Iepriekšējā dzīve vai fantāzija?

Maris fantazijaKā var noteikt – vai esmu iepriekšējā dzīvē, vai tā ir mana iztēle – fantāzija?

Gandrīz katru reizi pēc seansa klients man uzdod vienu un to pašu jautājumu: ”Man liekas, ka es to visu esmu izdomājusi! Man ir laba iztēle un, šķiet, es to visu kādreiz esmu redzējusi filmā vai lasījusi grāmatā.”

Ziniet, iesākumā man arī tā likās! Es arī sev uzdevu tieši šādus jautājumus ! :-)

Ar laiku es sapratu, ka nav svarīgi, ko es esmu redzējusi — realitāti, vai patiesi – tā ir bijusi tikai mana iztēle. Man ir svarīgi tas, ko es esmu sapratusi, izpratusi, kādas atbildes un atklāsmes esmu saņēmusi un ieguvusi. Ko tas man ir devis!

Es esmu redzējusi sevi pagātnē. Es esmu redzējusi sevi dvēseļu pasaulē. Esmu pat apmeklējusi iespējamo, jeb alternatīvo nākotni.

Tātad – Es esmu nemirstīga dvēsele, es varu būt jebkur!

Mazs ieskats studentu sarakstē par fantāzijām, kad es mācījos reinkarnacionikas institūtā. Šī nelielā sarakste varētu palīdzēt jums rast atbildi uz šo jautājumu.

1. students: Ja mums, kā savas realitātes radītājiem, ir neierobežotas iespējas, kuru variantu ir liels daudzums, tad neko tādu neiespējamu mēs arī izdomāt — izfantazēt nevaram. Viss jau pastāv kā iespējamā realitāte. Mainot, pārveidojot, dziedinot situāciju pēc saviem ieskatiem, mēs it kā ieliekam aktīvajā režīmā vēl vienu iznākumu iespēju. Tādējādi mainām savu attieksmi pret situāciju, kas kļūst par programmu organisma šūnām un zemapziņai. Tādā veidā notiek dvēseles evolūcija. Jūs varat izdzīvot pieredzi jaunajās inkarnācijās, ejot cauri neizietām mācību stundām, bet var pārskatīt savu dvēseles atmiņā esošo pieredzi.

2. students: Vēlos piebilst, ka zinātnieki — neirofiziologi konstatēja, ka gan par reālo atmiņu, gan par iedomāto vīziju atbild vienas un tās pašās smadzeņu daļas. Tas nozīmē, ka aizvietojot mūsu atmiņas ar mūsu fantāzijām, mēs patiesi varam PĀRRAKSTĪT savu pagātni. Tas attiecas gan uz šo dzīvi, gan uz visām citām.

Tieši tā arī notiek pagātnes traumu dziedināšana. Ķermenis reaģē uz jaunu ierakstu ar citām sajūtām, pat izmainās hormonālais stāvoklis. Mēs pārprogrammējam paši sevi, kā tādi kibermehānismi. Viss ir mūsu spēkos!

Savā laikā, kad es to uzzināju, man bija sajūta, ka man priekšā beidzot plaši atvērās aizslēgtās durvis.

Manām šaubām un ilgajām pārdomām punktu pielika Māris Drešmanis:

«Aifons kādreiz bija tikai fantāzija, bet cilvēks nedomāja: tāda nav, tā ir fantāzija, tas nav iespējams — viņš gāja un izdarīja!

Kāds izdomāja pulksteni un no fantāzijas radīja taustāmu priekšmetu!

Kāds izfantazēja televizoru un mēs to tagad skatāmies!

Kāds izdomāja vēl kaut ko – un šodien tā ir  realitāte!

Viss, ko jūs redzat sev apkārt, ko velkat mugurā, ko ēdat, ko paņemat rokā:

TO VISU KĀDS KĀDREIZ IR IZFANTAZĒJIS!!!

DOMĀJIET GLOBĀLI!»

Kā var noteikt vai es esmu savā iepriekšējā dzīvē vai tā ir mana fantāzija?

Сертифицированный консультант Реинкарнационики

Inga Ružicka Sertificēts Reinkarnacionikas Konsultants

Tie, kuri vēlas sevi iepazīt līdz dvēseles dzīlēm ir iespēja pieteikties apmācību kursam “Reinkarnacioloģijas PRAKTIĶIS” ONLINE. Nodarbības notiks ONLINE 12 nodarbības reizi nedēļā trīs mēnešus un vēl 11 praktiskas nodarbības. Programma atrodama ŠEIT. Detalizēta informācija tiek izsūtīt pēc vietas rezervēšanas.

Pieteikties uz individuālu konsultāciju.

Ja vēl vēlaties iegūt kādu papildinformāciju, tad varat palasīt vai noklausīties klientu atsauksmes.

Saistīts raksts krievu valodā: Зачем нужно вспоминать Прошлые Жизни?

Mājas lapas ceļvedis, kurā jūs varat ieraudzīt visus manus rakstus un notikumus.

Un tiem, kas vēlas rīkoties nekavējoties spiediet šeit.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply