Sandra Anna Teilora: karmiskais dzīves kods. Ko māca “astes” no pagātnes

Iepriekšējo dzīvju karma var baidīt, ja nezināt, kā tā ietekmē Jūsu dzīvi šodien. Karma nav spriedums. Tā vairāk atgādina rokasgrāmatu, kurā var atrast atbildes, kāpēc tā vai citādi veidojas situācijas un attiecības.

Rakstā Jūs uzzināsiet: kas ir karmiskais kods, kāpēc vajadzīga pagātnes dzīves atmiņa, un kādas svarīgas mācības jāapgūst, lai dzīvotu laimīgi un nebūtu atkal un atkal jākāpj un viena un tā paša grābekļa.

Sandra Anna Teilore

Psiholoģe un grāmatas “Slēptais iepriekšējo dzīvju spēks” autore Sandra Anna Teilore jau 30 gadus lasa lekcijas un vada reinkarnācijas seminārus. Kad viņa pirmo reizi redzēja savu klientu pagātnes iemiesojumus seansu laikā, viņa nesaprata, kas notiek. No klienta bērnības un iepriekšējā dzīves bija spontāni parādījušies “kadri”. Pēc ilggadīgas prakses viņa redz cilvēka iepriekšējā dzīves galveno momentu, kurā slēpjas iemesls problēmām tagadnē. Sandras Annas Teilores pieredze palīdz klientiem atrast dzīves sarežģītības sakni, kas noveda pie speciālista. Darba laikā psiholoģe daudz uzzināja par karmu, tās likumsakarībām un īpatnībām.

Karmiskais dzīves kods

Katram no mums ir savs unikāls karmiskais kods, kas nopelnīts iepriekšējos iemiesojumos: tajā ietilpst emocijas un pārdzīvojumi, ko reiz pieredzējusi mūsu dvēsele. Lielākā daļa no šī enerģijas koda neietekmē mūs negatīvi, pretēji, gluži pretēji- palīdz dzīves ceļā, pateicoties pieredzei un iepriekš iemantotai gudrībai. Mūsu karmiskais kods, it kā garīgā DNS, ietver sevī informāciju par to, kas mēs esam, kādus notikumus esam pieredzējuši, kā esam uz tiem esam reaģējuši daudzās iepriekšējās dzīvēs.

Mūsu dvēseles nemirstīgā apziņa saglabā visu, kas ar mums ir noticis, kam pateicoties mēs- esam Mēs.

Karmiskais kods ietver:

 1. Slēptas atmiņas par pagātnes notikumiem.
 2. Emocionālas reakcijas un situāciju pārdzīvojumus: prieks, sajūsma, nepieņemšana un bailes.
 3. Svarīgi secinājumi, ko rada spēcīgas emocijas. Parasti tie attiecas uz cilvēka pašcieņu, nozīmīgumu, viņa svarīgumu, varu un uzskatus par citiem viņa priekšstatos.
 4. Slimības, miesas bojājumus un secinājumus, kas tika veikti, pamatojoties uz šiem notikumiem.
 5. Gatavību mācīties gudrību, personisko attīstību un saikni ar savu garīgo Es būtību un to izpausmes.

Kas ir karma

Smagas vai nepatīkamas situācijas mums var būt karmiskas, nopelnītas iepriekšējos iemiesojumos, bet nevajag tās uztvert kā sodu. Karma ir daļa no mūsu dvēseles ieceres, bieži mācāmies kopā ar citām dvēselēm, ar kurām mēs risinām to vai citu gudrības mācību šajā iemiesojumā.

Karma NAV:

 1. Atmaksa par pagātnes kļūdām. Ne visas mūsu dzīves problēmas ir citu iemiesojumu “grēku” sekas. Arī dažas grūtības var tikt dotas, lai attīstītu jaunas spējas vai apgūtu jaunas prasmes nākotnē.
 2. Paredzams liktenis. Lielākā daļa dvēseļu patiešām plāno dzīvi pirms iemiesojumam, bet ne “tehniski” līdz detaļām.
 3. Instrukcija soli pa solim. Nemaz nav jāiet to pašu ceļu kā iepriekšējās dzīvēs, pārdzīvojot to pašu, kas mūs aizskāra iepriekšējos iemiesojumos, mēs vienmēr varam izvēlēties jaunu labāku dzīvi. 

Karma ir:

 1. Enerģētikas struktūru uzņemšana, atgriešana/ возвращением/ un apmaiņa. Dažām dvēselēm ir vajadzīga mācība pieredzes paplašināšanai, evolūcijai, jaunas pieredzes iegūšanai -tā nenāk no iepriekšējiem iemiesojumiem.
 2. Mainīga, elastīga, nepastāvīga. Tā var mainīties līdz ar cilvēka apziņas maiņu.
 3. Saistīta ar konkrētām problēmām. Pēc to risināšanas un nepieciešamo gudrības mācību apgūšanas, ar tām saistītā karma “tiek noņemta” un izkliedēta kā nevajadzīga- gan pašreizējā iemiesojumā, gan turpmākajos.

Iepriekšējās dzīves karma ietekmē šo dzīvi

Pastāv zināmi faktori, kas gandrīz noteikti noved pie grūtībām un problēmām ne tikai pašreizējā, bet arī turpmākajos iemiesojumos.

1.Intensīvs emocionāls lādiņš.

Jo spilgtāks pārdzīvojums, jo lielāka varbūtība, ka tā ietekmēs arī visās turpmākajās dzīvēs (līdz brīdim, kad būs apzināts un noņemts). Tas ir gan ar pozitīvu, gan negatīvu pieredzi, jo spēcīgs emocionāls nospiedums tiek kodēts dvēseles atmiņā un caur zemapziņu nosaka mūsu rīcību. Piemēram, ja iepriekšējā dzīvē jūs nodevis vīrs, secinājums no iemiesojuma: vīriešiem nevar uzticēties.

Šis secinājums pagātnē ietekmēs šo dzīvi. Tieši šī intensīvā pagātnes iemiesojuma uztvere var kļūt par šķērsli romantiskām attiecībām pat tad, ja jūs tiecaties uz tām apzināti. Šādā gadījumā ir svarīgi atbrīvoties no spēcīgu pārdzīvojumu emocionālās enerģijas pagātnē un atkārtoti izvērtēt kādreiz izdarītos secinājumus.

2. Somatiskās problēmas un rūgtas atmiņas.

Bieži hronisku slimību, slimību vai fizisku traumu iemesls pašreizējā dzīvē ir šokējoši un līdz galam nepieņemti miesas bojājumi no iepriekšējām inkarnācijām. Traumas, kas iegūtas tālā pagātnē vardarbīgā ceļā, var atgādināt par sevi, pieprasot ķirurģisku iejaukšanos tajā pašā ķermeņa daļā. Sandra Anna Teilore stāsta par viņas semināra dalībnieces pieredzi: “Sievietei nesen operēja krūts vēzi, bet vēlāk viņa uzzināja, ka tieši šajā vietā vienā no iepriekšējiem iemiesotajiem iemiesojumiem ietriecās zobens. Izrādījās, ka abos gadījumos tas notika mīlestības trūkuma dēļ.” Šis faktors ilustrē vēl vienu pacienta stāstu, kurš vētras laikā iepriekšējā dzīvē stipri savainoja kāju, un bija spiests atstāt kuģa kapteiņa karjeru. Tad no masta, no liela augstuma, nokrita masta detaļa un saplacināja kājas apakšējo daļu un potīti. Līdzīgā situācijā viņš bija šajā dzīvē- spiests pamest lidotāja darbu, pēc tam, kad sāpes tajā pašā kājā bija kļuvušas tik spēcīgas, ka viņš nespēja pildīt savus pienākumus. Šis vīrietis jutās nelaimīgs abos gadījumos, jo ļoti mīlēja ceļotāja dzīvesveidu.

Lai atbrīvotos no sāpēm un “negatīvās” karmas, viņš atrada jaunas intereses dzīvē, ieguva jaunu nodarbošanos un brīvību, jo  saprata, ka pat dzīvojot citu dzīvi, nevis to, pie kuras tā pieradis, var justies laimīgs.

3. Agra, negaidīta vai vardarbīga nāve

Kad cilvēks mirst negaidīti un jaunībā, bet viņa dvēsele to neplānoja, viņa bieži vien vēlas atgriezties un pabeigt visu iecerēto – pabeigt mācības, kas kodētas viņas visdziļākajos garīgajos nodomos. Sandra Anna Teilore izteica pieņēmumu, ka daudzi cilvēki, kas dzimuši laika posmā no 1946. līdz 1964. gadam, bija atgriezušās dvēseles vai dvēseļu grupas, kuru cilvēka dzīvi pārtrauca pēkšņi un vardarbīgi Otrā pasaules kara laikā.

Divi galvenie karmas uzdevumi

Karma mūsu dzīvē palīdz veikt divus galvenos uzdevumus

 1. Ļauj izjust un izprast iepriekšējo dzīvju enerģiju, ko mēs varējām nepareizi iztulkot un “iekonservēt” dvēseles karmiskajā kodā;
 2. Palīdz apgūt svarīgas mācības, no kurām mēs neesam spējuši iegūt “gudrības pērles” iepriekšējos iemiesojumos.

Parasti šādas mācības ir ļoti svarīgas – dvēseles evolūcijai un mīlestībai uz Visumu. Šie divi karmas uzdevumi ir cieši saistīti viens ar otru. Pateicoties tiem, mēs agri vai vēlu saprotam, ka mūsu apgūtās karmiskās mācības veicina mūsu enerģijas un dvēseles daļu atgriešanos.

Tomēr, ja iepriekšējā inkarnācijā jūs bijāt slepkava, tas nenozīmē, ka tagad jums jābūt nogalinātam, lai atbrīvotos no “iekonservētās” karmas. Jums jāiemācās cienīt, cienīt un godāt citu dzīvi. Tas izmaina jūsu prātu un atbrīvo kodēto enerģiju, kā arī paaugstinās jūsu vibrācijas un saharmonizēs tās. Ja jūs nesapratīsiet šo mācību, iespējams, jūs nogalinās kāds no jums tuvākajiem cilvēkiem, lai jūs patiesi novērtētu cilvēka dzīves vērtību. Tā būs enerģijas kompensācija, kas var atvērt acis. No cilvēka viedokļa šāda pieredze var šķist pārmērīga, bet dvēselei tas nav tik dramatiski.

Dvēseles prioritātes

Dažreiz cilvēka dzīve var būt grūta, bet reizēm pat vienkārši nepanesama. Bet dvēsele skatās uz lietām plašāk un redz zemes dzīvi citādi nekā cilvēks. Dvēsele ir līdzīga aktierim, kurš zina, ka viņš spēlē lomu filmā. Aktieris zina, ka tad, kad filmēšana beigsies, viņš spēlēs jaunu lomu, un viņa varoņa ciešanas ir tikai ilūzija. Arī aktieris uzskata, ka ļoti grūta un emocionāla loma ir lielisks iemesls pilnveidot meistarību, dziļāk iegrimt sevī un uzkāpt līdz augstumam, ko nepieciešams izdzīvot, lai izspēlētu lomu.

Dvēselei 80 vai 90 gadu zemes dzīves ir pavisam maz, bet pat ļoti īslaicīga loma uz zemes mūžīgās esamības mērogos, ir ļoti svarīga evolūcijai. Slimība vai nabadzība Mūžīgajam Es/“Вечного Я”/ ir tik pat  svarīgi kā aktierim, kas spēlē attiecīgo lomu. Dvēsele attiecas pret cilvēka nedienām kā svarīgām un vērtīgām kā iespējai strādāt pie savas evolūcijas, pilnveidošanās, gudrības iegūšanas, pašdisciplīnas, pašizpausmes, mīlestības, kalpošanas un līdzjūtības pavairošanas.

Kā Dvēsele novērtē notikumus cilvēka dzīvē

Viņai zināms, ka būs gan labais, gan sliktais, bet viņa redz arī ieceres mērogu. Cilvēkam var nebūt skaidra priekšstata par viņa augstāko plānu; viņš var uztvert tikai ego, pieķeršanos un kaislīgu vēlmi. Bet, ja paskaties uz dzīvi no dvēseles viedokļa, viss izmainās. Katram notikumam ir mācība, dziļāka nozīme, un tagadnei ir nevis pats notikums, bet gan tas, ko tā mācība. Mūsu dvēsele zina, ka runa nav par to, kas ar mums notiek, bet par to, kā mēs ar to tiksim galā. Dvēseles prioritātes ir svarīgs rādītājs, pēc kura vadoties var piepildīt savu dzīvi harmoniju, pieņemšanu, pateicību un mīlestību.

Lūk kas ir svarīgi dvēselēm:

 • atrast jēgu un dzīves mērķi;
 • risināt jautājumu, kā atnest gaismu – tumsā, mīlestību- kad smagi;
 • atklāt sirdi iekšējai Dievišķai izpratnei./ внутреннему Божественному Сознанию/;

Sekošana šīm dvēseles prioritātēm atklās jaunu ceļu un izmainīs likteni.

Kas jādara, lai neuzkāptu uz viena un tā paša grābekļa?

Solis 1

Traumējošās un sarežģītās situācijās apstāties un paskatīties, kāda ir mācību stunda, ko dvēselei var iemācīties un kā rīkoties citādi. Ieņemiet novērotāja lomu, tas palīdzēs neiesaistīties un paskatīties uz situāciju no dvēseles pozīcijas.

Solis 2

Dariet labus darbus, kas piesaistīs jūsu dzīvē pozitīvo un palīdzēs mīkstināt iepriekšējo inkarnāciju karmas sekas.

Solis 3

Esiet pateicīgs! Pateicība ir viens no spēcīgākajiem situācijas transformācijas līdzekļiem un iespēja to mainīt. Kad pateicaties visiem un par visu, kas notiek ar jums un ap jums, tas palīdz dzīvot pieņemšanā /принятии/ un piesaistīt labvēlīgus notikumus jūsu dzīvē.

Atcerieties, karmu var mainīt. Un jūs to maināt katru dienu. Ar savām domām, jūtām un rīcību.

Ja atskatīsies uz savu dzīvi, tā atgādinās aizraujošu mozaīku, kaut gan ne vienmēr saprotamu. Bet, ja tajā ieliktu fragmentus no iepriekšējiem iemiesojumiem, tad daudz kas kļūtu skaidrs. Ar laiku pat var redzēt panorāmas ainu- kas mēs bijām, kas mēs esam, un ko mums vajadzētu izdarīt šajā laikā. Skaistums, mērķis un gara spēks spēlē galveno lomu šajā aizraujošajā scenārijā, un visi mistiskās un mūžīgās dzīves mozaīkas fragmenti nostājās savās vietās, kad mēs atveram sirdis un sekojam dvēseles plānam/ устремлениями/.

Informācijas avot www.journal.reincarnationics.com/karma-proshlyh-zhiznej/

Tulkots speciāli priekš Ingas Ružickas. 

P.S. Ja vēlaties atrast sevi un izmainīt savu dzīvi uz augšu? Pierakstieties uz konsultāciju vai nāciet uz apmācībām.

Padalīties sociālajos tīklos

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
comments powered by HyperComments

Leave a Reply