāds no šiem izglītotajiem prātiem apgalvo, ka var pierādīt pēcnāves dzīvi.

Profesors Roberts Lanza apgalvo, ka viņa pierādījumi rodami kvantu fizikā. Saskaņā ar biocentrisma teoriju nāve, kādu mēs to pazīstam, patiesībā ir mūsu apziņā radusies ilūzija. «Mūsu skatījumā dzīve ir oglekļa un dažādu molekulu aktivitāte. Mēs dzīvojam un pēc tam zemē sapūstam».

Zinātnieks, kurš strādā Veikforestas universitātes Medicīnas skolā, Ziemeļkarolīnā, ir pārliecināts – ka mēs, cilvēki, nāvei ticam tikai tādēļ, ka mums tas ir iemācīts. Mūsu apziņa dzīvību saista ar ķermeni un tā iekšējo orgānu darbību, bet tas, kā zināms, mirst.

robertsLendzsBiocentrisma teorijas atbalstītājs Lanza skaidro, ka nāve nebūt nav tik galīga, kā mēs esam pieraduši domāt. Saskaņā ar biocentrisma ideju, visa centrā ir dzīvība un bioloģija, un tas nozīmē, ka tieši dzīvība rada Visumu, nevis otrādi. No tā var savukārt secināt, ka objektu formu, izmēru un saturu nosaka cilvēka apziņa.Kā piemēru Lanza min debesis. Mēs zinām, ka tās ir zilas, mums to māca jau no mazotnes. Taču tai pašā laikā būtu iespējams zināšanas pārprogrammēt un smadzeņu šūnām iestāstīt, ka debesis ir zaļas vai sarkanas. No tā secināms, ka mēs redzam tikai to, kas pastāv mūsu apziņā. Un mūsu apziņa veido pasauli. No biocentriķa redzējuma arī laiks un telpa, kā mēs esam raduši uzskatīt, nav tik fiksētas vērtības. Līdzko mēs sākam pieņemt, ka laiks un telpa nav absolūti lielumi, tā nāve un doma par nemirstību nonāk pasaulē, kurai nav telpisku vai lineāru robežu. Līdzīgi uzskata arī fizikas teorētiķi, ticot, ka līdzās, jeb vienlaicīgi, pastāv bezgalīgi daudz Visumu ar bezgalīgi daudzām cilvēku un vienlaicīgu notikumu sakritībām. Tiklīdz cilvēce pieņems šo teoriju, nāves neesamība kļūs pašsaprotama.  Lanza piebilst, ka itin viss, kas vispār jebkad var notikt, kādā no paralēlajiem Visumiem kaut kad noteikti notiks vai jau ir noticis. Un tas nozīmē, ka nāve kā tāda nemaz nevar pastāvēt. 

Cilvēka dzīve ir kā ziedošs zieds, kurš nonāk bezgalīgi daudzo Visumu kopumā, lai ziedētu mūžīgi.

EinshteinsIzrādās, ka Einšteinam ir bijusi taisnība! Mūsu materiālā eksistence šajā pasaulē ir liela ilūzija, bet nāve – pāreja.

Oriģināl raksts šeit

Par to, ka ir dzīve pēc nāves un, ka ir iespēja ielūkoties savās iepriekšējās dzīvēs jūs varat pārliecināties paši vai noklausoties, izlasot cilvēku atsauksmes.

P.S. Iespējams, ka kādam no taviem draugiem vai paziņām šī informācija būs interesanta un noderīga! Lūdzu, nospiediet pogu 

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Похожие записи:

comments powered by HyperComments

Leave a Reply